Sasniegumi

Ikšķiles novada "Sporta laureāts 2017"

Sporta laureāts 2017 8Sporta laureāts 2017 10

14.aprīlī Tīnūžu tautas namā notika konkursa "Sporta laureāts 2017" balvu pasniegšanas pasākums, kurā jau vienpadsmito reizi Ikšķiles novada pašvaldība godināja sportistus, sporta komandas, organizācijas un atbalstītājus, sakot paldies par panākumiem sportā, Ikšķiles novada tēla popularizēšanu un sporta nozares attīstību novadā. Svinīgo balvas pasniegšanas ceremoniju atklāja Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa, kā arī sporta pasākumu organizatore Agita Kābele.

Ikšķiles novadā ir pārstāvēti visdažādākie sporta veidi - basketbols, futbols, teniss, volejbols, riteņbraukšana, slidošana, aikido u.c., ar kuriem nodarbojas pieaugušie, jaunieši un bērni. Sporta jomā darbojas profesionāļi un sporta entuziasti, no kuriem ikviens ir pelnījis PALDIES par savu veikumu. Jau tradicionāli konkursā “Sporta laureāts 2017” tika izvirzītas vairākas nominācijas. Balvas pasniedza Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa.

Nomināciju “Gada sporta organizācija” par Ikšķiles novada vārda popularizēšanu, iedzīvotāju iesaistīšanu sportā, par aktīvu līdzdarbību Ikšķiles novada sporta dzīvē saņēma biedrība “Izturība”.

Nominācija „Gada sportiste” tiek piešķirta par īpašiem un augstiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu. Pavisam šai nominācijai bija pieteiktas trīs sportistes. Atzinības balvu saņēma jāšanas sporta veida pārstāves Arta Celma un Antra Cukermane.

Galveno balvu un Ikšķiles novada “Sporta laureāts 2017” nominācijā “Gada sportiste” ieguva maratona skrējēja Inga Zālīte.

Nominācija “Gada sportists” tiek piešķirta par īpašiem un augstiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu. Šai nominācijai pašvaldība saņēma trīs pieteikumus. Atzinības balvas pasniedza “3Bro” motokrosa komandas sportistiem Renāram Līmanim un Krišjānim Celmam.

Galveno balvu un Ikšķiles novada “Sporta laureāts 2017” nominācijā “Gada sportists” ieguva Alvis Krilovskis, kurš pievērsies tādiem izturības sporta veidiem kā skriešana, riteņbraukšana, peldēšana, triatlons un distanču slēpošana.

Pašvaldība paldies teica arī tiem sporta entuziastiem un nesavtīgiem sporta dzīves organizētājiem novadā, kuri aktīvi līdzdarbojoties un ar savu pienesumu veicina Ikšķiles novada sporta attīstību, padarot to interesantāku, motivējot cilvēkus aizvien vairāk un aktīvāk pavadīt savu ikdienu.

Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektors Mariss Martinsons pasniedza Pateicības rakstus biedrībai “Ikšķiles velo”, tās pārstāvim Iļjam Sinaginam, projekta “Pirmie soļi slidošanā” idejas autoram un ilggadējam Nacionālās hokeja izlases spēlētājam, Hokeja skolas “Kurbads” direktoram Jurim Štālam, biedrībai “Fizkultūras nora”, biedrībai “Ikšķiles bērnu un jaunatnes tenisa skola”, biedrībai “Daiļslidošanas klubs “Slidotprieks””, biedrībai “Igora Miglinieka sporta skola”, biedrībai “Bērnu un skolēnu sporta centrs “Ikšķile””, SIA “Gimnasium”, biedrībai “KS Sporta klubs”, biedrībai “Interešu klubam “Green horse”, biedrībai “Xskill racing team” un biedrībai “Ūdenssporta klubs “Kambīze”.

Šogad par godu Latvijas Valsts 100 gadei tiks izdota grāmata “Latvijas 100 gadu sporta senioru sporta vēsture”. Šajā grāmatā tiks ietverti Ikšķiles novada sportisti- seniori. Atzinības balvas saņēma goda viesi, kuri ilgus gadus aktīvi iesaistījušies sporta dzīvē, bijuši sporta meistari, čempioni, treneri, sporta skolotāji - pieredzējuši un profesionāli sportisti,- katrs ar savu dzīves pieredzi un stāstu.

Silvija Jakubova- bijusī Latvijas izlases dalībniece, kura izlases sastāvā bija no 1960.līdz 1970. gada un pārstāvēja valsti vieglatlētikā – sprinta distancēs. Ir vairākkārtēja godalgoto vietu ieguvēja Latvijas čempionātos. Piedalījusies PSRS tautas spartakiādē izcīnot 2.vietu 4x200m stafetē.

Jānis Jakubovs - bijušais Latvijas un PSRS izlases vieglatlēts, PSRS čempions. Vairākkārtējs godalgoto vietu ieguvējs Latvijas čempionātos. Ziemas meistarsacensībās sportā Ļeņingradā 800 m skriešanā uzstādīja Pasaules rekordu.

Edvīns Zāģeris - bijušais Latvijas vieglatlēts, bijis PSRS čempions, PSRS tautu spartakiādes čempions, 14 reižu bijis Latvijas čempions barjerskriešanā, 1964. gadā  piedalījies vasaras olimpiskajās spēlēs Tokijā (startējot 400 m/b). 80. gados Edvīns Zāģeris novadā strādājis par sporta metodiķi kolhozā.

Lilita Zāģere -bijusī izlases dalībniece vieglatlētikā, pieckārtēja Republikas čempione barjerskriešanā. 5.Tautas spartakiādē izcīnījusi 2 sudraba medaļas 100m/b un 200m/b. Pēc sporta karjeras beigšanas Olga strādāja par treneri un pasniedzēju ASK Rīga, Aviācijas institūtā un medicīnas sporta katedrā.

Dainis Bremze- bijušais latviešu kamaniņu braucējs, kas PSRS komandas sastāvā piedalījās 1976. un 1980. gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs. No 1998. līdz 2001. gadam bija Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidents. Izveidojis kamaniņu trasi Ikšķilē Smilšukalnos.

Rolands Berdašs- burāšanas sporta meistars – treneris. 1996. gadā ieguvis Latvijas Zēģelētāju savienības Atzinības rakstu par ieguldījumu burāšanā un 2000. gadā ieguvis Latvijas Zēģelētāju savienības atzinības rakstu. Bija PSRS izlases dalībnieks. Pēc 1982. gadā sāka strādāt par treneri Ķīšezera augstākajā sporta meistarības skolā par burāšanas treneri.

Vilnis Priediens – aktīvi ar sportu nodarbojas vēl joprojām, piedaloties sacensībās gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Viļņa aizraušanās ir airēšana. Vilnis airē 57 gadus. Bijis Latvijas un PSRS izlasēs, starptautiskais airēšanas tiesnesis. Kā veterāns pirmo reizi Latviju pārstāvēja 1986. gadā Bruno, bet no 1993. gada regulāri piedalās pasaules čempionātā un Pasaules veterānu spēlēs, kas notiek ik pa četriem gadiem. 2017. gadā spēlēs Oklendā ( Jaunzelande) izcīnīja zeltu 4X, sudrabu 4 - un 8+ bronzu savā vecuma grupā.

Pateicības vārdi tika veltīti arī biedrībām un organizācijām, kuras jau vairākus gadus sadarbībā ar pašvaldības atbalstu organizē sporta sacensības- biedrībai “Sporta klubs “Sportlat””, biedrībai “Baltijas sports”, biedrībai “Briedis bedrē brikšķināja”, Igo Japiņa sporta aģentūrai “ SEB velo maratons”.

Paldies par atbalstu: SIA “Anek”, “EE Fitness”, “2Tomāti”, “Viesnīca un ūdens atpūtas centrs "Spadrops"”, SIA “Sula”, “Brandīns” un “Fazer Latvija”.

 Pasākumu vadīja Aleksandrs Tuguševs, bet vakara gaitā ar priekšnesumiem priecēja cirka viesmākslinieki. Pēc pasākuma oficiālās daļas viesi varēja nobaudīt svētku torti, kā arī atpūsties ar grupu “Ballīšu orķestris”.

Sporta laureāts 2017 11Sporta laureāts 2017 3

Sporta laureāts 2017 14Sporta laureāts 2017 13

Sporta laureāts 2017 15Sporta laureāts 2017 16

Sporta laureāts 2017 17Sporta laureāts 2017 18

Sporta laureāts 2017 19Sporta laureāts 2017 20

Sporta laureāts 2017 1Sporta laureāts 2017 2

Sporta laureāts 2017 4Sporta laureāts 2017 5

Sporta laureāts 2017 12  Sporta laureāts 2017 6

Sporta laureāts 2017 7

 

Ikšķiles novada "Sporta laureāts 2016"

2017.gada 01. Apr

PASNIEGTAS “SPORTA LAUREĀTS 2016” BALVAS

1.aprīlī atjaunotajā Tīnūžu tautas namā notika tradicionālais pasākums “Ikšķiles novada Sporta laureāts 2016”. Katru gadu pašvaldība organizē šo konkursu ar mērķi apzināt un godināt personas par panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā.

Pasākumā piedalījās Ikšķiles novadā reģistrētās sporta komandas, biedrības un individuālie sportisti, kas pārstāvējuši mūsu novadu vairāk nekā 160 sportisti un viņu atbalstītāji.
Pasākuma ieskaņā domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pateicās sportistiem par ieguldījumu novada sporta jomas izaugsmē. Viņš atzīmēja, ka jau desmit gadus pašvaldība organizē pasākumu, kurā godina labākos sportistus. Desmit gadi ir pietiekami ilgs laiks, lai varētu atskatīties, kā gājis šajā laika posmā un izvērtēt sasniegto. Pašvaldība var droši teikt, ka paveikts liels darbs saistībā ar sporta nozares attīstību.”
Klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada pašvaldības sporta pasākumu organizatore Agita Kābele: “Ikšķiles novada iedzīvotāji aktīvi iesaistās dažādās sporta aktivitātēs gan kā dalībnieki, gan kā skatītāji, gan kā organizētāji. Pašvaldība atbalstu ir sniegusi sporta komandām un individuālajiem sportistiem, bet vislielākā finansējuma daļa tiek novirzīta sporta organizācijām, kuras īsteno pašvaldības licencētu interešu izglītības programmu bērniem un pusaudžiem. Līdz ar to pēdējo gadu laikā Ikšķiles novadā ir radīti labvēlīgi apstākļi sporta biedrību un komandu darbībai, kas veicina to skaita pieaugumu. Ikšķiles novadā aktīvi darbojas 12 pašvaldībā reģistrētās sporta komandas, 11 licencēti interešu izglītības programmas īstenotāji bērniem un jauniešiem, sākot no 5 līdz 18 gadiem.” Sporta pasākumu organizatore uzsvēra, ka Ikšķiles novadā ik gadu tiek organizētas vairāk nekā 30 dažādu sporta veidu, dažādām mērķgrupām, dažāda mēroga sporta sacensību. Ikšķiles novada pašvaldība ir izstrādājusi “Konkursa par finansiālu atbalstu Ikšķiles novadam nozīmīgu sporta projektu un sporta sacensību organizēšanai” nolikumu, kur ik gadu tiek atbalstīti vairāki sporta pasākumi, līdzfinansējot tos. 2016. gadā tika atbalstīti un līdzfinansēti 13 sporta projektu pieteikumi. Tāpat pašvaldība atbalsta un līdzfinansē individuālos sportistus, 2016. gadā finansējums piešķirts 30 sportistiem.
Apkopojot konkursa “Ikšķiles novada Sporta laureāts 2016” rezultātus, pašvaldība pasniedza balvas septiņās nominācijās.
Biedrība "Briedis bedrē brikšķināja" tika atzīta kā uzvarētāja nominācijā “Gada sporta organizācija”. Apbalvojums piešķirts par Ikšķiles novada vārda popularizēšanu, par bērnu un jauniešu iesaistīšanu sportā un aktīvu līdzdarbību Ikšķiles novada sporta dzīvē. Biedrība organizē tādas riteņbraukšanas sacensības kā Gruzis Acī, 24h MTB sacensības un citus pasākumus.
Nomināciju “Gada sporta atbalstītājs” saņēma tūrisma pakalpojumu sniedzējs SIA "Impro ceļojumi".
Tituls “Gada sporta komanda” tika piešķirts Inārai Strazdiņai un Jurim Strazdiņam- divkārtējiem Latvijas čempioniem standartdejās S3 klasē. Apbalvojums piešķirts par īpašiem un augstiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu.
Balvu “Gada sportiste” saņēma Anete Šteinberga, kura pērn tika atzīta par gada labāko Latvijas basketbolisti. Balvu "Gada sportists" saņēma Andris Alksnis- 2016.gada Veterānu vieglatlētikas pasaules čempions soļošanā. Apbalvojums piešķirts par īpašiem un augstiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu.
Nominācijā “Gada treneris” balvu saņēma Kārlis Smilktens- projekta Veloskola.com vadītājs un riteņbraukšanas treneris.
Balvu “Mūža ieguldījums sportā” saņēma Aivars Remesis- Starptautiskais meistars 64 lauciņu dambretē un jauno dambretistu treneris. Apbalvojums piešķirts par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu Ikšķiles novada sporta attīstībā.
Savukārt nominētajiem sportistiem, kuri nesaņēma galveno balvu, tika pasniegti Atzinības raksti: Ingai Zālītei, Zanei Muceniecei un Lailai Lapiņai “Par labiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu", Jānim Valpuski "Par labiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu", Andrejam Prohorenko, Andrejam Rubīnam "Par ieguldīto darbu un to audzēkņu ievērojamiem sasniegumiem sportā".
Par izciliem sasniegumiem “Latvijas IV vasaras olimpiāde 2016” Valmierā Pateicības saņēma Laila Lapiņa, Lolita Kaufmane, Lāsma Ozola, Harijs Bariss.
Par aktīvu līdzdarbošanos Ikšķiles novada pašvaldības organizētajos pasākumos un aktīva dzīvesveida popularizēšanu novadā Pateicību saņēma: biedrība “Ikšķiles velo”, pašvaldības komanda “Izturība”, pašvaldības sieviešu volejbola komanda “Ikšķile”, biedrība “Daiļslidošanas klubs “Slidotprieks””, Agris Grīnbergs.
Par ieguldījumu, ilggadēju un aktīvu darbību bērnu un jauniešu sportā no 5 līdz 18 gadu vecumam, īstenojot licencētas interešu izglītības programmas, Pateicību saņēma: biedrība “Ikšķiles bērnu un jaunatnes tenisa skola”, daiļslidošanas klubs “Slidotprieks”, biedrība “Igora Miglinieka sporta skola”, biedrība “Bērnu un skolēnu sporta centrs “Ikšķile””, biedrība “Salaspils karatē klubs”, SIA “Gimnasium”, biedrība “KS Sporta klubs”.
Pateicības saņēma: par sadarbību sporta pasākumu organizēšanā, iesaistot jauniešus līdzdarboties- GHETTO GAMES komanda, par atbalstu sporta aktivitāšu organizēšanā- SIA “Veloski”, par aktīvu darbu Ikšķiles novada sporta dzīves attīstībā- Ivars Šmalcs, Elīna Vārtiņa, par pasākuma “Sporta laureāts” apbalvošanas ceremonijas aizsākšanu un aktīvu darbu Ikšķiles novada sporta dzīvē- Sanita Tauriņa.
Pateicības saņēma arī Ikšķiles novada pašvaldības darbinieki: “Viens par visiem, visi par par vienu”.
Apbalvošanas ceremoniju vadīja Andris Krauja, priekšnesumus sniedza grupas “Samba de Riga” un flamenko deju klubs “Duende”.
Pēc svinīgās apbalvošanas ceremonijas visi tika aicināti uz vestibilu nobaudīt kafiju un svētku torti, bet zālē- pēc sirds patikas izdejoties ballē ar brāļiem Puncuļiem.
Paldies vietējiem uzņēmējiem, kuri atbalstīja 2016. gadā Ikšķiles novada pašvaldības organizētos sporta pasākumus novadā: SIA “Anek”, EEfitness, SIA “Venden”, “2Tomāti”, “Interbaltija AG”, “Maxima Latvija”, SIA “Ferbalt”, “Viesnīca un ūdens atpūtas centrs "Spadrops", Liberta bērza sulas un vīni, kā arī biedrībām un Ikšķiles novada brīvprātīgajiem jauniešiem.
Tāpat paldies arī uzņēmumiem par sagādātajām balvām “Ikšķiles novada sporta laureāts 2016” atrakcijām un konkursiem: SIA “Anek”, “Viesnīca un ūdens atpūtas centrs "Spadrops", Liberta bērza sulas un vīni, restorāns “Brandīns”, SIA “Impro ceļojumi”.

Jura Galēja foto: https://failiem.lv/u/hc778kke

PASNIEGTAS “SPORTA LAUREĀTS 2016” BALVAS

Ikšķiles novada bērnu un jauniešu sporta laureāts 2016

2017.gada 02. Jūn
Jūnija pirmajā dienā sporta entuziasti, līdzjutēji un draugi tikās pasākumā “Kopā būt!” Tīnūžu muižas saliņā, lai pirmo reizi godinātu un teiktu paldies Ikšķiles novada “mazajiem” sportistiem, par viņu sasniegtajiem panākumiem sportā, Ikšķiles novada tēla popularizēšanu un sporta nozares attīstību novadā. Tradīcijas nemainot, “mazais” sporta laureāts pirmoreiz notika vietā, kur 10 gadus atpakaļ aizsākās “Ikšķiles novada sporta laureāta” tradīcija. 1.jūnijā visā pasaulē tiek atzīmē arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, tādēļ tieši šī diena izvēlēta “mazā” sporta laureāta rīkošanai.  

Klātesošos uzrunāja arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš un Tīnūžu tautas nama vadītāja Valda Kurša.

Pretendentus “Ikšķiles novada bērnu un jauniešu sporta laureātam 2016” varēja pieteikt 3 nominācijās:

 • jaunā cerība sportā (meitenēm),
 • jaunā cerība sportā (zēniem)
 • gada bērnu un jauniešu sporta komanda.

Balvas nominantiem pasniedza Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš un Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa:

Nominācijā „Jaunā cerība sportā 2016” - meiteņu konkurencē apbalvojums tiek piešķirts par īpašiem un augstiem sasniegumiem sportā un Ikšķiles novada vārda popularizēšanu. Kopā tika saņemti 3 pieteikumi. Pēc žūrija lēmuma, visas ir pelnījušas saņemt godpilno nosaukumu “Jaunā cerība sportā 2016” meiteņu konkurencē. Šo balvu saņēma:

Anna Zudāne (teniss), kas ir vairākkārtēja godalgoto vietu ieguvēja Latvijas mēroga tenisa sacensībās, kā rezultātā ierindojusies pirmajā vietā kopvērtējuma tabulā U8 vecuma grupā Latvijā.

Madara Stikute (peldēšana), kas ar peldēšanu nodarbojas no piecu gadu vecuma. Lielākie sasniegumi ir “Kauņas grand prix-2016” ieguvusi godalgotās vietas vairākās peldēšanas disciplīnās: 100 m uz muguras otro vietu, 100m tauriņstilā 2.vieta, 50m tauriņstilā otrā vieta, 50m uz muguras trešā vieta.

Marta Krista Zītare, kuras lielākie sasniegumi ir dalība ICE STAR CUP 2016 sacensībās Tallinā 4.vieta Advanced Novice meiteņu grupā no 22 dalībniecēm. Lounakeskus Trophy 2016 sacensībās Tartu 6.vieta Advanced Novice meiteņu grupā no 24 dalībniecēm.

Nominācijā “Jaunā cerība sportā 2016” - zēnu konkurencē saņemti 7 pieteikumi. Žūrijai bija jāizdara grūts lēmums. Godpilnais nosaukums “Jaunā cerība sportā 2016” (zēnu konkurencē) tika piešķirta 3 sportistiem:

Normundam Rudzītim, kurš spēlē tenisu un ir izcīnījis medaļas daudzās Latvijas mēroga sacensības, Kā rezultātā Normunds Tenisa savienības izvērtējumā U-10 līmenī ieņem 1. vietu. Trenere Una Zīvere un Zigurds Upītis.

Ronaldam Blumbergam (riteņbraukšanu), kurš izcīnījis vairākas godalgotās vietas Latvijas mēroga MTB riteņbraukšanas sacensībās: 1. vieta Ventspils posmā VIVUS MTB maratonā, 3. vieta Talsu posmā VIVUS MTB maratonā, 3. vieta Smiltenes posmā VIVUS MTB maratonā, 2. vieta Cēsu posmā VIVUS MTB maratonā, 1.vieta kopvērtējumā savā vecuma grupā A.Pizika kausā. Treneris Kārlis Smilktens.

Edgaram Langmanim (BMX), kuram ir vairākas godalgotās vietas Latvijas mēroga sacensībās: SMScredit.lv BMX čempionāts 1.vieta, Monum kauss 1.vieta, Ventspils BMX kausa izcīņa 1.vieta, BMX kluba “Rīgas favorīts” – nominācijā “Gada sportists 2016”. Tāpat Edgars ir startējis sacensībās ārpus Latvijas robežas: Eiropas čempionāts BMX Itālijā 4.vieta, King of Tallin 1.vieta.

Atzinības rakstus nominācijā “Jaunā cerība sportā 2016” saņēma Jānis Dzirkalis (peldēšana), Georgs Šmalcs (kalnu slēpošana un skrituļslaloms), Oskars Blumbergs (MTB riteņbraukšana) un Haralds Lūkins (orientēšanās).  

Apbalvošanu noslēdzās ar nomināciju “Bērnu un jauniešu sporta komanda”, kurā tika pieteikta viena komanda, kura jau atkārtoti sevi ir pierādījusi kā ļoti labu. Diemžēl noteikumi ierobežo iespējas balvu saņemt atkārtoti, taču klātesošie šai komandai veltīja skaļas ovācijas. Savukārt atzinības rakstu saņēma biedrība “Bērnu un skolēnu sporta centrs Ikšķile” U-12 (2005. gada komanda). Tās sastāvā: Mikuss Paulovičs, Markus Prohorenkovs, Kristians Priedītis, Renārs Meļņikovs, Martins Odiņš, Daniels Latiševs, Ņikita Okuņevs, Romāns Afanasjevs, Dzintars Ralfs Šķeltiņš, Kristers Krauklis, Rūdolfs Barkāns, Kārlis Rudens. Paldies treneriem Andrejam Prohorenkovam un Andrejam Rubinam.

Pateicības rakstus saņēma arī Igora Miglinieka sporta skolas 2004./2005.gadā dzimušo meiteņu komanda: Lita Guslens, Luīze Pļaviņa, Justīne Āboltiņa, Letīcija Karitone, Katrīna Kalniņa, Džeina Brencāne, Elizabete Arbidāne, Paula Dubkēviča, Viktorija Borisēviča, Luīze Sergējeva, Sintija Konošonoka, Krista Dzene, Kristiāna Gīga, Elīze Āboltiņa, Lizete Mārtiņa. Paldies trenerei Maritai Puļļai!

Ņemot vērā Ikšķiles novada jauno sportistu augstos sasniegumus dažādās sacensībās žūrija lēmusi piešķirt pateicības rakstus arī Robertam Beikmanim – kalnu slēpošana, skrituļslaloms, Nikolai Ozolai – vieglatlētika, Madarai Kairei – vieglatlētika, Luīzei Opolā – vieglatlētika, Ričardam Freibergam – kartings, Katrīnai Bergmanei – karatē, Emīlijai Veidei – karatē, Edvardam Raulam Laganovskim – hokejs, Robertam Miglānam – hokejs, Renāram Rožulejam – hokejs, Kristiānai Skrindževskai – līnijdejas, Gustavam Stirnam – skriešana, Elizabetei Patrīcijai Stirnai – skriešana, Sofijai Stolerei – teniss, Aritai Siliņai – daiļslidošana, Kristeram Igalim – motosports, Patrikam Igalim – motosports, Haraldam Rūsiņam – motosports, Artim Kenstavičam – florbols, Kristeram Staunem – sporta dejas, Evertam Leonardam Neibergam – peldēšana, teniss, Erlendam Teodoram Neibergam  - peldēšana,teniss.

Pēc svinīgās apbalvošanas ceremonijas visi pasākuma apmeklētāji tika aicināti iesaistīties dažādās radošās un jautrās aktivitātēs, piedāvājot, piemēram, sejiņu apgleznošanu un burbuļšovu, iespēju sevi iemūžināt fotostūrītī. Vēl mūs šovakar priecēs ielu vingrotāju “Street warriors” priekšnesums, bet pašiem mazākajiem dalībniekiem bija iespēja izlēkāties piepūšamajā atrakcijā. Par jautrību gādāja pasaku tēli. Protams, kā jau svētkos, bija arī  saldumi – svētku kliņģeris un cukurvate. Bet pasākuma noslēgumā burbuļdisko!

Noslēgumā visus pateicības rakstu, atzinības rakstu un galveno balvu saņēmējus, kā arī trenerus aicinām uz kopbildi.

Ikšķiles novada "Sporta Laureāts" 2014"

IKŠĶILĒ GODINĀTI "SPORTA LAUREĀTI 2014"

2014. gada rudenī Ikšķiles novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus, sporta biedrības, organizācijas un visu sporta entuziastus pieteikt kandidatūras „Sporta laureāts 2014”. Bija iespēja izvirzīt kandidātus šādās nominācijās:

 • „Mūža ieguldījums sportā”,
 • „Aktīvākā sporta organizācija",
 • „Labākais Ikšķiles novada treneris”,
 • „Labākā Ikšķiles novada komanda”,
 • „Labākā Ikšķiles novada sportiste”,
 • „Labākais Ikšķiles novada sportists”.

Uz 2014.gada 6.decembra pasākumu „Sporta laureāta 2014”, kas notika pašvaldības administratīvās ēkas zālē, ieradās aptuveni 160 cilvēku, lai svinīgi sveiktu visus izvirzītos sporta laureātus un šoreiz tie bija:

„Labākais Ikšķiles novada sportists”
„Labākais Ikšķiles novada sportists”

„Labākais Ikšķiles novada sportists”

Georgs Šmalcs - Ikšķiles vidusskolas 1a klases skolnieks, sportiskie sasniegumi 2014.gadā:

„Labākais Ikšķiles novada sportists”
„Labākais Ikšķiles novada sportists”

Kalnu slēpošana:

 • 2013/2014.gada sezonas Vilciņa kauss – 1.vieta U8 grupā (“Vilciņa kausa izcīņā” ir Latvijas kausa kalnu slēpošanā analogs bērniem), šogad bija 3 posmi, kuros tika izcīnītas 1 vietas;
 • Siguldas kauss, 1.vieta U8 grupā;
 • „Silvretta kauss”, Šveice, starp 17 Eiropas valstu mazajiem sportistiem – 6.vieta U8 grupā.

Skrituļslaloms:

 • Latvijas čempions skrituļslalomā U8 grupā;
 • International Inline Cup, Vācija, čempions U8 grupā, IIC Kausam bija 3 posmi – Degmarna, Minhene, Oberhundem. Pēdējais posms kopā ar Pasaules čempionātu;
 • CILA (Čehijas Skrituļslaloma posmi): Turnov - 1.vieta, Jirkov - 2.vieta, Brno - 3.vieta;
 • Siguldas kauss- -1.vieta U8 grupā un U10 fināls,
 • Ikšķiles balvu izcīņa, 2.vieta U8 grupā.

Haralds Garkaklis - sportiskie sasniegumi 2014.gadā:

 • kartingu turnīros Rotax Max Baltic challenge 2th round 3. vieta, 1. posms 1. vieta, 2. posms 2. vieta, 3. posms 2. vieta, 5. posms 1. vieta. Retrokart 3.vieta, Latvijas čempionāts
 • posms 2. vieta, 4. posms 1. vieta, Baltic Sea cup rotax DD2 - 1. vieta. Novembra beigās devās uz Spāniju, lai aizstāvētu Latvijas godu pasaules kausā.
Kaspars Tauriņš

 

Kaspars Tauriņš

Kaspars Tauriņš - sportiskie sasniegumi 2014.gadā:

 • florbola komandas “Ikšķile” viens no galvenajiem un svarīgākajiem pamatspēlētājiem ar kura palīdzību florbola komanda ne tikai spēja atkārtot iepriekšējās sezonas rezultātus, bet pat uzlabot, pārliecinoši uzvarot gan Rīgas atklātajā florbola čempionātā, gan Ogres novada atklātajā amatieru florbola čempionātā un iespējams tā iemesla dēļ arī tika nominēts kā “Labākais sportists 2014”.

„Labākā Ikšķiles novada sportiste”

Inga Ikauniece
Inga Ikauniece

Inga Ikauniece, volejbola un pludmales volejbola meistare, trenere; traumas dēļ nespēja šogad pilnvērtīgi visiem pierādīt, ka spēj daudz vairāk; sportiskie sasniegumi 2014.gadā:

 • Latvijas čempionāta vienā no posmiem stāvēja uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena sieviešu konkurencē kopā ar Dagniju Mediņu.
Daniela Konstantinova
Daniela Konstantinova

Daniela Konstantinova, ir viena no Ikšķiles novada progresīvākajām jaunajām sporta zvaigznēm, kura pēdējā laikā spēja vairākkārt pierādīt, ka ir viena no labākajām tenisistēm savā vecuma grupā; sportiskie sasniegumi 2014.gadā:

 • Liepājas tenisa sporta skolas turnīrs - 1.vieta;
 • Mārupes tenisa skolas turnīrs- -3.vietas;
 • “Rīgas Satiksme” tenisa kluba turnīrs - 1.vieta.
Iveta Caune
Iveta Caune

Iveta Caune, divu bērnu māmiņa, Rīgas 49.vidusskolas sporta skolotāja, fantastisks un enerģijas pilns cilvēks. Kā piemēru var minēt, ka tikai viņu puišiem izdevās pierunāt uz šā gada garāko XRACE posmu Daugavpilī. Šī gada sasniegumi:

 • "Lazdukalna pavasara kross” - 1.vieta;
 • Stipro skrējiens - 6.vieta;
 • „Skrien Latvija” posmos kopvērtējumā palika 12.vietā starp visām sievietēm no 10.5 km distances;
 • Biķerniekos - 6.vieta;
 • Ventspils - 3.vieta;
 • Jelgava - 4.vieta;
 • Kuldīga - 3.vieta;
 • Valmiera - 4.vieta;
 • Sigulda - 8.vieta;
 • krosa skrējiens “Olaines apļi” - 1.vieta,
 • Vecāķu skrējiens - 3.vieta,
 • Latvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross - 2.vieta;
 • Latvijas sporta veterānu savienības 51.sporta spēlēs - 3.vieta,
 • jauktajā Zviedru stafetē - 5.vieta,
 • Zilokalnu skrējienā kopvērtējumā - 1.vieta,
 • Ogres veselības apļu skrējienā kopvērtējumā - 2.vieta;

Šogad vēl piedalījās:

 • 25.10 Siguldas kalnu skrējiens 15.5km,
 • 09.11 Zilo kalnu noslēguma kross 5km,
 • 14., 15.11 Latvijas Sporta veterānu savienības ziemas vieglatlētikas spēles un Rembates skrējiens 18.11- 10,8km.

„Labākā Ikšķiles novada komanda”

Florbola komanda “Ikšķile” - komanda ir stabili nosargājusi savus iepriekšējā gadā izcīnītos čempionu titulus gan Rīgas atklātajā florbola čempionātā, gan Ogres atklātajā amatieru čempionātā.

„Labākais Ikšķiles novada treneris”

Una Zīvere
Una Zīvere

Una Zīvere - labākā trenere ir Ikšķiles bērnu un jauniešu tenisa skolas trenere, kuras padotībā ir 55 bērni. Ja Ikšķiles novada sporta infrastruktūra to atļautu, tad iespējams treneres audzēkņu skaits varētu dubultoties. Jau tagad viņas audzēkņi ir sasnieguši daudzas godalgotas vietas Latvijas mēroga tenisa sacensībās.

„Aktīvākā sporta organizācija"

“Ikšķile Velo” - šogad veica darbu ar iedzīvotājiem, popularizējot savu sporta veidu un veselīgu dzīvesveidu gan televīzijā, gan regulāri organizējot koptreniņus un velo sacensības bērniem un pieaugušajiem. Šogad kuplā skaitā piedalījās velosacīkstēs Austrijā un Latvijā. Vienmēr aktīvi un ieinteresēti, gatavi palīdzēt un piedalīties dažādos pasākumos.

„Mūža ieguldījums sportā”

Pēteris Neilands
Pēteris Neilands

Pēteris Neilands – personība, kuru pazīst un ciena lielākā daļa Ikšķiles novada iedzīvotāju. Par nopietnu darbu pedagoģijas un sporta jomā:

 • skolotāja metodiķa vārds;
 • Tautas izglītības teicamnieka nosaukums;
 • neskaitāmi un dažāda „kaluma” goda un atzinības raksti;
 • nesaskaitāmas uzslavas, ko sporta skolotāja trenētie audzēkņi par augstiem rezultātiem ir saņēmuši dažādās sacensībās, daudzi audzēkņi ir kļuvuši par profesionāliem sportistiem.

Lielam pasākumam nepieciešamas lielas un atraktīvas personības, tāpēc pasākumu vadīja Raimonds Bergmanis, un balvas pasniedza “Pasaules rekordu uzstādītājs” spēka vīrs Agris Kazeļņiks.

Ikšķiles novada pašvaldība sveic visus novada sportistus un novēl nākamajā gadā gūt lielus panākumus sportā, kā arī izsaka pateicību visiem, kuri palīdzēja un atbalstīja šo  pasākumu.

 

 Arvis Laganovskis,

Florbola komanda “Ikšķile”

Ikšķiles novada "Sporta Laureāts" 2013"

8.februārī pašvaldībā notika Ikšķiles novada „2013.gada Uzņēmēju gada balvas” pasniegšanas ceremonija. Pašvaldība jau ceturto gadu pasniedza balvas, kā arī izteica atzinības uzņēmējiem pateicībā par pašaizliedzīgo darbu un uzņēmējdarbības vides veicināšanu novadā. Kā jau katru gadu, arī šogad viens galvenajiem vērtēšanas kritērijiem bija nosacījums, ka uzņēmums ir reģistrēts Ikšķiles novadā.

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš ir pārliecināts, ka novada attīstības priekšnosacījums ir veiksmīgi uzņēmēji un apmierināti darba ņēmēji. Strādāt un attīstīt uzņēmumu Latvijā nav vienkārši, tādēļ pašvaldība novērtē jebkura, liela vai maza, uzņēmumu iniciatīvu darboties un pierādīt sevi.

Nozīmīgu ieguldījumu Ikšķiles un Latvijas ekonomikā sniedz ikviens uzņēmums, bet vēl jo lielāks gandarījums ir tad, ja mūsu pašu uzņēmumiem izdodas paplašināt savus darbības apvāršņus un gūt panākumus arī starptautiskā vidē. Pašvaldība ir lepna, ka mūsu novadā darbojas aktīvi un radoši uzņēmēji.

2013. GADA NOMINANTI UN UZVARĒTĀJI

Uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, pašvaldība sumināja 8 nominācijās.

Nominācijā „Gada komersants” visvairāk balsu ieguva un kļuva par laureātu SIA „Fittero”. Šai nominācijai tika izvirzīti arī: SIA „Ikšķiles olis”, SIA „Eiva stils”, atpūtas komplekss Turbas un SIA „Akno”.

Nominācijas „Gada tirgotājs” laureāts- SIA „Pie pagraba”. Šai nominācijai tika izvirzīti arī SIA „Cleome”, SIA „Bērziņš un dēls”.

Nominācijas „Gada viesmīlīgākais uzņēmums” laureāts- „SPADROPS Viesnīca & ūdens atpūtas centrs”. Nominanti arī SIA „ANEK” (Rūberta konditoreja), Atpūtas komplekss „Turbas”.

Nominācijas „Gada pakalpojums” laureāts- SIA „D.Ģ. saloniņš”, vēl kā nominanti tika izvirzīti sporta komplekss „EEfitness”, SIA „X Tuksneši”.

Nominācijas „Gada ražotājs” laureāts- SIA „Eiva Stils”. Vēl šai nominācijai tika izvirzīti SIA Fittero, Z/s Facēlijas.

Nominācijas „Ikšķiles novada tēla popularizētājs” laureāts- Igora Miglinieka sporta skola, vēl kā nominanti tika izvirzīti Ikšķiles Brīvā skola, Artūrs Polis.

Nominācijas „Gada amatnieks” laureāts- rotkalis Alberts Karlovs. Pārējie izvirzītie nominanti: SIA Kikusti Ikšķiles drēbnieki, „Saulgriežu” senioru rokdarbu klubiņš.

Pasākumā tika pasniegtas arī speciālbalvas: nominācijā „Gada inovatīvais produkts”SIA HEMP ECO SYSTEM, bet nominācijā „Lielākais nodokļu maksātājs”- SIA MRK.

Savus favorītus sveica Ikšķiles jauniešu domes pārstāvji un ikšķiliete Lolita Aleksejenko- titulu „Latvijas Vecmāmiņa 2013”un „Grandma Universe 2014” īpašniece. Video sveicienu no Anglijas uzņēmējiem sūtīja arī Linards Liberts- konkursa „Uzņēmēju gada balva” veicināšanas komisijas priekšsēdētājs.

Svinīgo „2013.gada Uzņēmēju gada balvas” pasniegšanas ceremoniju vadīja Haralds Burkovskis, bet kā pasākuma „rozīnīte” izcēlās uzņēmumu video pieteikumi PII Urdaviņa audzēkņu izpildījumā. Par svētku noskaņu gādāja vokālās studijas "Svilpastes" dziedātājas, (Ilzes Miezeres vadībā) un kvintets "The Sparkling 5", savukārt pēc pasākuma oficiālās daļas deju ritmos aicināja Guntis Skrastiņš ar grupu.

Pašvaldība pateicas visiem uzņēmējiem par nozīmīgo ieguldījumu Ikšķiles novada attīstībā un vēl veiksmi turpmākajos darbos!

Arī Uzņēmējdarbības veicināšanas komisijas locekļi piedalījās izlozē, piedāvājot savu balvu:

Mārtiņš izlozē laimēja putojošā bērzu sulas vīnu no SIA „SULA” ,

Ilze izlozē laimēja metāla svečturi no SIA „Peslaks Metālapstrāde”,

Egils laimēja atpūtu  „SPADROPS Viesnīca & ūdens atpūtas centrā”,

Sandris laimēja grila starteri no SIA „Pie pagraba”,

llze laimēja romantisku vakaru viesnīcā "Četri vēji" ar augļiem un bērzu sulas vīnu.

balvas

Ikšķiles novada "Sporta Laureāts" 2012"

Lai atskatītos uz aizejošo gadu un sveiktu Ikšķiles novada sportistus, kā arī tos, kas veicinājuši šīs nozares attīstību novadā, Ikšķiles pašvaldība 1. decembrī rīkoja svinīgu balvu pasniegšanas ceremoniju „Sporta Laureāts 2012”, kas ir svētki ne tikai nominantiem, bet arī visiem aktīva dzīvesveida cienītājiem.

Pasākumā Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pasniedza balvas nominācijā „Sporta laureāts 2012”.

Gunāram Gribuškam - LatvijasDambretes izlases dalībniekam, Pasaules čempionāta dambretē 4. vietas ieguvējam, Latvijas čempionātā „klasika” 1.vietas ieguvējam, 3.vietas ieguvējam „ātrspēlēs” .

Ingai Zālītei, kura šogad noskrējusi jau 10 maratonus un ir atpazīstamākā sportiste amatieru sportistes līmenī . Ieguvusi 1.vietu kopvērtējumā Siguldas kalnu maratonā – grūtākajā garo distanču skrējienā Latvijā.

Linda Dobelei – 1.vietas pasaules Latviešu Open čempionātā ieguvējai, 3.vietas ieguvējai Latvijas amatieru golfa čempionātā, kā arī 21.vietas ieguvējai Pasaules amatieru čempionātā golfā, Latvijas golfa izlases komandas sastāvā.

Kristīnei Tauriņai - Latvijas Florbola dalībniecei U – 19 sieviešu izlases sastāvā, 5. Pasaules čempionāta florbolā B divīzijā 2.vietas ieguvējai, LFS 2012. gada nominantei , 1. sieviešu līgas Labākai aizsardzei.

Alvim Krilovskim - Latvijas III Olimpiādes dalībniekam , Sportlat balvas V40 grupā kopvērtējumā 2. vietas ieguvējam.

Par personīgo ieguldījumu sporta attīstībā un popularizēšanu Ikšķiles novadā Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš sumināja Ingu Ikaunieci, kuras personīgie sasniegumi palīdz gūt panākumus volejbola komandas meitenēm un Igora Miglinieka sporta skolas meiteņu grupām, kā arī Ievai Dundurei - jāšanas nodarbību bērniem un pieaugušajiem pasniedzējai, kura ar saviem darbiem veicina šī sporta veida attīstību un popularitāti.

Ikšķiles novada domes izpilddirektors Guntars Kurmis pasniedzot dāvanas, Ikšķiles novada pašvaldības vārdā teica LIELU PALDIES cilvēkiem, kas ir ne tikai komandu atbildīgie, organizē darbu komandā, trenē un sniedz padomu, bet ir arī atbalstījuši sporta pasākumu plānošanu un rīkošanu Ikšķiles novadā. Dāvanas saņēma Jānis Zariņš, Agris Grīnbergs, Gvido Tauriņš un Aivars Remesis!

Ikšķiles novada sporta metodiķe Sanita Tauriņa sportistu vārdā sveica Ikšķiles novada domes priekšsēdētāju - Induli Trapiņu – sabiedrības cieņas balvas „CICERONS ” ieguvēju, Ikšķiles novada domes priekšsēdētāju - Jāni Rudzīti – Ikšķiles novada GODA NOVADNIEKU 2012, kā arī Ikšķiles novada domes izpilddirektoru - Guntaru Kurmi – kurš ar savu neatlaidību un ieinteresētību šīs nozares attīstībā aktīvi atbalsta sportisko saimi...

Pasākuma noslēgumā S. Tauriņa ar vārdiem: „Lai Jūsu mērķi ir dzīvi! Mērķiem jāattīstās vienlaikus ar mums pašiem, tiecieties pēc tiem, izmantojiet tos, dzīvojiet saskaņā ar tiem!” sveica sportistus ar sasniegumiem un motivēja turpināt aktīvi darboties šajā jomā.

„Ikšķiles Vēstu” redaktore Antra Boitmane

LaureātiLaureāti

 

Ikšķiles novada "Sporta Laureāts" 2011

Lai pieliktu punktu aizejošajam sporta gadam un sveiktu Ikšķiles novada izcilākos gada sportistus, kā arī tos, kas veicinājuši sporta nozares attīstību Ikšķiles novadā, Ikšķiles pašvaldība jau 5. gadu rīko nozīmīgāko pasākumu sporta balvu pasniegšanas ceremoniju „Sporta Laureāts”, kas ir svētki ne tikai nominantiem, bet visai mūsu sportiskajai saimei un man patiess prieks, ka mēs esam tik daudz.....

2011.gada sporta notikumos Ikšķiles vārds tika pieminēts vairākkārt. Sportistu aprindās mūs zina un atpazīst. Virkne sporta notikumu šajā gadā satracināja un lika straujāk sisties līdzjutēju un arī sporta sabiedrību sirdīm, vienojoties prieka sajūtām.....

"Ikšķiles novada Sporta Laureāti 2011"
Ance Janevica  
Kristīne Mūrniece  
Mārtiņš Pavlovskis  
Jānis Dreiškins  
Jānis Romanovskis  
Artis Dobulis  
Inga Mauliņa    
Valdis Kulpe  
Alvis Krilovskis

Nominācijā "Sporta nozares attīstības veicināšana Ikšķiles novadā" apbalvoti –
Igora Miglinieka basketbola skolas kolektīvs
Jānis Zariņš
Valda Kurša

IKŠĶILES NOVADA "SPORTA LAUREĀTS" 2011

 

IKŠĶILES NOVADA "SPORTA LAUREĀTS" 2011

 

IKŠĶILES NOVADA "SPORTA LAUREĀTS" 2011

 

IKŠĶILES NOVADA "SPORTA LAUREĀTS" 2011

 

 

Ikšķiles novada “Sporta Laureāts" 2010"

Sports ir kultūras sastāvdaļa, jo mudina uz pilnību, māca iepazīt iespējas!

Ikšķiles novada Sporta Laureāta pasākums ir kļuvis par gaidītu tradīciju, kura mērķis svinīgā atmosfērā sumināt Ikšķiles novada labākos sportistus, komandu atbildīgos un tos, kas ar savu entuziasmu popularizē sporta kultūras dzīvi.

   Maģisks skaitlis – 5!

Jā, tieši tik ilgi tiek rīkoti svētki Jums....

    Attīstība noris ļoti strauji arī mūsu sportiskajā dzīvē , jo ja vēl 2007. gadā mēs Ikšķilē runājām par 7. sporta komandām un kādu individuālo sporta veida pārstāvi, kas arī cīnās, 2008 gadā – par 10.sporta komandām,2009 gadā – 13 komandām, tad Ikšķiles novadu pagājušajā sezonā oficiāli pārstāv 14.sporta komandas, lai gan pamazām sevi sāk pieteikt arvien jaunas komandas, jo jau uz šodienu bez individuālo sportistu reģistrēšanas, mums ir reģistrējusies FK ”Tīnūži”; skijoringa komanda; XTEAM komanda un vēl daži individuālie sportisti, kas startē ar Ikšķiles vārdu... ar mums – Ikšķiles novada sportistiem - rēķinās, kā ar konkurentiem!

    Katrā sporta spēļu komandā, aptaujājot komandu atbildīgos un izvērtējot statistikas datus, attieksmi, ieguldījumu komandas izaugsmē, saliedētībā - tika nominēts katras komandas Labākais sportists 2010 gadā.

 

 •  Basketbola komandā “ Ikšķile” K 60+– labākais komandā Kazimirs Nekrašs
 • Basketbola komandā “ Ikšķile”K 50+ – labākais komandā Lauirs Kalniņš
 • Basketbola komandā “ Ikšķile”K 45+ – labākais komandā  Juris Neilands
 • Basketbola komandā “ Ikšķile”K 40+ – labākais komandā Aigars Martinsons
 • Basketbola komandā “ Tīnūži /Bekens “ – labākais komandā  Rihards Strauts
 • Basketbola jauniešu komandā “ Ikšķile”1 – labākais komandā Rūdolfs Zēns
 • Basketbola jauniešu komandā “ Ikšķile 2 – labākais komandā Aigars Laucenieks
 • Volebola dāmu  komandā “ Ikšķile” 1– labākā komandā Ieva Dundure 
 • Volebola vīriešu  komandā “ Ikšķile”– labākais komandā Mārtiņš Pavlovskis
 • Florbola komandā “ Ikšķile”– labākais komandā Kaspars Tauriņš
 • Hokeja komandā ”Leģions/ Ikšķile”- labākais komandā Guntars Kurmis
 •  "Ikšķile/ Izturība” komandā - labākais komandā Valdis Kulpe
 • velokomandā  Ikšķile”- labākais komandā Vilnis Klinovičs
   

    Pasākuma laikā uz mazu sarunu tika aicināti arī komandu atbildīgie, kas par savējiem pateica ne mazums atzinīgu, pozitīvu vārdu, kā arī klātesošos informēja par savējo sasniegumiem un pastāstīja par saviem nospraustajiem mērķiem šajā sezonā.

   LIELU PALDIES teicām arī tiem, kas ir snieguši līdzdalību novada sporta kultūras dzīves popularizēšanā – Ikšķiles novada pašvaldības ekonomistei un Ikšķbola galvenajai sekretārei – Velgai Bokmelderei , sabiedrisko attiecību speciālistei - Ingai Šulcai,  Izpilddirektora vietniekam – Valentīnam Špēlim , EE fitnesa kluba vadībai, kā arī divām jaunām meitenēm un diviem  puišiem , kas ļoti daudz palīdzības roku sniedz , lai sportiskie Lielie pasākumi izdotos –Elīnai Vārtiņai , Kristīnei Tauriņai, Emīlam Kuršam, Kasparam Tauriņam .

    PALDIES – nekad nevar būt par daudz...un ir cilvēki, kas mūsu visu sportistu labā ir darījuši ļoti daudz – galvenais uzklausījuši, sadarbojušies un atbalstījuši - Tīnūžu tautas nama vadītāja Valda Kurša, Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks  Jānis Rudzītis, Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs  Indulis Trapiņš.

   Vakara gaitā ar savu priekšnesumu "Miedziņš pieaugušajiem” sveica Jānis Jarāns un draugi, bet ballītē dejojām Dj.Alex mūzikas ritmos. Taču neaizmirstami mirkļi kopā būšanas svētkos bija skatoties salūtu un baudot LIELO SVĒTKU TORTI.

Uz tikšanos nākamgad!

Ikšķiles novada pašvaldības sporta metodiķe Sanita Tauriņa

Ikšķiles novada “Sporta Laureāts" 2010"

 

Ikšķiles novada “Sporta Laureāts" 2010"

 

 

Ikšķiles novada "Sporta Laureāts" 2009"

Maģisks skaitlis - 4!

Jā, tieši tik ilgi tiek rīkoti svētki Jums - Ikšķiles novada sportistiem, kā pateicība par ieguldīto darbu, jo sports - tas ir arī darbs.....Maģisko četrinieku  - šodien man gribētos salīdzināt ar maza bērna vecumposmu - temperamenta dimensijām -

 • atbildes reakcija jaunā situācijā - daži bērni ļoti viegli pierod pie visa jaunā, bet citi ne, kautrējas doties uz mazpazīstamām vietām - nu gluži, kā mūsu sportisti, cits peld tikai vietējos ūdeņos, cits skatās tālāk - RČ, Latvijas mēroga un pat skats un starti ārzemēs....
 • neatlaidība - ir tādi, kas ir neatlaidīgi un tādi, kas viegli padodas - šeit varētu pieminēt ši gada iesniegumus sporta budžetam - o, citam apetīta nu ļoti liela, bet cits neprasa neko, tik tad , kad vilciens jau kustībā, pamostas.... 
 • attīstība noriss ļoti strauji - jā, mūsu sportiskajā dzīvē arī, jo ja vēl 2007. gadā mēs Ikšķilē runājām par 7. sporta komandām un kādu individuālo sporta veida pārstāvi, kas arī cīnās, 2008 gadā - par 10.sporta komandām, tad šogad stabili Ikšķiles novada vārds tiek saistīts ar 13 sporta komandām, ar individuālajiem sportistiem, kas ir Ikšķiles novada iedzīvotāji, bet dažādu iemeslu dēļ startē zem citas komandas, jo mums vienkārši nav vēl savējās izveide vai nav tik spēcīgu sportistu, lai varētu passtāvēt paši, bet mēs esam un ar mums - Ikšķiles novada sportistiem  -  rēķinās, kā ar konkurentiem!

Ko es vēlējos teikt - nu ar mums kopumā ir tieši tāpat,kā ar bērniņa temperamenta dimensijām 4 gados....

Mēs mācāmies par citiem un par sevi un saprotam, ka dzīvē saskaroties ar citiem ir jāmācās -

Kā tikt galā konfliktos,

kā komunicēt,

kā pastāvēt par sevi

Kā aizstāvēt citus,

kā tikt galā ar iebiedēšanu,

kā būt lojālam, pat tad, kad ir grūti,

kā būt laipnam,pat tad, kad citi tādi nav....

Komandu labākie 2009 gadā!  

 • Basketbola komandā " Ikšķile" K 55+- labākais komandā Kazimirs Nekrašs
 • Basketbola komandā " Ikšķile"K 45+ "- labākais komandā  Lauris Kalniņš
 • Basketbola komandā " Ikšķile"K 40+ " - labākais komandā  Raimonds Romanovskis
 • Basketbola komandā " Tīnūži /Bekens " - labākais komandā  Iļja Vihrovs
 • Basketbola jauniešu komandā " Ikšķile"1 - labākais komandā Kaspars Grīnbergs
 • Basketbola jauniešu komandā " Ikšķile"2 - labākais komandā  Vitolds Gabrāns
 • Volebola dāmu  komandā " Ikšķile" 1- labākā komandā Agita Šnevele
 • Volebola dāmu  komandā " Ikšķile" 2- labākā  komandā Kristīne Mūrniece
 • Volebola vīriešu  komandā " Ikšķile"- labākais komandā Toms Umulis
 • Florbola komandā " Ikšķile"- labākais komandā Mikus Jačmenkins
 • Florbola komandā " Tīnūži" - labākais komandā Jānis Zālīte
 • Hokeja komandā "Leģions/ Ikšķile"- labākais komandā Arnis Antrops

Paldies tika teikts arī komandu atbildīgajiem -  

 • Šaha entuziastam - Romualdam Bruzgulim
 • Pludmales volejbola entuziastam, basketbola komandas "Tīnūži/Bekens"atbildīgajam - Jānim Zariņam
 • Volejbola  sieviešu " Ikšķile"1  komandas atbildīgai - Inesei Auziņai
 • Volejbola  sieviešu " Ikšķile"2  komandas atbildīgai - Kristīnei Ņeverovskai;
 • Volejbola  vīriešu " Ikšķile-Tīnūži" komandas atbildīgajam - Raivim Kābelim
 • Basketbola " Ikšķile" veterānu komandas atbildīgajiem - Vitoldam Muceniekam, Rolfam Bokmelderim un Agrim Grīnbergam
 • Basketbola jauniešu " Ikšķile"1 komandas atbildīgajiem - Klāvam Romanovskim un Aigaram Čavaram;
 • Basketbola jauniešu " Ikšķile"2 komandas atbildīgajam - Gintaram Bremšmitam
 • Florbola " Ikšķile" komandas atbildīgajam - Gvido Tauriņam
 • Florbola " Tīnūžu " komandas atbildīgajam - Raimondam Zemzālem
 • Hokeja"Leģions/ Ikšķile"komandas atbildīgajam - Andim Krastiņam

Ikšķiles novada pašvaldības  vārdā mēs teicām  LIELU PALDIES cilvēkiem, kas ir snieguši līdzdalību novada sporta dzīves veicināšanā -

 • Ikšķiles novada pašvaldības ekonomistei un Ikšķbola galvenajai sekretārei - Velgai Bokmelderei;
 • Sabiedrisko attiecību speciālistei - Ingai Šulcai
 • Izpilddirektora vietniekam - Valentīnam Špēlim
 • "Ogres Vēstis" fotogrāfam un sportisko rakstu autoram - Mārim Rožānam;
 • EE fitnesa kluba vadībai .
 • "Meidrops " īpašniekiem - Sarmītei un Raimondam Grahoļskiem
 • Divām jaunām meitenēm un puisim (daudzu pasākumu atskaņošanas speciālistam), kas ļoti daudz palīdzības roku sniedz, lai sportiskie Lielie pasākumi izdotos - Elīnai Vārtiņai, Kristīnei Tauriņai, Emīlam Kuršam

    PALDIES tika teikts arī Tīnūžu tautas nama vadītājai Valdai Kuršai, Jānim Rudzītim un Indulim Trapiņam.

Sporta metodiķe Sanita Tauriņa

IKŠĶILES NOVADA "SPORTA LAUREĀTS" 2009"

 

IKŠĶILES NOVADA "SPORTA LAUREĀTS" 2009"

 

IKŠĶILES NOVADA "SPORTA LAUREĀTS" 2009"

 

IKŠĶILES NOVADA "SPORTA LAUREĀTS" 2009"