Vasaras garšas

vasaras garsa izstade
10:00 - 17:00
16.10.2021. - 15.11.2021.

Vēl ilgās pēc vasaras noskaņām, sajūtām un garšām, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas mākslas pedagoģes, profesionālas mākslinieces, bērnu un pieaugušo audzēkņu iedvesmotājas, Starptautiskajā skolotāju dienā ir sniegušas mums visiem brīnišķīgu dāvanu - izstādi.

pedagogu izstade

pedagogu izstade

Izstādē VASARAS GARŠAS  ir pārstāvētas dažādas mākslas tehnikas, kas bagātina un kuplina ekspozīcijas noskaņu: jaunās kolēģēs Sigita Mulere mūs priecē ar stikla formām, Marta Jurjāne ar eļļas nianšu noskaņām. Akvareļu meistare Laila Balode pasniedz akvareļu kompozīcijas netradicionālā izpildījumā, tekstila māksliniece Agnese Volmāre atklāj tērpu dizaina burvību Dendija stilā, Mendija Leoke “iekrāso” vasaras noskaņas jauktajās tehnikās un zīda gleznojumu labirintos. Izstādes ekspozīcija sniedz pilnu buķeti ar vasaras garšu izjūtām un noskaņām.

pedagogu izstade

pedagogu izstade

Aicinām baudīt ar acīm un sirdi izstādi individuālos apmeklējumos darba dienās, ievērojot noteiktos drošības pasākumus, līdz 15.novembrim. Arī IMMS zāles logos no ārpuses var ieraudzīt izstādi no cita skatu punkta un no citas gaismas prizmas.

Uz tikšanos VASARAS GARŠU izjūtās!

IMMS skolas direktore Valda Jermanova