Neparastais ceļojums

neparastais celojums
12:00 - 17:00
18.10.2021. - 30.11.2021.

Visus mākslas cienītājus aicinām uz 2021.gada mākslas absolventu izstādes “Neparastais ceļojums” individuālu apmeklējumu līdz 30.novembrim, Tīnūžu Tautas namā, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus.

2021.gada programmas Vizuāli plastiskā māksla 8 absolventi, galvenokārt attālinātajā mācību procesā, ir radījuši brīnišķīgus skolas nobeiguma darbus. Katrs jaunais mākslinieks ir radījis 4 darbus dažādās tehnikās (zīmējums, gleznojums, divi darbi - darbs materiālā), kur daļa no darbiem ir izstādīti Tīnūžos, priecējot Tautas nama iemītniekus, apmeklētājus, viesus, amatieru mākslas kolektīvu dalībniekus.

Aicinām izstādi apmeklēt arī pašu  absolventu ģimenes, radus, draugus.

Esam lepni par mūsu skolas jaunajiem māksliniekiem: Astru Kristapu, Amandu Lejnieci,  Andri Medni,  Mārtiņu Miglāus,  Anastasiju Mihailovu,  Sofiju Stobovu, Dianu Stoilovu, Elīnu Svilāni. Visi 2021.gada Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas absolventi mācību procesa laikā ir godam pārstāvējuši skolu un daudzinājuši Ikšķiles vārdu Latvijas un Starptautiskajos pasākumos ar izciliem panākumiem.

ALejniece
Amanda Lejniece "Debesu pieskāriens"

Katra absolventa 1 vai 2 darbi, tiek izmantoti, katru gadu veidojot nākamā gada Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas kalendāru, kas jau ir izveidojusies kā ilgstoša un skaista tradīcija. Katrs absolvents, IMMS audzēknis, darbinieks, skolas mecenāti, sadarbības partneri gada nogalē saņem dāvanā šo brīnišķīgo kalendāru.

AMednis
Andris Mednis "Ozols"

Nāc, un esi ceļinieks mūsu neparastajā mākslas ceļojumā!

MMiglans
Mārtiņš Miglāns "Kļavas lapa"

Ar mākslas mīlestību sirdī - skolas direktore Valda Jermanova.