Ikšķiles piedzīvojums

ragsbb
10:00 - 21:00
15.04.2021. - 27.04.2021.

 Ikšķiles novada pašvaldība sadarbībā ar RAGS BB piedāvā lielisku iespēju kā pavadīt laiku ar ģimeni un izkustēties svaigā gaisā. Tā būs fotorientēšanās apvidus spēle ''Ikšķiles piedzīvojums''. Spēlē būs jaatmin mīklas par kādu no Ikšķiles pazīstamiem objektiem un pie tā vismaz vienam dalībniekam jānofotogrāfējas. Aktivitātes norisināsies no 19. aprīļa līdz 1. maijam. Dalībnieki var izvēlēties sev vēlamāko laiku un doties piedzīvojumā ar kājām, velosipēdu, skrituļslidām vai skrienot, laiks netiks fiksēts.

Būs arī balvas! Balvas būs iespēja saņemt labākajiem dalībniekiem, kas būs visvairāk pareizi atminējuši mīklas. Pēc 1. maija izlozes kārtā izlozēs uzvarētājus LIVE STREAM tiešraidē. Galvenā balva - unikāls elektronskais skūteris no spēles atbalstītāja ripot.lv. Kā arī pārējām labākajām komadām būs iespēja laimēt Uguns Cafe dāvanu kartes 20 eur vērtībā.

Pieteikšanās norisinās no 15. aprīļa līdz 27. aprīlim.

Var pieteikties elektroniski - sūtot e-pasta vēstuli uz adresi: aleks9656@inbox.lv ar norādi ''Par pieteikšanos fotoorientēšanās aktivitātēm''.

Piesakoties jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku skaits, to vārdi un uzvārdi, persona ar ko sazināties un kontaktinformācija (e-pasts, mobilā tālruņa numurs).

Veiksmi visiem dalībniekiem!

ragsbb