Vēlēšanu iecirkņi Ikšķiles novadā

iecirkņi

Sestdien, 2021. gada 5. jūnijā, Latvijā norisināsies kārtējās pašvaldību vēlēšanas. Pašvaldību vēlēšanās vēlētājiem pirmo reizi tiks nodrošināta iespēja balsot jebkurā savas pašvaldības vēlēšanu iecirknī. Vēlēšanu iecirknī vēlēšanu komisijas darbinieks noskenēs vēlētāja pasi vai personas apliecību un pārliecināsies, ka vēlētājs ir iekļauts attiecīgās pašvaldības vēlētāju sarakstā un reģistrā jau nav atzīmes par viņa piedalīšanos vēlēšanās. Ja vēlētājam būs tiesības balsot, vēlēšanu iecirkņa komisija balsotāju reģistrēs elektroniskajā vēlētāju reģistrā un papildus ziņas par vēlētāju ierakstīs balsotāju sarakstā, kur vēlētājs parakstīsies par vēlēšanu materiālu saņemšanu.

Lai arī  Administratīvi teritoriālā reforma paredz, ka Latvijā būs 42 pašvaldības līdzšinējo 119 vietā, un Ikšķiles novada iedzīvotāji vēlēs nevis Ikšķiles novada pašvaldības domi, bet apvienoto- Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes un Ogres- Ogres novada domi, vēlēšanu iecirkņi joprojām būs pieejami arī Ikšķiles novada teritorijā:

Iecirkņa nr.

Vēlēšanu iecirknis

Adrese

687

IKŠĶILES TAUTAS NAMS

Centra laukums 2, Ikšķile, Ikšķiles nov.

688

TĪNŪŽU TAUTAS NAMS

"Kraujas", Tīnūži, Tīnūžu pag., Ikšķiles nov.

962

ADMINISTRATĪVĀ ĒKA

Peldu iela 22, Ikšķile, Ikšķiles nov.

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks pašvaldību vēlēšanu dienā, 5.jūnijā,  būs no pulksten 7.00 līdz 20.00. Vēlētāji varēs izmantot arī iespēju nobalsot iepriekš.

Iepriekšējā balsošana notiks:

- pirmdien, 31. maijā, no plkst. 16.00 līdz 20.00;

- ceturtdien, 3. jūnijā, no plkst. 9.00 līdz 16.00;

- piektdien, 4. jūnijā, no plkst. 13.00 līdz 20.00.