Sporta skolai pirmais izlaidums

izlaidums

9.septembrī Ikšķiles novada Sporta skolā tika svinēts pirmais absolventu izlaidums, kurā apliecību par profesionālās ievirzes izglītību  programmā Basketbols saņēma astoņas skolas audzēknes.

Pasākuma oficiālajā daļā skolas direktore  Andželika Krūmiņa-Brūna sveica skolas pirmās absolventes: “Vēlos pieminēt to laiku, kad jūs sākāt mācīties spēlēt basketbolu- tā bija Igora Miglinieka basketbola skola, tas bija jūsu sākums.  Pateicoties tam, šodien, pielāgojot jūsu iepriekšējās spēles un attīstību, jūs varat šodien absolvēt sporta skolu profesionālās ievirzes programmas pirmo līmeni, lai jau vēlāk, pēc četriem gadiem, varētu absolvēt otro līmeni- nākamo programmu, saņemot diplomu, kas paver brīnišķīgas iespējas nākotnē nodarboties ar profesionālo sportu.”

Pašvaldības vārdā absolventes sveica Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Mariss Martinsons: "Ir nedaudz savādi- pirms deviņām dienām bija pirmais septembris, bet šodien- izlaidums. Ikšķiles novadam sauklis ir “Labs sākums”, tas raksturo arī mūs – visu, ko iesākam, ir vērsts uz attīstību, labu sākumu. Mēs  jums, kā pirmajām sporta skolas izlaiduma absolventēm, dāvinām Munta Auna grāmatu ”Ikšķiles  novads, vieta, kur sākās Latvija”. Tā ir grāmata par Ikšķiles vēsturi. Arī jūs šodien ar pirmo sporta skolas izlaidumu esat ierakstījušas lapaspusi Ikšķiles vēsturē."

Izlaidumā paldies par ieguldīto darbu teica basketbola trenerei Ilzei Osei- Hlebovickai, kura  vienmēr centusies meitenēm sniegt ticību saviem spēkiem un  jaunām uzvarām.

izlaidums

izlaidums

izlaidums

izlaidums

izlaidums

izlaidums

izlaidums

izlaidums

izlaidums

izlaidums

Pēc apliecību saņemšanas gaviļnieces devās nelielā svētku izbraucienā ar  vikingu kuģi "Üxküll" pa Daugavu līdz Meinarda salai.

Ikšķiles novada Sporta skola dibināta 2019.gada pavasarī, bet akreditēta 2019.gada nogalē. Tā īsteno profesionālās ievirzes izglītību. 

izlaidums