Pašvaldības pakalpojumi tikai pēc iepriekšēja pieraksta

sarkans telefons ar logo

Ministru kabinets, no 7. aprīļa atceļot iepriekš valstī noteikto ārkārtējo situāciju, savos paziņojumos uzsver, ka arī turpmāk ikvienam jāievēro drošas sadzīves pamatprincipi – roku un virsmu dezinfekcija, telpu vēdināšana, fiziska distance no apkārtējiem, kā arī masku lietošana darbā un vietās, kur ir daudz cilvēku. Tāpat jācenšas izmantot iespējas saņemt pakalpojumus attālināti, iepirkties internetā un izmantot bezskaidras naudas norēķinus.

Ikšķiles novada pašvaldība un tās padotības iestādes arī turpmāk darbu organizē attālinātiPašvaldības pakalpojumi klātienē tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, tāpēc atkārtoti aicinām ikvienu izvērtēt nepieciešamību saņemt pakalpojumu klātienē. Pirms jebkuras vizītes telefoniski konsultēties ar speciālistu par interesējošo jautājumu.

Informācijai!No 7. aprīļa būs atļauta arī ielu tirdzniecības organizācija bez izklaides pasākumiem, piemēram, tematiskajiem svētkiem un atrakcijām. Šādos tirdziņos drīkstēs piedalīties līdz 20 tirgotājiem un organizatoram jānodrošina vismaz divu metru attālums starp stendiem, apmeklētāju plūsma un teritorijas norobežojums.

no 7apr novadā