Pašvaldības darba organizācija pēc 9.jūnija

pasvaldiba

9.jūnija valdības sēdē  pieņemts lēmums atcelt ārkārtas situāciju valstī. Lai gan situācija ar vīrusa izplatību Latvijā ir stabila, aizvien vēl jāievēro vairāki nosacījumi. Arī Ikšķiles novada pašvaldība, izvērtējot situāciju, atcēlusi daudzus ierobežojumus.  
Ikšķiles novada pašvaldības darbinieki iespēju robežās turpinās darbu attālināti. Lai kontrolētu apmeklētāju plūsmu, aicinām veikt iepriekšēju pierakstu vizītēm pie pašvaldības speciālistiem.
 

Aicinām iedzīvotājus Ikšķiles novada pašvaldībai adresētos iesniegumus iesniegt elektroniski, izmantojot valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv pakalpojumu “Iesniegums iestādei” vai ar elektronisko parakstu parakstītus iesniegumus nosūtot uz pašvaldības oficiālo e-pasta adresi: dome@ikskile.lv. Iesniegumus un citus dokumentus var sūtīt pa pastu vai arī nogādāt pašvaldībā- speciāli šim mērķim izvietotā pastkastē.


Ikšķiles novada pašvaldībā  kase strādā katru dienu noteiktajā darba laikā.   Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot arī valsts un pašvaldību pakalpojumu portālu www.latvija.lv.  Maksājumus par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu var veikt arī SIA “Maxima” veikalu kasēs visā Latvijā un Klientu apkalpošanas centros Ikšķilē un Tīnūžos.
Lai mazinātu koronavīrusa izraisītās saslimšanas izplatīšanās risku, lūdzam izvērtēt nepieciešamību apmeklēt pašvaldības iestādes. Kontaktējoties ar pašvaldības darbiniekiem pašvaldības iestāžu telpās, aicinām ievērot valstī noteiktos sociālās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus. Pašvaldība atgādina, ka apmeklētāji ar elpošanas ceļu  infekcijas  simptomiem, kā arī personas, kurām ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija netiks apkalpoti un nedrīkst uzturēties pašvaldības iestādēs!  

Ieteikumi pulcējoties aktīvās atpūtas un bērnu rotaļu laukumos
Ikšķiles novadā aktīvās atpūtas un bērnu rotaļu laukumi ir pieejami apmeklētājiem, taču to lietotāji aicināti izmantot personīgos dezinfekcijas līdzekļus un ievērot distanci. Apmeklējot laukumu, pirms spēļu iekārtas vai trenažiera lietošanas tas jāapstrādā ar dezinfekcijas līdzekli. Svarīgi – pirms un pēc laukuma apmeklējuma mazgāt rokas. Aicinām izvērtēt nepieciešamību apmeklēt aktīvās atpūtas un bērnu rotaļu laukumus.
Esiet atbildīgi par savu un līdzcilvēku veselību!