"Ķiparu nams" kopā ar Sociālo dienestu sarūpē dāvanas

DIkauniece_SReikmane

Šajā laikā domājot par dāsnumu un dalīšanos - “Ķiparu nams” ieviesis jaunu tradīciju, aicinot ģimenes palīdzēt sarūpēt mīļas dāvanas Ikšķiles novada 10 vientuļajiem sociālās aprūpes centra iemītniekiem un Ogres novada sociālā dienesta Dienas centra „Saime” 40 klientiem - cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, kuri rakstīja vēstules Ziemassvētku vecītim.

Iepriecinot Ziemassvētkos dāvanu saņēmējus, “Ķiparu nama” darbinieki un audzēkņu vecāki kopā ar bērniem ir sarūpējuši mīļas, garšīgas, skaistas un praktiskas dāvanas. Pie dāvanām bērni paši sagatavojuši un uzrakstījuši apsveikuma kartiņas.

Pašvaldība pievienojās apsveikumam, nosūtot domes priekšsēdētāja rakstisku sveicienu saviem novadniekiem sociālās aprūpes centros un katram dāvinot trīs grāmatas par Ikšķiles novadu – fotoalbumu “Ikšķiles novads Latvijas simtgadē”, novadnieka Munta Auna grāmatu “Ikšķiles novads vieta, kur sākās Latvija” un novadnieka Jāņa Hartmaņa grāmata “Kauja pie Mazās Juglas upes 1917.gada 1.un 2.septembrī”. Sūtījumam tika pievienotas sociālās darbinieces sarūpētās vilnas zeķes.

Uz sociālās aprūpes namiem un Ogres novada sociālā dienesta Dienas centru „Saime” dāvanas nogādāja “Ķiparu nama” čaklie rūķi.

dāvanas