Izaugsmes programma uzņēmējiem

seb izaugsme

Jau piekto reizi SEB banka ir izsludinājusi pieteikšanos Izaugsmes programmai uzņēmumiem. Pieteikšanās līdz 25. septembrim. Dalība programmā ir bez maksas.

Covid-19 krīze skaidri iezīmējusi - biznesa pasaulē procesus un notikumus paredzēt ir neiespējami, tāpēc jāmāk pielāgoties katrai situācijai. Jaunu prasmju un zināšanu apguve īpaši svarīga uzņēmumiem ir šobrīd, kad jādomā par sava biznesa saglabāšanu un attīstīšanu arī nākotnē.

SEB bankas rīkotā Izaugsmes programma ir domāta ne vien jaunu un vērtīgu zināšanu apguvei, bet arī jaunu un ambiciozu ideju realizēšanai, lai no jebkuras situācijas Jūsu uzņēmums vienmēr izietu kā ieguvējs, turklāt ar skaidru nākotnes rīcības plānu. Programmas laikā īpaša uzmanība tiek veltīta biznesa zināšanu un prasmju pilnveidošanai ar uzsvaru uz tādām digitalizācijas laikam raksturīgām prasībām kā digitālo tehnoloģiju pielietojums, inovācijas, izaugsmes domāšana, mārketings un pārdošana, kā arī mūsdienīga finanšu plānošana.

Starptautisku un vietēju ekspertu vadībā 4 mēnešu garumā 6 darbnīcās un mentoringa sesijās programmas dalībnieki izstrādās savam uzņēmumam piemērotāko  rīcības plānu inovatīva produkta vai pakalpojuma izveidei, lai turpmāk nodrošinātu strauju biznesa izaugsmi. Šogad programma norisināsies virtuāli – tas nozīmē, ka uzņēmumiem būs iespēja piedalīties no jebkuras vietas Latvijā, nepametot savu ofisu.

Ar programmas saturu varat iepazīties šeit: https://www.seb.lv/izaugsmes-programma

Šajā video sīkāk par to, kā norisinās programma. Video