Ikšķiles novada zolītes turnīra rezultāti

zole

28. septembrī Ikšķiles novada veselības mēneša un Eiropas sporta nedēļas 2019 ietvaros Ikšķiles Veselības veicināšanas centrā norisinājās 2019. gada Ikšķiles novada zolītes turnīrs.

Turnīrā pieteicās 21 dalībnieks, tostarp 8 dāmas. Turnīrs norisinājās vienu dienu četrās kārtās jeb posmos un katrā kārtā paredzēto izspēlējamo partiju skaits – 20 partijas ar laika ierobežojumu kārtai – 50 min.

Turnīra godalgotās vietas dāmu konkurencē izcīnīja:

1.vieta – Terēzija Rubene;

2.vieta – Fidānija Dubrovska;

3.vieta – Alīna Gummeņikova.

zole siev

Turnīra godalgotās vietas vīru konkurencē izcīnīja:

1.vieta – Ģirts Melngailis;

2.vieta – Rinalds Rūja;

3.vieta – Renārs Rūja.

zole vīr

Īpašo nomināciju Zoles magnēts – izcīnīja Salvis Skalbiņš ar 4 uzvarētām zolēm un vienu zaudētu zoli.

Pavisam turnīra laikā tika izspēlētas 470 partijas, no tām 18 dalībnieki pieteica 36 zoles partijas, no kurām 31 partija tika izspēlēta "lielajam" uzvarot, savukārt 5 partijas jeb 14% gadījumu – zaudējot.

Paldies visiem turnīra dalībniekiem par sportisku garu un solīdu spēli!

Paldies arī turnīra organizatoriem – Ikšķiles novada pašvaldībai un sporta pasākumu organizatorei A.Kābeles kundzei, kā arī Ikšķiles Veselības Veicināšanas Centra vadītājai G.Rudenes kundzei par viesmīlīgo uzņemšanu.

Ikšķiles novada zolītes turnīrs tika organizēts ar sporta aktivitātēm ERASMUS+ programmas finansētā projekta “Eiropas Sporta nedēļa 2019 (Projekta Nr. 608144-EPP-1-2019-1-LV-SPO-DWS1-NE, Decision Nr.2019 - 0513/001-001,) projektu konkursa„ Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2019 ietvaros”. Pasākums tiek līdzfinansēts no valsts budžeta līdzekļiem ar Izglītības un zinātnes ministrijas līdzfinansējumu sadarbībā ar Latvijas Sporta Federāciju Padomi (LSFP).

Lai visiem veiksme turpmākā zolītes iemaņu meistarības pilnveidošanā un tikties atkal kādā no zolītes turnīriem Ikšķilē!

Autors: turnīra galvenais tiesnesis – Mārtiņš Plēsums /Zolmaniem.lv/