Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā klusi un sirsnīgi izskanējis 21 izlaidums

IMMS no birzs

Pašā pavasara plaukumā un lielās ilgās pēc vasaras, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā klusi un sirsnīgi ir aizritējis septītais izlaidums skolas pastāvēšanas vēsturē. Arī šogad, tāpat kā 2020.gada pavasarī, tikai vēl īpašākā vidē un gaisotnē, tika nosvinēts 21 izlaidums. Uz individuālu svinīgu “konsultāciju” ar direktori, tika aicināts katrs 2021.gada absolvents. Visi absolventi reizē ar skolas apliecību saņēma piemiņas dāvanas no Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas un Ikšķiles novada pašvaldības. Savukārt vecāki tika aicināti divvientulībā atsevišķā telpā pie svinīgi klāta kafijas galda, kur uz lielā ekrāna varēja vērot sava jaunā mākslinieka/mūziķa svinīgo, sirsnīgo un īpašo tikšanos ar direktori, kā arī skatīt ierakstā šī gada absolventu muzikālos sniegumus, kavēties skolas hronikas septiņos milzīgos un apjomīgos krājumos. Pēc svinīgā mirkļa norisinājās individuālas tikšanās ar pedagogiem.

Amanda
Amanda Lejniece

 

Anastasija
Anastasija Mihailova

 

Astra
Astra Kristapa

 

Šis izlaiduma gads ir ļoti īpašs ar to, ka 9 no absolventiem savas jauno mūziķu gaitas uzsāka 2013.gad 1.septembrī līdz ar Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas darbības uzsākšanas gadu. Visi 2021.gada absolventi ir bijuši aktīvi skolas vārda popularizētāji skolas, novada, Latvijas un Starptautiskajos koncertos, izstādēs, festivālos, meistarklasēs, konkursos.

Davis
Dāvis Ērglis

 

Diana
Diana Stoilova

 

Elina
Elīna Svilāne

 

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu absolvējot, 8 audzēkņi saņēma Sudraba godināšanas rakstus par ļoti labām un teicamām sekmēm, savukārt 1 audzēknis saņēma Zelta godināšanas rakstu par teicamām un izcilām sekmēm.

Gabriella
Gabriella Konstantinova

 

Laura
Laura Medne

 

Liba
Lība Luīze Eltermane

 

Katram no mūsu absolventiem, viņu ģimenēm, skolas pedagogiem un visam skolas personālam vēlos pateikties par sadarbību, uzticību, uzcītību un lielo ieguldīto darbu ne tikai šajā sarežģītajā mācību gadā, bet visu astoņu gadu garumā.

Martins
Mārtiņš Miglāns

 

Sofija
Sofija Stobova

 

Una
Una Grāvele

 

Lai mūzika un māksla katram no mūsu absolventiem ir kā labs ceļabiedrs visos dzīves ceļos.

Sveicam ar Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas absolvēšanu:

Klavierspēlēs programmā – Lību Luīzi Eltermani, Dāvi Ērgli, Unu Grāveli, Juri Jaunzemi, Lauru Medni; Kora klasē - Annu Bāriņu, Paulu Cīruli, Terēzi Tea Laugali; Čella spēles programmā-  Laumu Konceviču, Sandiju Aleksu Štikovu; Vijoles spēles programmā - Gabriellu Konstantinovu; Klarnetes spēles programmā – Mārtiņu Kļavi; Saksofona spēles programmā - Ernestu Kossoviču; programmā Vizuāli plastiskā māksla – Astru Kristapu, Anastasiju Mihailovu, Sofiju Stobovu, Elīnu Svilāni, Amandu Lejnieci, Dianu Stoilovu, Andri Medni, Mārtiņu Miglānu.

Andris
Andris Mednis

 

Anna
Anna Barina

 

Ernests
Ernests Kossovičs

 

Visus mākslas cienītājus aicinām uz 2021.gada mākslas absolventu izstādes “Neparastais ceļojums” individuālu apmeklējumu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zālē no 7.jūnija līdz 20.augustam darba dienās 11.00 – 19.00.

Juris
Juris Jaunzemis

 

Lauma
Lauma Konceviča

 

Martins
Mārtiņš Kļavis

 

Savukārt mazu ieskatu katra gaviļnieka izlaidumā varēs skatīt Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas FB profilā no 8.jūnija līdz 22.jūnijam.

Paula
Paula Cīrule

 

Sandija
Sandija Aleksa Stikova

 

Tereze
Terēze Tea Laugale

 

Skolas direktore Valda Jermanova