Ģimeņu labbūtības veicināšanas pasākumi Covid -19 krīzes izplatības apstākļos

ģimenēm projekts

Projekta “Ģimeņu labbūtības veicināšanas pasākumi Covid -19 krīzes izplatības apstākļos” (Projekta Nr. 2021.LV/NVO_COVID/11) ietvaros Aizkraukles, Ogres, Ikšķiles un Salaspils novada ģimenēm ir notikušas 9 aktivitātes, kopumā pulcējot vairāk kā 1 000 dalībniekus:

6 dažādu tēmu Online lekciju cikli:

Online lekciju cikli tika vērsti uz vecāku interesēm, projekta ietvaros piedāvājot tēmas, kas uzlabo vecāku emocionālo labsajūtu, atstājot pozitīvu iespaidu uz ģimenes labbūtību, atrodot domubiedrus un komunicējot ar citām ģimenēm, iegūstot prasmes un idejas par brīvā laika pavadīšanas iespējām.

 Rūpēs par fiziskajām aktivitātēm, iedzīvotājiem bija iespēja 3 mēnešu garumā 12 nodarbības nūjot brīvā dabā. Kopīgi sportojot, tika uzlabota dalībnieku fiziskā un emocionālā labsajūta.
 Projekta noslēgumā -maijā un jūnijā- ģimenēm bija iespēja kopīgi pavadīt laiku brīvā dabā, apmeklējot Dabas meistarklases un orientēšanos Ogrē, Salaspilī, Ikšķilē un Aizkrauklē, visai ģimenei kopīgi veicot uzdevumus un praktiskos darbus brīvā dabā.
 
 Pasākumu dalībnieki projekta aktivitātes un lektoru sniegumu atzinīgi novērtēja, sniedzot pozitīvas atsauksmes.
 
Projekta laikā saņēmām lielu aktivitāti un atsaucību no novadu iedzīvotājiem, kuri izmantoja iespēju bez maksas piedalīties dažādās aktivitātēs un pavadīt brīvos vakarus, klausoties lekcijas par dažādām ģimenēm aktuālām tēmām.
 
Daļa no lekciju ierakstiem publiski ir pieejami arī šobrīd "Vecāki Aizkrauklei" Youtube kontā jekbkuram Latvijas iedzīvotājam.
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
 
Par saturu atbild biedrība "Vecāki Aizkrauklei".
nujošana projektaasab integr fonds