Ceturto gadu “Sporto un var” (video)

sporto un var4

Ikšķiles novada invalīdu biedrība ar Ikšķiles novada pašvaldības atbalstu 20. augustā rīkoja jau par ikgadējo tradīciju kļuvušās starpnovadu sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Sporto un var IV”  Tīnūžos. Šogad plaši bija pārstāvēts Ikšķiles novads, kam pievienojās viesi no Mālpils un Ogres.

sporto un var4

Sporta spēles atklāja Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Mariss Martinsons, paužot prieku un atbalstu tik kuplam dalībnieku skaitam, kas sasniedzis teju 100 dalībnieku lielu skaitu. Viņu papildinot, Ikšķiles novada invalīdu biedrības valdes loceklis Oskars Počkajs, klātesošajiem atgādināja, ka Ikšķiles novada sauklis ir “Labs sākums”, taču šīs sporta spēles ir pierādījums, ka Ikšķiles novadā labām lietām var būt arī labs turpinājums.

sporto un var4

Pēc Sporta svētku atklāšanas visi dalībnieki tika sadalīti komandās, lai veiktu uzdevumus norādītajās aktivitāšu stacijās. Ņemot vērā svelmaino vasaras dienu, organizatori bija parūpējušies, lai aktivitātes tiktu koncentrētas teritorijas ēnainajās vietās.

sporto un var4

sporto un var4

sporto un var4

Šie vasaras sporta svētki vienmēr tiek gaidīti un aizvadīti draudzīgā un optimistiskā noskaņojumā, jo vairāku stundu garumā laiks tiek pavadīts jautrās un aizraujošās aktivitātēs, kas balstītas  nevis uz fizisko spēku un izturību, bet gan savstarpējo sadarbību.  

sporto un var4

sporto un var4

sporto un var4

Šogad īpaši pateicības vārdi sakāmi Ikšķiles novada uzņēmumam “Rent4 event” par atbalstu aktivitāšu inventāra sagādē.