Absolventi

2021. gads

Klavierspēle – Lība Luīze Eltermane, Dāvis Ērglis, Una Grāvele, Juris Jaunzemis, Laura Medne;

Kora klase - Anna Bāriņa, Paula Cīrule, Terēze Tea Laugale;

Čella spēle -  Lauma Konceviča, Sandija Aleksa Štikova;

Vijoles spēle - Gabriella Konstantinova;

Klarnetes spēle – Mārtiņš Kļavis;

Saksofona spēle - Ernests Kossovičs;

Vizuāli plastiskā māksla – Astra Kristapa, Anastasija Mihailova, Sofija Stobova, Elīna Svilāne, Amanda Lejniece, Diana Stoilova, Andris Mednis, Mārtiņš Miglāns  

Gabriella
Gabriella Konstantinova

 

Laura
Laura Medne

 

Liba
Lība Luīze Eltermane

 

Davis
Dāvis Ērglis

  

Martins
Mārtiņš Miglāns

 

Sofija
Sofija Stobova

 

Una
Una Grāvele

 

Diana
Diana Stoilova

 

Elina
Elīna Svilāne

 

Amanda
Amanda Lejniece

 

Anastasija
Anastasija Mihailova

 

Astra
Astra Kristapa

  

Andris
Andris Mednis

 

Anna
Anna Barina

 

Ernests
Ernests Kossovičs

  

Juris
Juris Jaunzemis

 

Lauma
Lauma Konceviča

 

Martins
Mārtiņš Kļavis

  

Paula
Paula Cīrule

 

Sandija
Sandija Aleksa Stikova

 

Tereze
Terēze Tea Laugale

 

2020.gads

Vizuāli plastiskā māksla – Justīne Atvare, Justīne Atvare           

 Dārta Janevica,Dārta                                                               

Anna Mackeviča, Anna M                                                       

Jūlija Broka, Jūlija                                                     

Madara Graubiņa, Madara                           

Justīne Jurevica, Justīne J                                                                 

 Laura Ūdre, Laura                                                       

Rūta Žukovska, Rūta                                                   

Mārtiņš Rullis, Mārtiņš                                             

Dāvis Siliņš,Dāvis S                                                                     

Alekss PavilonisAlekss

Klavierspēle – Sāra KrūpenaSāra

Flautas spēle – Marlēna PortnajaMarlēna

Klarnetes spēle - Kristiāna Elizabete ValdmaneKristīāna V

Saksofona spēle – Justīne Ieva Āboltiņa, Nellija Paškeviča, Samanta Zeļģe

Justīne ieva

Nellija

Samanta

 


IMMS absolventi2019

 

2019.gads

Akordoena spēle – Pēteris Tjarve

Klavierspēle – Armands Vecrinks

Kora klase – Kirills Visockis, Ulrika Ieva Lauka

Saksofona spēle – Eva Tihane

Flautas spēle – Loreta Lasmane, Dagnija Zauere, Mariella Vaivare, Estere Zukule

Trompetes spēle – Raivis Amoliņš, Toms Kristofers Laugalis, Rihards Serafimovičs

Vijoles spēle – Elīza Lauga

Vizuāli plastiskā māksla – Elīna Baķe, Emīls Justs Bite, Paula Dubkeviča, Laima Ignatjeva, Patrīcija Kancēviča, Talma Kancēviča, Kārlis Logins, Artūrs Rudzītis, Luīze Rumpa, Kristiāna Seimanova, Malte Ausma Šute


2018.gads

Klavierspēle – Klāvs Aišpurs, Patrisija Purina

Kora klase – Linda Rekmane, Megija Siliņa

Saksofona spēle – Annija Grinberga, Keita Elīza Paukšēna

Vizuāli plastiskā māksla – Elizabete Arbidāne, Elīze Madara Āboltiņa, Melisa Līva Bērziņa, Margarita Elksne, Marta Ieviņa, Madara Seimanova, Una Serafimoviča, Marta Tabaka, Tīna Terinka, Dārta Luīze Vimba, Kristers Renārs Ziemelis

Absolventi

2017.gads

Alise Bogdanova

Alise Bogdanova - programma Klavierspēle (pedagogi Rimma Rudāne, Iveta Sproģe, Maira Līduma, Emīls Avotiņš)


2016.gads

Matīss Jurgenovsksis, Laura Bokta, Anna Lasmane

Matīss Jurgenovsksis – programma Klarnetes spēle (pedagogi Linda Ivanova, Iveta Sproģe, Alīna Lielmeža, Gunārs Freidenfelds, Normunds Krastiņš)

Laura Bokta – programma Klavierspēle (pedagogi Rimma Pudāne, Iveta Sproģe),  turpina mācības J.Mediņa mūzikas vidusskolā (mūzikas teorijas nodaļa)

Anna Lasmane – programmas Klavierspēle (pedagogi Alīna Lielmeža, Iveta Sproģe)


2015.gads

Megija Horste

Megija Horste - programma Vokālā mūzika - Kora klase (pedagoģes Zane Tāluma, Iveta Sproģe).