Ikšķiles novada Tīnūžu tautas nama bērnu deju kolektīvs „Upīte”

Upīte

Ikšķiles novada Tīnūžu tautas nama bērnu deju kolektīvs „Upīte” tika izveidots 2013. gada septembra beigās,  turpinot  iepriekš uzsākto Tīnūžu pamatskolas un tautas nama deju kolektīva “Tipa ” darbību , kā arī piesaistot  jaunus dejotāju. Kopā ar kolektīva vadītājiem Litu Grāveli un Didzi Apsīti  vairāk nekā simts dažādu vecuma bērnu, sākot no trīs gadu vecuma, centīgi un ar prieku apgūst sarežģīto un skaisto tautas dejas mākslu.

Bērnu deju kolektīvs “Upīte” ir piedalījies XI Jaunatnes dziesmu un deju svētkos, piedalījušies Vislatvijas skatēs, Latvijas rīkotajos koncertos “Latvju bērni danci veda”, “Lecam pa vecam, lecam pa jaunam”, dižkoncertā “Ar Liesmu sirdī”, sadraudzības koncertos. Tāpat esam aktīvi  piedalījušies mūsu Ikšķiles novada rīkotajos koncertos un pasākumos, un arī  Eiropas tautas folkloras festivālā „Eiropiāde”. Sapnis ir piepildījies – mēs, Tīnūžu amatiermākslas kolektīvi, dejojām mūsu valsts simtgades  XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.

Šie pirmie deju soļi, kurus iemācās dejojot “Upītē ”, paliek kā lielisks ieguldījums katra bērna nākotnē - izkopta stāja, dejas izpratne, mūzikas ritma izjūta,  kopīgie pasākumi un koncerti. Tā ir lieliska pieredze, kas  bērnam   ļaus drošāk doties plašajā pasaulē.

Gaidām ikvienu bērnu, lai kopīgi iemācītos dejot, iemīlētu  tautas deju , iepazītu skatuvi un būtu kopā  foršā kolektīvā.

Upīte

Mēģinājuma grafiks sākot no 2020. gada 24. augusta: 

Pirmdienās un trešdienās:

17:30 – 4 – 5 gadi,

18:00 – 6 – 8 gadi,

19:00 – 9 – 12 gadi.

Vairāk informācijas pie kolektīvu vadītājiem –

Lita Grāvele /mob. tālr. 26562263, lita.gravele@gmail.com/ un

Didzis Apsītis /mob. tālr. 26140175, didzis.apsitis@inbox.lv/