Tīnūžos sporto ļaudis ar īpašām vajadzībām

sporto un var3

28.augustā Tīnūžos notika starpnovadu sporta spēles “Sporto un var III” cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jau trešo gadu Ikšķiles novadā pulcējās ļaudis ar īpašām vajadzībām, lai šogad, rekordlielā daudzumā, piedalītos šāda veida pasākumā. Šogad Tīnūži pulcēja 105 sportot gribētājus.

29.08

29.08

29.08

Jau tradicionāli sporta spēles apmeklēja dalībnieki no Ikšķiles, Ropažu, Lielvārdes un Ogres novadiem. Viskuplākā skaitā šoreiz ieradās dalībnieki no Lielvārdes novada, bet Mālpils novads tiks pārstāvēts pirmo reizi.

29.08

29.08

29.08

Sporta spēles, ar ziedu lāpām rokās,  atklāja Tīnūžu Tautas nama vadītāja Valda Kurša, klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāja Ausma Kalniņa, invalīdu biedrības valdes loceklis Oskars Počkajs, veselības veicināšanas centra vadītāja Gunda Gunta Rudene, Ikšķiles pašvaldības sporta pasākumu organizatote Agita Kābele, sociālā dienesta vadītāja Dace Ikauniece, kā arī viesu novadu pārstāvji, kuri novēlēja visiem dalībniekiem pozitīvas emocijas, sportisku garu un saliedētu laika pavadīšanu šajā sporta spēlēs.

Kā informē Ikšķiles novada invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāja Ausma Kalniņa: "Mūsu biedrība ir ļoti aktīva, jo mēneša sākumā mēs piedalījāmies Ogres novada organizētajās sporta spēlēs, šodien mēs tās, kopā ar Ikšķiles novada pašvaldības finansiālu atbalstu, organizējam paši, bet jau mēneša beigās  - piedalīsimies Lielvārdes novada organizētajās sporta spēlēs! Vienlaikus Ausma Kalniņa vēlas teikt lielu paldies Ikšķiles vidusskolai par sporta spēļu dalībnieku ēdināšanu, Ķeipenes piparkūku cepējiem par garšīgajām medaļām,  brīvprātīgajam jaunietim no Tunisijas NaBil Bengaye  un ikvienam pašvaldības darbiniekam, kurš iesaistījās šī  pasākuma īstenosānā".

Tīnūžu Tautas nama vadītāja Valda Kurša pēc pasākuma sacīja : "Pasākums tikai tad ir sirsnīgs un pozitīvu emociju piepildīts, kad tā veidošanā piedalās patiesi ieinteresēta un atbalstoša komanda. Manuprāt šo trīs gadu garumā mums ir izveidojies lielisks komandas kodols un veiksmīgi pievienojas jaunie dalībnieki.Sporta pasākumu organizētājas Agitas Kābeles jaunības sportiskais dzīvesspars un sapratne par katra dalībnieka iespējām dot sajūtu, ka neskatoties uz dažādiem fiziskiem , vai citiem trūkumiem , katrs svētku dalībnieks  savu spēju robežās ir iesaistīts un galvenais ka viņš VAR.Es ļoti priecājos, ka mēs Tīnūžu tautas namā varam dot šo iespēju justies droši un gaidīti. Mana pārliecība gan ir arī par to, ka dalībnieki ir īpaši sirsnīga publika. Lai cik tas neskanētu dīvaini, pēc šādām tikšanās reizēm ar  cilvēkiem, kuri ir iepazinuši dzīves sāpīgākos mirkļus, es pārvērtēju savas ķibeles un vienmēr mācos to pozitīvismu, izturību, jutīgumu vienam pret otru.

Paldies par uzticību un sirsnīgo draudzību invalīdu biedrības vadītājiem - Oskaram un Ausmai. Saimniecības daļas puišiem - Edgaram un Jurim. Par droša pleca sajūtu tautas nama dežurantei Daigai. Par aktīvu ieinteresētību, smaidu un līdzdarbošanos Elīzai un Samantai. Lai mums visiem kopā izdodas arī turpmāk!" 

29.08

29.08

29.08