PIETEIKŠANĀS IKŠĶILES POSMAM ATVĒRTA

velofotosponsori

Laipni lūgti uz otro posmu ‘’Apceļo kaimiņus 2019” Ikšķiles novadā 9.jūnijā! Aicināti visi VELO-FOTO orientēšanās seriāla draugi un arī tie, kuriem vēl nav izdevies mūs iepazīt, bet velobraukšana ir iecienīta brīvā laika nodarbe.

Pieteikuma anketu Ikšķiles posmam meklē https://ej.uz/velofoto2019 !

Sacensību nolikums pieejams ŠEIT !

Pirmais posms tika aizvadīts 11. maijā Ķekavas novadā (rezultāti pieejami: http://daugava.travel/akcijas/), kur pulcējās visai liels dalībnieku skaits – teju pusotrs simts cilvēku. Kopā piedalījās 45 komandas – azarta grupā 22 komandas un izklaides grupā 23 komandas.

Pasākums norisinās jau otro gadu pēc kārtas un pulcē daudzus viesus no citiem novadiem.

Pasākumu kopā rīko astoņi novadi: Ķekavas, Ikšķiles (9. jūnijā), Ogres (6. jūlijā), Ropažu (20. jūlijā), Baldones (3. augustā), Stopiņu (17. augustā), Salaspils (7. septembrī) un Mārupes (21. septembrī) novads.

Ja esi aktīvs un velobraukšana Tev ir sirdslieta, veido komandu no 2 līdz 5 cilvēkiem!

Komandas startēs divās grupās: izklaides grupa, kurā jābūt pieaugušajam un vismaz 1 bērnam līdz 14 gadu vecumam, un azarta grupā, kurā jābūt pieaugušajiem un/vai bērniem no 15 gadu vecuma., un vismaz 1 dalībniekam jābūt pilngadīgam. Vecuma ierobežojums nepastāv. Izvēlies, kurā posmā vēlies piedalīties; var piedalīties jebkurā posmā un var arī visos. Līdz startam sagatavo savu un bērnu velosipēdus, notrauc putekļus no veloķiveres, uzlādē fotoaparātu vai mobilo telefonu. Piedalies un iepazīsti astoņu novadu krāšņākos dabas skatus, apmeklē aktīvās atpūtas un kultūrvēsturisko objektus! Pavadi brīvo laiku jaukā kompānijā! Balvas paredzētas katra posma dalībniekiem un uzvarētājiem, bet kopvērtējuma uzvarētājiem paredzētas lielās balvas. Piedalīšanās ir bez maksas.

Kopvērtējuma lielo balvu sponsori – sporta apģērbu un inventāra uzņēmums SIA “Sporta Punkts Latvija”Sporta komplekss “333”“SUPfit”, un SIA “BATA logistic”.

Seriāla norisi ar balvām visiem posmiem atbalsta  KS “Baltijas Dārzeņi” ar zīmoliem “Ezerkauliņi” un “Mārupes gurķi”, AS “Madara Cosmetics”Starptautiskā lidosta “Rīga”, atpūtas komplekss “Bejas”, dzeramā ūdens ražotājs “Lacuna Aqua” un konditorejas uzņēmums SIA “Pellija A” ar zīmolu Pellia a Gusto.

Informāciju sagatavoja
Agneta  T.,
Ikšķiles novada Tūrisma informācijas centra vadītāja
Tel. 26652148