Lieliskā diena izklaides parkā "Avārijas brigāde"

ab parks

Ikšķiles novada pašvaldības Sociālā dienesta un Bāriņtiesas darbinieki 10.jūlijā kopā ar 33 Ikšķiles novada bērniem pavadīja lielisku dienu izklaides parkā “Avārijas brigāde”.

ab parks

Lai paspētu izbaudīt visas “Avārijas brigāde” parka lieliskās atrakcijas, jau no paša rīta bērni no visa Ikšķiles novada ar oranžo skolas autobusu devās ceļā. Jau ar autobusā, biedrības “Tuvu” sagādāto, našķu piepildītām somām bērni devās pretī piedzīvojumiem. Pārsteigumu bērniem sagādāja lielie dinozauri un iespēja vizināties karuseļos atkal un atkal. Lielākajiem bērniem vislielāko interesi radīja virtuālā realitāte un lāzertags, savukārt mazākie bērni bija sajūsmā par piepūšamo lecam spilvenu.

Pēc aktīvās izklaides biedrības “Tuvu” sagādātais cienasts bērniem palīdzēja pārvarēt saules un pozitīvo emociju radīto nogurumu. Apmeklējuma noslēgumā bēdas par došanos mājup mazināja “Avārijas brigāde” parka dāvinātais saldējums.

ab parks

Lai arī bērniem bija skumīgi, ka jādodas mājup un parkā pavadītais laiks šķita par īsu, bērnu jautājumi: “Kad mēs atgriezīsimies atkal? Vai te var dzīvot?” un novērtējums, ka šī bija labākā diena mūžā, sagādāja patiesu gandarījumu par organizēto pasākumu.

Pasākums tika organizēts, lai sniegtu bērniem iespēju piedzīvot īpašu dienu vasaras brīvlaikā, lietderīgi un saturīgi pavadīt laiku svaigā gaisā, fiziski izkustēties, un piedzīvotu pozitīvas emocijas.