Izklaides un sporta festivāla “IK FEST 2020” laikā tiks svinīgi atklāts jaunais Ikšķiles skeitparka laukums

afiša

2020. gada 25. jūlijā Ikšķiles pašvaldība aicina uz “IKfest2020” festivālu, kas šogad norisināsies Lupīnu ielas sporta laukumā, lai pasākuma ietvaros plkst. 14:00 ar drošības instruktāžu un dažādiem triku demonstrējumiem (scooter, bmx, inline, skate) tiktu atklāts jaunais Ikšķiles skeitparks.
Jau no plkst. 12.00 pasākuma apmeklētāji varēs baudīt dažādas aktivitātes festivāla teritorijā – sacensības skeitparkā dažādās grupās, ģimeņu aktīvās atpūtas pasākums “Mazais Stiprinieks”, strītbola sacensību posms “Ikšķiles Rags” un Ikšķiles novada jaunatnes diena ar dažādām aktivitātēm, konkursiem un radošām darbnīcām!
Pasākuma noslēgumā plkst. 22:00 uz skatuves kāps repa mākslinieks Edavārdi.
Reģistrācija strītbola un SCOOT un BMX sacensībām notiks no plkst. 11:00. Vairāk informācija par sacensībām pieejamas Facebook pasākumu lapās “Rags 3x3 strītbols” un Ikšķiles skeitparka atklāšanas sacensības !

shēma


Ikšķiles skeitparks jau no 2020. gada 1. jūlija ir publiski pieejams apmeklētājiem, tomēr pašvaldība aicina ievērot visus iekšējās kārtības noteikumus un piesardzības pasākumus. Šis ir Baltijā lielākais āra monolīta skeitparka laukums, kura būvniecība notika projekta “Skeitparkam Ikšķilē Būt!” ietvaros. Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projekta ietvaros attiecināmo izmaksu summa ir 10 000 eiro, no kuriem 9000 ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku finansējums.
Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejama EK tīmekļa vietnē.
Vairāk informācija par PPP “Zied zeme” – www.ziedzeme.lv

logo

 

afiša