Ikšķilē atklās jauno centra laukumu

centrs

 19.jūnijā plkst.19.00 Ikšķilē atklās jaunizveidoto pilsētas centra laukumu- kā dāvanu iedzīvotājiem Ikšķiles 835.jubilejā.
Atklāšanas pasākumā piedalīsies pašvaldības pārstāvji un projekta īstenotāji, kā arī paredzēti etno kompānijas “Zeidi” un Ikšķiles amatiermākslas kolektīvu priekšnesumi. Pēc laukuma atklāšanas notiks koncerts “Visa pasaule ziedos”.
Projekts “Centra laukuma, satiksmes organizācijai pilsētas centrā, I un II kārtas būvniecība” tika uzsākts 2018.gadā  ar mērķi atrisināt satiksmes organizāciju pie Ikšķiles vidusskolas.  Projektu realizēja CBFSIA “Binders”, SIA “BaltLine Globe” veica būvuzraudzību,  projektēšanu un autoruzraudzību- SIA “A Vide”.
 Šī projekta rezultātā  nodrošināta ērta un droša gājēju piekļuve Ikšķiles vidusskolai, Mūzikas un mākslas skolai, Ikšķiles tautas namam un estrādei, apvienojot gājēju zonā šos pilsētai un sabiedrībai nozīmīgos objektus, kā arī uzlabota auto satiksmes organizācija ikdienā. Tāpat izveidota pievilcīga vide pilsētas centrālajā daļā- funkcionāli ērts centrālais laukums, kas aprīkots ar strūklaku, pulksteni,  bērnu rotaļu elementiem, soliņiem un apstādījumiem.  
 Metu konkursu pilsētas centra pārveidei pašvaldība organizēja jau 2012.gadā,  bet  no 2018. gada līdz 2020. gadam pašvaldība rada iespēju pilnībā īstenot šo vērienīgo projektu. Kopējās projekta izmaksas ir 3 612 338,22 EUR, t.sk. būvniecība - 3 410 901,06 EUR.

Vairāk foto

centrs

centrs

centrs

centrs

Foto- SIA "Binders"