Aijas Apsītes lekcija "Elpceļu slimības un to ārstēšana"

Apsīte

6.novembrī Ikšķiles Veselības centrā notika ārsta palīdzes,  masieres un  bērnu nēsāšanas konsultantes Aijas Apsītes lekcija "Elpceļu slimības un to ārstēšana".

Nodarbībā lektore pārrunāja jautājumus saistībā ar elpceļu slimībām, dabīgo profilaksi un veseļošanos. Viņa uzsvēra, ka vecākiem bieži vien nākas izvēlēties, kā ārstēt bērnus- ar stiprām zālēm, panākot šķietami ātru rezultātu, vai ārstēt dabiskā ceļā- izmantojot zināšanas par organisma darbību. Izslimojot “pareizi” slimību, t.i. neiejaucoties mākslīgi organisma funkcijās, cilvēkam iespējams stiprināt imunitāti.
Katrs nodarbības dalībnieks saņēma noderīgus informatīvos materiālus par tādām tēmām kā imunitāte, tās veidošanās un stiprināšana, paaugstināta temperatūra (kontrolēta)- noderīgs organisma aizsargreflekss, elpceļu saslimšanas, to ārstēšana akūtajā un atveseļošanās periodā. Lektore izskaidroja, kādos gadījumos un kā pareizi lietot sildošās un atvēsinošās kompreses, sildošās kāju vannas, inhalācijas, masāžas, vingrojumus, zāļu tējas, homeopātiju un antibiotikas.

Apsīte

apsīte

apsīte

apsīte