SKOLĒNU AUTOBUSU KUSTĪBAS GRAFIKS IKŠĶILES NOVADĀ 2020./2021.MĀCĪBU GADĀ

Maršruts Nr.1 “Jesperi – Ikšķile”

(pelēkais autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

PieturaLaiks
Līvciema iela6.40
Jesperi7.00
Saulkalne7.10
Ikšķiles vidusskola7.18
Meidrops7.23
Elkšņi7.31
VIADA7.36
Elkšņi(pietura)7.39
Ikšķiles vidusskola7.44

 

Maršruts Nr.2 “Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile”
(pelēkais autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

PieturaLaiks
Ikšķiles vidusskola13.00
Meidrops13.05
Elkšņi13.13
VIADA13.18
Elkšņi (pietura)13.23
Ikšķiles vidusskola13.28
Saulkalne13.36
Jesperi13.43
Ikšķile “Dainas”13.50
Tīnūžu sākumskola14.15
Ikšķiles vidusskola14.30

 

Maršruts Nr.3 

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

PieturaLaiks
Raņķi-26.30
Mārdadži6.55
Vācu kalns (no Celtnieka puses)7.05
Ceplīši7.15
Tīnūžu sākumskola7.23
CirkleC7.28
Ikšķiles vidusskola7.40

 

Maršruts Nr.4 “Ikšķile – Luņģi- Meimuru virziens” 

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

PieturaLaiks
Tīnūžu sākumskola14.15

 

Maršruts Nr.5 

(balts autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

PieturaLaiks
Ikšķile6.20
Dīriņi7.00
Spulgas7.05
Ievu krasti7.15
Upītes7.25
Drīzuļi7.30
Kalnāji7.35
Tīnūžu sākumskola7.45
Jumuči7.50
Jasmīni, Kalnatruči7.55
Zīlmaņi8.00
Ceplīši8.10
Tīnūžu sākumskola8.20

Maršruts Nr.6 “Ikšķile – Jumuči - Raņķu virziens”

(balts autobuss, šoferis  Andris mob. 29223920)

PieturaLaiks
Tīnūžu sākumskola14.15

Maršruts Nr.7 "Ikšķile-Tīnūži-Ikšķile"

(balts autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

Atcelts ārkārtējās situācijas laikā

PieturaLaiks

Maršruts Nr.8 *  “Ikšķile - Luņģi – Tīnūži – Raņķi - Dīriņi - Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis  Jānis mob. 29130586)

PieturaLaiks
Ikšķiles vidusskola13.00
  1.  Autobusa maršruti spēkā no š.g. 2. septembra.
  2. Mācību stundu sākums: Ikšķiles vidusskolā: plkst.7:50, plkst.8:00, plkst.8:05: Tīnūžu sākumskolā - plkst.8:30.
  3. Transporta maršruti var tik precizēti un koriģēti!!!
  4. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli 29132818.
  5. Autobusa kustības grafika precizitāte +/- 3.min
  6. Vecākiem lūgums telefoniski informēt autobusa šoferi, ja bērns slimības vai citu iemeslu dēļ nebrauks uz skoluar skolēnu autobusu, lai nekavētu laiku pieturvietās, kurās nav bērnu.
  7. Nepieciešamības gadījumā iespējama pēcpusdienas maršrutu Nr.4 un Nr.6 apvienošana vienā reisā.

*Maršruta Nr.8 autobuss kursēs laika periodā, kurā COVID -19 infekcijas izplatības dēļ ierobežota izglītības iestāžu pilnvērtīga darbība (izmaiņas interešu izglītības un pagarinātās dienas grupas darba organizēšanā).

Saraksts precizēts 7.12.2020. Precizēti autobusu atiešanas laiki no Tīnūžu sākumskolas, sākot ar 8.12.2020.