Ikšķiles vidusskolai pasniegts Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019 diploms

reitings

25.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē  norisinājās Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019 apbalvojuma pasākums, kurā  jau devīto reizi tika suminātas labākās mācību iestādes.
Tā atklāšanā DA fonda valdes priekšsēdētājs Jānis Endele skolu pārstāvjiem sacīja: “Jūs esat zelta fonds[..] Ne lielumā, bet zinībās ir skolas vērtība.”  Viņš atklāja, ka gaismu pa skolas logiem,-  lieliem vai maziem, var ienest tikai skolotājs, siltumu telpās var radīt skolotājs, ticību bērniem var iedvest tikai skolotājs.

reitings

reitings

Draudzīgā aicinājuma fonda reitingā Ikšķiles vidusskola  ierindojās 1.vietā pilsētu vidusskolu grupā nominācijā angļu valoda.  Skola saņēma grāmatu un diplomu ar ierakstu: “Draudzīgā aicinājuma fonds apbalvo Ikšķiles vidusskolas angļu valodas skolotājus par izciliem sasniegumiem angļu valodas mācīšanā”.

reitings

reitings

reitings

reitings

reitings

reitings

Skolas reitingā tika izvērtētas vairākās kategorijās: ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tajā skaitā tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas.
Skolu reitinga periods ir mācību gads – kopš 1. septembra līdz nākamajam 1. septembrim. Vērtējums balstīts uz skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem piecos mācību priekšmetos – latviešu valodā, matemātikā, angļu valodā, dabaszinībās (bioloģija, fizika, ķīmija) un vēsturē. Reitingā ir arī skolu kopvērtējums, un mācību iestādes izvērtētas pēc to izaugsmes gan mācību priekšmetos, gan kopumā. Draudzīgā aicinājuma balva tiek pasniegta kopš 1995. gada.

http://www.konkurss.lv/da_eks/