Ikšķilē aizvadīts "Baltais kauss" 1.posms

kauss

Basketbols ir lielisks instruments, lai iegūtu ne tikai labu fizisko formu un apgūtu jaunas prasmes, basketbola laukumā jaunieši iemācās strādāt komandā, mērķtiecību, attīsta domāšanu, kā arī iegūst pašu galveno – jaunus draugus un pozitīvas emocijas, kas spēj dot pozitīvu grūdienu visai turpmākajai dzīvei un izaugsmei jebkurā dzīves jomā. Tādēļ jau devīto sezonu Latvijā norisinās “Baltais kauss” izcīņas turnīri.  
22.oktobrī tika atklāta basketbola turnīra "Baltais kauss" jaunā sezona. 1.posmā, kas notika  Ikšķiles vidusskolā, piedalījās U-10V basketbolisti no  Ikšķiles Sporta skolas, kā arī komandas  no Ķekavas, Pārdaugavas, Salaspils, Tukuma un Juglas.
Katra spēle sākās ar tehnisko elementu stafeti, pievēršot īpašu uzmanību izpildes kvalitātei, bet pēc tam komandas aizvadīja vairākas basketbola spēles. Tās tiesāja Ikšķiles Sporta skolas audzēkņi.

ISp

pard

kauss

kauss

kauss

kauss


Šī turnīra mērķis ir popularizēt basketbolu sākumskolas bērnu un jauniešu vidū, motivējot nodarboties ar basketbolu un to saistītām aktivitātēm. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotais “Baltais kauss” tiek organizēts, sadarbojoties AS „Tukuma Piens”.
“Baltais kausa” izcīņas turnīros U10 un U11 vecuma grupās sporta skolu, vispārizglītojošo skolu, sporta klubu un interešu pulciņu komandas iegūst pirmo oficiālo spēļu pieredzi.  

kauss

kauss

kauss

kauss

kauss

kauss