Aizritējusi “Olimpiskā diena 2019”

od

20.septembrī visā Latvijā 768 norises vietās aizvadīta tradicionālā “Olimpiskā diena 2019”, kas pulcēja vismaz 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas. Ikšķiles vidusskolas sporta stadionā uz Olimpiskās dienas aktivitātēm pulcējās skolēni no  Ikšķiles vidusskolas, Tīnūžu sākumskolas un Ikšķiles Brīvās skolas.
“Olimpisko dienu 2109” atklāja Ikšķiles novada pašvaldības Sporta pasākumu organizatore Agita Kābele. Viņa  aicināja skolēnus būt aktīviem un kopā ar savām klasēm piedalīties  sportiskajos pārbaudījumos. Septiņus pārbaudījumus bija sagatavojuši arī Ikšķiles vidusskolas jaunsargi.
Uzmundrinošus vārdus pirms sporta aktivitātēm teica  Mariss Martinsons, kā arī īpašais viesis- kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis. Viņš, kā olimpiskās medaļas īpašnieks, uzsvēra, ka savus sapņus var īstenot, ja ir neatlaidīgs darbs un gribasspēks mērķi sasniegt.
Jau tradicionāli pasākumā, skanot Olimpiskajai himnai,  tika ienests Olimpiskais karogs. Šo godpilno uzdevumu veica kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis kopā ar Ikšķiles vidusskolas labākajiem sportistiem, kas sasnieguši  augstus rezultātus Latvijas un Eiropas līmenī,- Annu Danielu Livčāni (kalnu slēpošana/skrituļslaloms), Patriku Igalu (motosports), Rihardu Raginski Repši (100 lauciņu dambrete), Georgu Šmalcu (kalna slēpošana), Deivu Birzuli (karatē) un  Luīzi Opolā (vieglatlētika).
Pēc deju studijas JVClubs iesildošā priekšnesuma skolēni devās uz Olimpiskās dienas sportiskajiem pārbaudījumiem. Pasākums noslēdzās ar apbalvošanu un pateicības vārdiem.

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od

od