Vārda dienu svin: Glorija, Banga

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pianisma vakars Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā

Posted in Izglītība

Mediņu pianisma vakars_1

Oktobra nogalē Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zālē, aizejošo rudeni, mēs svinējām klaviermūzikas noskaņās, klausoties jauno Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas pianistu sniegumu. Mūsu skolā viesojās Latvijas un starptautiskajos konkursos daudzkārt izskanējušās pedagoģes Guntas Božas 1.- 4.kursa audzēkņi Polina Berlina, Marks Kristians Babris, Gabriela Goldmane, Ričards Marčenoks, Zuzanna Rita Miķelsone, Anastasija Karpoviča. Viņu sniegumā mūsu skolas jaunie mūziķi, mākslinieki, pedagogi un vecāki varēja dzirdēt izcilu komponistu J.S.Baha, F.Mendelsona-Bartoldi, M.Ravēla, B.Smetanas, S.Rahmaņinova, J.Ivanova skaņdarbus.

Pēc koncerta skolas audzēkņi varēja uzdod viņus interesējošos jautājumus par mācībām mūzikas vidusskolā, par darbu, ko iegulda jaunie studenti iestudējot savas programmas, par grūtībām ar ko sastopas ikdienā, mācoties vidējā mūzikas izglītības iestādē.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunāko klašu audzēkņi izteica pārdomas un vērtējumus pēc visnotaļ nopietnas un virtuozas klavierspēles:

“Koncerts bija ļoti skaists, un visi spēlēja ļoti skaisti. Skaņdarbi bija diezgan grūti, bet audzēkņiem tos izdevās nospēlēt ļoti skaisti” (Elīza)

 “Koncerts bija ļoti interesants! Viņiem bija ļoti jautri skaņdarbi. Gribētos lai vēl viņi atbrauc uz Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu” (Gerda)

“Ļoti gari skaņdarbi. Ļoti ātri viņi un viņas kustināja pirkstus. Bija ļoti forši” (Toms)

“Man bija tāds prieks, un brīnījos kā tā var! Un bija šoks, ka viņi spēlēja tos skaņdarbus visu vasaru. Vēlu sveicienus!” (Tomass)

 Ar pateicību par sadarbību vairāku gadu garumā ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu!

Skolas direktore Valda Jermanova

Mediņu pianisma vakars_2 Mediņu pianisma vakars_3

Mediņu pianisma vakars_4

Mediņu pianisma vakars_5 Mediņu pianisma vakars_6