Vārda dienu svin: Austris

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Septembris- Veselības mēnesis

Posted in Sports

Vasara parasti tiek uzskatīta par aktīvo sezonu, kad pēc iespējas vairāk cenšamies būt svaigā gaisā un kustēties. Taču ar rudens iestāšanos sezona nebeidzas.
Šogad septembris Ikšķiles novadā tiek pasludināts par Veselības mēnesi, kura devīze ir - ESI VESELS – DZĪVO GARI. Arī pēc vasaras turpināsim rosīties un piedalīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu.
Veselīgo mēnesi iesāksim un atklāsim 2. septembrī ar streetbola turnīru “Ikšķbols”, kas tiek organizēts sadarbībā ar biedrību “Ikšķiles sporta klubs”, kur gaidīti arī paši mazāki, kuri tiks nodarbināti aktīvi darbojoties radošajās darbnīcās.Dienas noslēgumā, jauniešus un citus interesentus aicinām uz GHETTO GAMES filmas “Inteliģentie huligāni” seansu Ikšķiles Tautas namā, plkst. 20:00. Pirms seansa – ielu vingrotāju “Street warriors” priekšnesums.
Katru nedēļu visa septembra garumā būs iespējams piedalīties sportiskajās aktivitātēs dažādām vecumu grupām. Pirmdienās plkst. 12:00 un 13:00, ik stundu āra trenažieru laukumā gaidīsim seniorus, savukārt nūjošanas entuziasti aicināti pirmdienās plkst. 19:00, tikšanās pie slēpošanas trases sākumā Ikšķilē. Trešdienās fitnesa faniem būs iespēja vingrot kopā ar biedrību “KSMR Fitness”. Treniņi notiks Ikšķiles vidusskolas stadionā, plkst. 20:45. Darba nedēļu noslēgsim zumbas ritmos plkst. 19:00 pļaviņā pretī Ikšķiles tautas namam. Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros pirmsskolas izglītības iestādēs notiks informatīvi un aktīvi pasākumi saistībā ar velo drošību. Savukārt jaunajām māmiņām tiks rīkota īpaša vingrošana, kurā varēs piedalīties kopā ar mazuli.
Pasākumos aicināts piedalīties ikviens interesents. Visas septembra aktivitātes ir bez maksas.
Tāpat noteikti aicinām piedalīties:
* 9. septembrī Vispasaules spēka dienā, kur varēs parādīt savu roku spēku, pēc iespējas vairāk reižu pievelkoties pie stieņa;
* 11.septembris - Veselības veicināšanas centrā lekcija "Veselā miesā vesels gars"
* 13.septembris - ekstrēmo sporta veidu cienītāji aicināti piedalīties velo/skrituļslidu/skrituļdēļu u.c braucamo pasākumā “Kritiskā masa”;
* 16.septembrī aicinām izzinošā pārgājienā pa Zilajiem kalniem kopā ar vides speciālistu Aivaru Bigaču;
* 17.septembrī Ikšķiles novada teritorijā notiks kārtējais SEB MTB posms. Vairāk info www.velo.lv
* 19.septembrī Veselības veicināšanas centrā lekcija "Fizisko aktivitātāšu nozīmīgums ikdienā"
* 21.septembrī Tīnūžu pamatskolas stadionā notiks “Olimpiskā diena 2017 - cilvēkiem ar invaliditāti”
* 22.septembrī – Olimpiskās dienas ietvaros visi tiek aicināti piedalīties kopīgā rīta vingrošanā. Velti 10 minūtes lieliskam savas dienas iesākumam!
* 23.septembrī prāta spēļu guru tiek aicināti piedalīties “TEMPO kausa izcīņā šahā”;
* 24.septembrī , Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros, aicinām velo braucienā visai ģimenei pa Ikšķiles novadu gida pavadībā.
* 25.septembrī, Ikšķiles novada jaunieši tiek aicināti uz izglītojošu un praktisku lekciju par seksuāli reproduktīvo veselību kopā ar biedrību “Papardes zieds”

Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju aktīvi piedalīties šajos pasākumos, lai būtu veseli un dzīvotu gari.

N.B. Pasākumu programmā iespējamas izmaiņas!

25247e67d59fa4e5f04c565956ff2f52

 
 
 

Jaunākās foto galerijas