Vārda dienu svin: Austris

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Aicina pieteikt Ikšķiles novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus

Ikšķiles novada pašvaldība aicina izvirzīt un pieteikt Ikšķiles novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus. Ikšķiles novada vēlēšanu komisija tiks izveidota 7 locekļu sastāvā.

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus vēlēšanu komisijā ir:
1) reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajām pastāvīgi funkcionējošām vadības institūcijām (pieteikumam jāpievieno izraksts no tās centrālās pastāvīgi funkcionējošās vadības institūcijas lēmuma);
2) Ikšķiles novada domes deputātiem;
3) ne mazāk kā 10 balsstiesīgiem Latvijas pilsoņiem (pieteikums jāparaksta katram vēlētājam, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi).

Par vēlēšanu komisijas locekli var būt Latvijas pilsonis, kas prot latviešu valodu un kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība.
Par vēlēšanu komisijas locekli nevar būt Saeimas deputāts vai Ikšķiles novada pašvaldības domes deputāts.
Kandidātu pieteikšanai personīgi iesniedzama aizpildīta pieteikuma veidlapa (skat. Pielikumā), kas pieejama Ikšķiles novada pašvaldības interneta vietnē www.ikskile.lv sadaļā “Vēlēšanas”, kā arī Ikšķiles novada pašvaldībā, Klientu apkalpošanas centrā un Tīnūžu pagasta pārvaldē.
Parakstot pieteikumu, kandidāts apliecina, ka piekrīt savu personas datu apstrādei, apņemas pildīt savus pienākumus, ievērojot likumus, Centrālās vēlēšanu komisijas instrukcijas, lēmumus un rīkojumus, un nodrošinās fizisko personu datu aizsardzību atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam.
Pieteikumu iesniegšanas vieta - Ikšķiles novada pašvaldība (302.kab.), Peldu iela 22, Ikšķile
Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2017.gada 28.jūlijs.
Tālrunis informācijai – 26444110.

Pielikumi:
Download this file (Pieteikums.pdf)Pieteikums.pdf[ ]