Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Aizvadīts seminārs "Pārmaiņu vadība"

Seminārs 11.01 1 Seminārs 11.01 2

11.janvārī Tīnūžu tautas namā pulcējās starpnovadu apvienības izglītības iestāžu direktori un vadītāji ikgadējā seminārā “Pārmaiņu vadība”. Tajā piedalījās pārstāvji no Pierīgas novadu pašvaldības izglītības iestādēm.

Semināra ieskaņā klātesošos uzrunāja  Ikšķiles novada pašvaldības Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītāja Agnese Jankuna: “Šogad mēs atļāvāmies semināram piešķirt nosaukumu “Pārmaiņu vadība”, jo visus izglītības sektorā strādājošos  jau pavisam drīz sagaida lielas pārmaiņas. Pārmaiņas ir saistītas gan ar jauno mācību saturu, kompetenču pieeju izglītībā, gan ar sešgadnieku apmācību. Tāpat pie mums, Ikšķiles novadā, arī notiek lielas pārmaiņas, jo noris jaunā bērnudārza un Ikšķiles vidusskolas piebūves celtniecība. Visas pārmaiņas nes līdzi izaicinājumus vadītājiem.” Savukārt Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš semināra atklāšanā uzsvēra, ka visām Pierīgas pašvaldībām  ir svarīgi zināt, kā šajā pārmaiņu laikā strādāt tālāk, nodrošinot kvalitatīvu izglītību visiem novadā deklarētajiem bērniem.

Kā pirmais seminārā uzstājās  SIA "Karšu izdevniecība Jāņa sēta" galvenais redaktors Jānis Turlajs ar pētījumu par  skolu tīkla optimizāciju Pierīgas kontekstā. Par aktualitātēm izglītības iestāžu vadītājiem runāja Izglītības kvalitātes valsts dienesta Uzraudzības departamenta direktora vietnieks, Kontroles nodaļas vadītājs Maksims Platonovs. Pasākumā  priekšnesumus sniedza Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pedagogi un audzēkņi.

Pēc semināra pirmās daļas viesi apmeklēja Tīnūžu pamatskolu,  PII “Urdaviņa”  filiāli “Muižiņa” un kultūras mantojuma centru „Tīnūžu muiža”. Semināra otrā daļa noritēja Ogres tehnikumā, kurā visi piedalījās  radošajā darbnīcā  “Profesionālās izglītības atbilstība darba devēju prasībām – audzēkņu darba vidē balstītas mācības sadarbībā ar nozares asociācijām un darba devējiem.”

Seminārs 11.01 3 Seminārs 11.01 4

Seminārs 11.01 5 Seminārs 11.01 8

Seminārs 11.01 6 Seminārs 11.01 7