Vārda dienu svin: Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Tēva diena "Ķiparu namā"

8. septembrī PPII “Ķiparu namā” tika svinēta gadskārtējā Tēva diena. Svinības tiek atklātas ar devīzi – ‘’Katram bērnam savs tētis ir čempions!’’ Vairāku gadu garumā, mācību gadu uzsākot, tiek sagaidīti un atzīmēti pirmie, nozīmīgie svētki – Tēva diena. Šai dienai veltītajam, sportiski aktīvajam pasākumam ir liela nozīme, jo gan bērniem, gan tētiem spēj radīt gandarījuma sajūtu par kopā sanākšanu un pavadīto laiku.
Pasākuma ietvaros, tika piedāvātas vairākas sporta aktivitātes, kuras mērķtiecīgi bija izvēlētas, lai tajās var piedalīties gan jaunākie ķipari, gan vecāko grupu bērni kopā ar saviem tētiem. Šim pasākumam bērni gatavojas savlaicīgi, jo tiek aicināti izgatavot pašdarinātas medaļas no dažādiem materiāliem, kuras tiek svinīgi un ar lepnumu pasniegtas tētiem pēc dalības sarīkotajās aktivitātēs.
Tētu atsaucība un iesaistīšanās palīdz bērniem augt drošākiem un laimīgākiem, tādējādi veidojot savstarpējās attiecības, stiprinot uzticību un cieņu. Paldies visiem tētiem par pozitīvu emociju radīšanu un aktīvu dalību šajā Tēta dienas pasākumā!

PPII “Ķiparu nams” pirmsskolas pedagoģe Linda Sauka

Ķiparu nams 1 Ķiparu nams 2

Ķiparu nams 3 Ķiparu nams 4

Ķiparu nams 5