Vārda dienu svin: Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Vides izglītības pasākums “Meža zinības Zilajos kalnos"

15.septembrī Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa „Zilie kalni” sadarbībā ar SIA “Rīgas meži”, Ogres tehnikumu un citiem sadarbības partneriem rīkoja vides izglītības pasākumu “Meža zinības Zilajos kalnos".

Pasākumā piedalījās  1. līdz 4.klašu skolēni, pavisam septiņpadsmit klases, no Ikšķiles un Ogres novadu izglītības iestādēm. Tā ieskaņā skolēnus uzrunāja aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa „Zilie kalni” direktore Ieva Kraukle, Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Saratovs un Ogres novada domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis.

Vides izglītības  pasākums tika rīkots ar mērķi brīvdabā iepazīstināt pasākuma dalībniekus ar apkārtējo vidi, dabu, mežā notiekošajiem procesiem meža koksnes iegūšanu un pārstrādi, kā arī veicināt skolēnu izpratni par saprātīgu vides izmantošanu un aizsardzību. Pasākuma laikā skolēni piedalījās dažādās laboratorijās, tādās kā dižkoku, koksnes struktūras, pēdziņu, dabas bagātību, ķērpju un sūnu, meža augļu, koku mērīšanas, koku kopšanas, ugunsdrošības, medību laboratorijā un citās laboratorijās. SIA “Rīgas meži” bija sarūpējuši arī Zīļuka laboratoriju, kurā bērni fotografējās kopā ar Zīļuku.

Vides pasākums 7 Vides pasākums 6

Vides pasākums 15 Vides pasākums 16

Vides pasākums 14 Vides pasākums 13

Vides pasākums 12 Vides pasākums 11

Vides pasākums 9 Vides pasākums 8

Vides pasākums 1 Vides pasākums 2

Vides pasākums 4 Vides pasākums 3

 
 
 

Video galerijas

Dzejas dienas ikšķilē

Jaunākās foto galerijas