Vārda dienu svin: Marta, Dita

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

19.maijā izlaidums Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā

Trešo pavasari Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas vēsturē mēs esam viena no skaistākajiem mirkļiem skolas pastāvēšanā – izlaidumu laika gaidās.

Mazliet ar aizkavējušos smaržīgo ziedošo ceriņu laiku, ar gaidām pēc siltās saulītes, ar labām domām par veiksmi un izdošanos eksāmenos, emocionāli gatavojamies vienam no skaistākajiem dzīves mirkļiem, ko lemts piedzīvot ne katram – absolvēt Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu.

2016.gada pirmo septembri mūsu skolā iezvanīja Klavierspēles klases audzēkne Alise Bogdanova, kurai 19.maijā tiks īpašs gods. Jo šopavasar mūsu skolas izlaiduma svinīgais pasākums ir tikai viņai vienai, meitenei Alisei– maigai, trauslai, gudrai, uzcītīgai, atbildīgai, atbalstošai, centīgai, romantiskai, emocionālai, sirsnīgai, vienkāršai, ar izsmalcinātu muzikālo dvēseli.

Izlaidumā dzirdēsim Alises klavierspēli, viņas kompozīciju čellam un klavierēm, veltīsim pateicības vārdus Alises vecākiem, skolotājām Rimmai Pudānei un Ivetai Sproģei.

Uz tikšanos Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zālē 19.maijā plkst.18.00!

Skolas direktore Valda Jermanova

Pielikumi:
Download this file (IZLAIDUMS 2017pdf.pdf)IZLAIDUMS 2017pdf.pdf[ ]
 
 
 

Vairāk rakstu (Jaunumi)

Ieved pasauli savās mājās – uzņem apmaiņas skolēnu!

25-07-2017

Vidusskolēnu apmaiņas organizācija YFU Latvija aicina pieteikties viesģimenes apmaiņas skolēniem no Vācijas un Taizemes.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novadā notikušas starpnovadu spēles invalīdiem (video)

21-07-2017

  20. jūlijā Tīnūžu pamatskolas stadionā un sporta hallē notika pirmais Ikšķiles novada Invalīdu biedrības organizētais sporta pasākums “Cilvēki ar invaliditāti sporto un var”! 

Lasīt vairāk

Notikušas ikgadējās lielākās zirgu jāšanas sacensības Ikšķiles novadā „Green Horse” kauss 2017

21-07-2017

  Kā jau tradicionāli 15. jūlijā noritēja ikgadējās lielākās zirgu jāšanas sacensības Ikšķiles novadā „Green Horse” kauss 2017, iejādes disciplīnā.Kā jau tradicionāli 15. jūlijā noritēja ikgadējās lielākās zirgu jāšanas sacensības Ikšķiles novadā „Green Horse” kauss 2017, iejādes disciplīnā.

Lasīt vairāk

22. jūlijā Ikšķilē notiks līdz šīm vēl nebijis pasākums - X-CHILL!

19-07-2017

Sestdien, 22. jūlijā, Ikšķiles skeitparkā (Lupīnu ielā) notiks sacensības ekstrēmajos sporta veidos (SKATEBOARD x INLINE x BMX FREESTYLE). Sākums pulksten 12.00, uz sportisko pasākumu laipni aicināti ne tikai dalībnieki, bet arī skatītāji un līdzjutēji!

Lasīt vairāk

Zīmelis un Jaunslaviete ātrākie “OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2017” velosacensībās

18-07-2017

  Pagājušās brīvdienās, 15. jūlijā, dabas parka "Zilie kalni" teritorijā, jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās tradicionālās riteņbraukšanas sacensības – "OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2017", kopumā pulcējot gandrīz 400 sacensību dalībniekus.

Lasīt vairāk

Rīgas HES ūdenskrātuvē tiks samazināts ūdens līmenis

18-07-2017

Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi informē, ka saistībā ar Rīgas HES ūdenskrātuves Ikšķiles un Ogres aizsargdambju atjaunošanas projektiem, laika posmā no 15.augusta līdz 30.septembrim tiks samazināts ūdens līmenis. Darbi tiks veikti, lai nodrošinātu drošu Ikšķiles un Ogres dambju ekspluatāciju.

Lasīt vairāk

Ikšķilē noslēdzies otrais Starptautiskais operetes festivāls (video)

15-07-2017

   Ar grandiozu GALĀ koncertu sestdienas vakarā Ikšķilē noslēdzies otrais Starptautiskais operetes festivāls.

Lasīt vairāk

Ūdens kvalitāte Dubkalnu ūdenskrātuvē joprojām laba

14-07-2017

9.jūnijā Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts BIOR ir veicis ūdens analīzes Zilo kalnu teritorijā esošajā Dubkalnu ūdenskrātuvē. Saņemtās analīzes liecina, ka Dubkalnu ūdenskrātuvē ir tīrs ūdens, tajā nav konstatēts piesārņojums, līdz ar to tur ir atļauts peldēties. ATGĀDINĀM! Cilvēkiem, kam ir jūtīga imunsistēma ir novērota alerģiska reakcija – “peldētāju nieze”. Lai no tās izvairītos, uzreiz pēc peldes rūpīgi ir...

Lasīt vairāk

Ikšķiles novada sportistiem panākumi Latvijas Jaunatnes Olimpiādē

12-07-2017

  Trīs dienas, no 7.līdz 9.jūlijam, Latvijas labākie jaunie sportisti Latvijas Jaunatnes Olimpiādē cīnījās par 239 medaļu komplektiem 27 Olimpiskajos sporta veidos – riteņbraukšanā, triatlonā, badmintonā, basketbolā, galda tenisā, boksā, futbolā, vieglatlētikā, vingrošanā, regbijā, jātnieku sportā, handbolā, džudo, svarcelšanā, šaušanā, taekvondo, loka šaušanā, smaiļošanā un kanoe, airēšanā, burāšanā, cīņā, paukošanā, peldēšanā, tenisā, volejbolā un golfā, kā arī 2 neolimpiskajos sporta veidos...

Lasīt vairāk

Edgars Langmanis gūst panākumus Latvijas čempionātā BMX riteņbraukšanā

12-07-2017

  Spītējot laikapstākļiem – spēcīgam lietum un vēja brāzmām, 1.jūlijā Mežaparka Rīgas BMX trasē norisinājās Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Spītējot laikapstākļiem – spēcīgam lietum un vēja brāzmām, 1.jūlijā Mežaparka Rīgas BMX trasē norisinājās Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā.

Lasīt vairāk

Aicina uz uz hokeja treniņiem "Hokeja skolā "Kurbads""

12-07-2017

Ar jūlija mēnesi (treniņi bez ledus) un ar augusta sākumu ikviens slidot gribētājs no 5-10 gadu vecumam ir aicināts uz hokeja treniņiem "Hokeja skolā "Kurbads"", jaunajā ledus hallē Rīgā, Lidlauka ielā 37. Ar jūlija mēnesi (treniņi bez ledus) un ar augusta sākumu ikviens slidot gribētājs no 5-10 gadu vecumam ir aicināts uz hokeja treniņiem "Hokeja skolā "Kurbads"", jaunajā ledus hallē Rīgā...

Lasīt vairāk

Vairāk nekā 10 % ģimenes ārstu pārtraukuši dalību protesta akcijāVairāk nekā 10 % ģimenes ārstu pārtraukuši dalību protesta akcijā

12-07-2017

Vairāk nekā 10 % ģimenes ārstu, kuri piedalījās 3. jūlijā uzsāktajā ģimenes ārstu protesta akcijā, šonedēļ ir paziņojuši par savas dalības pārtraukšanu un atsākuši sniegt pacientiem valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Pārsvarā tie ir ģimenes ārsti lauku reģionos, kuru skaits pakāpeniski pieaug. Par lēmumu pārtraukt dalību protestā katru darbdienu paziņo vidēji 20 ģimenes ārstu. Diemžēl daļa ģimenes ārstu joprojām nav atsaukušies...

Lasīt vairāk

Notikuši Daugavas svētki "Vārdi Daugavai un manam laikam" (video)

10-07-2017

Aizvadītās sestdienas vakarā Ikšķiles estrādē un Ozoliņa parkā nosvinēti Daugavas svētki "Vārdi Daugavai un manam laikam".

Lasīt vairāk

Starptautiskās suņu adžiliti sacensības nedēļas nogalē, Ikšķilē

08-07-2017

  8. un 9.jūlijā Ikšķiles futbola laukumā - Lupīnu ielā, notiks starptautiskas suņu adžiliti sacensības. 2 dienās 2 ringos uz starta izies vairāk kā 70 dalībnieku pāru un cīnīsies par medaļām un balvām.

Lasīt vairāk

Tīnūžu pagastā filmēs filmas epizodi par latviešu strēlniekiem

07-07-2017

Sestdien, 8.jūlijā Tīnūžu pagastā notiks dokumentālās filmas par latviešu strēlniekiem "Astoņas zvaigznes" filmēšana, informē filmas producents, "Studija Centrum" valdes loceklis Bruno Aščuks.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novada mežā atrastas trīs mežacūkas, kas slimojušas ar Āfrikas cūku mēri

06-07-2017

Mednieku kluba "Tīnūži" mednieki 4.jūlijā netālu no robežteritorijas ar Ropažu novadu atraduši trīs mirušas mežacūkas.

Lasīt vairāk

Cilvēki ar invaliditāti sporto un var!

06-07-2017

Ikšķiles Invalīdu biedrība aicina savus biedrus, viņu ģimenes un atbalsta personas uz kopīgu sportisko aktivitāšu dienu – 2017.gada 20.jūlijā, plkst. 11:00

Lasīt vairāk

Operetes festivāla kulminācijā Galā koncerts Ikšķiles brīvdabas estrādē

04-07-2017

  15.jūlijā plkst. 20.00 Ikšķiles atjaunotajā brīvdabas estrādē notiks Operetes festivāla krāšņākais notikums – Galā koncerts ar ārzemju un Latvijā iemīļotiem solistiem, kam sekos Valšu vakars, kurā ikviens aicināts ļauties dejai Johana Štrausa valšu orķestra pavadījumā Guntara Bernāta vadībā. "Klausītājus iepriecināsim ar populārākajām lappusēm no slavenākās un Latvijā tik ilgi gaidītās Imres Kalmana operetes Silva, kā arī Eiropā labi pazīstamiem operešu mūzikas...

Lasīt vairāk

Jūlijā Starptautiskais Operetes festivāls aicina uz Ikšķili

04-07-2017

14.un 15. jūlijā Ikšķilē Latvijas Operetes fonds un režisors Valdis Lūriņš pārsteigs gan mazos, gan lielos skatītājus ar krāšņām koncertprogrammām Operetes festivālā. Klausītājus priecēs Austrijas džeza grupa Eddie Luis und die Gnadenlosen, mākslinieki no astoņām valstīm un Latvijā iemīļotie solisti – Sonora Vaice, Dainis Skutelis, Marlēna Keine, Nauris Indzeris un citi. Mazie skatītāji dosies aizraujošā muzikālā ceļojumā – pirmizrādē Karlsons. Festivāla kulminācijā skanēs...

Lasīt vairāk

Aicina pieteikt Ikšķiles novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus

04-07-2017

Ikšķiles novada pašvaldība aicina izvirzīt un pieteikt Ikšķiles novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus. Ikšķiles novada vēlēšanu komisija tiks izveidota 7 locekļu sastāvā. Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus vēlēšanu komisijā ir:1) reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajām pastāvīgi funkcionējošām vadības institūcijām (pieteikumam jāpievieno izraksts no tās centrālās pastāvīgi funkcionējošās vadības institūcijas lēmuma);2) Ikšķiles novada domes deputātiem;3) ne mazāk kā 10...

Lasīt vairāk

Ikšķiles Brīvajā skolā - Vasaras saulgriežos pirmais izlaidums!

04-07-2017

Kā katru gadu jūnijā, arī šogad Ikšķiles Brīvās skolas ģimenes pulcējās, lai svinētu mācību gada noslēgumu un ar Līgo dziesmām dotos vasaras brīvlaikā. Šoreiz mācību gada pēdējais pasākums bija īpašs ar to, ka, par godu 6.klases skolēniem, kuri izlēmuši turpināt skološanos citās izglītības iestādēs, tika svinēts pirmais Ikšķiles Brīvās skolas izlaidums.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novada Invalīdu biedrība svin vasaras saulgriežus un 5 gadu jubileju (video)

01-07-2017

  Ceturtdien, Pēterdienā, Ikšķiles novada invalīdu biedrība nosvinējusi vasaras saulgriežus un savas pastāvēšanas 5 gadu jubileju.

Lasīt vairāk

Tiksimies Daugavas svētkos 8.jūlijā, Ikšķilē

30-06-2017

Ikšķiles Kultūras biedrība turpina profesora, izcilā latviešu skatuves glezniecības meistara Jāņa Kugas aizsākto tradīciju – jūlija mēnesī svinēt Daugavas svētkus. Šajā dienā vērienīgi savu 90.dzimšanas dienu svinēs arī Ikšķiles Kultūras biedrība.

Lasīt vairāk

Meklē viesģimenes skolēniem no Taizemes, Itālijas, Vācijas, Hondurasas un Honkongas

30-06-2017

Jau augustā Latvijā ieradīsies viesskolēni no dažādām pasaules valstīm, lai uzsāktu skolas gaitas kādā no Latvijas skolām un pavadītu šeit 2017./2018. mācību gadu, iepazītu Latvijas kultūru, valodu un tradīcijas. Ģimenēm Latvijā ir iespēj kļūt par viesģimeni kādam no ārvalstu skolēniem, tādā veidā daloties ar savu pieredzi un tradīcijām. Vieģimenes tiek meklētas jauniešiem no Taizemes, Itālijas, Vācijas, Hondurasas un Honkongas.

Lasīt vairāk

Ogres tehnikuma absolventu izlaidums

29-06-2017

29.jūnijā Ogres novada kultūras centrā notiek Ogres tehnikuma absolventu izlaidums. Pulksten vienpadsmitos Ogres tehnikuma vadība izsniedza atestātus par vidējo profesionālo izglītību un profesionālās kvalifikācijas dokumentus Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļas absolventiem. Ogres Tehnikuma direktore Ilze Brante svinīgajā pasākumā teica: “Mēs visi kopā esam veidojuši savu pieredzi. Jūs ienācāt “Aizupēs”, un 2014.gada februārī “Aizupes” atstājām, bet aizvadītā gada janvārī jau atgriezāmies rekonstruētā...

Lasīt vairāk

Ieteikumi iedzīvotājiem pirms gaidāmās ģimenes ārstu protesta akcijas

29-06-2017

Ņemot vērā Latvijas ģimenes ārstu asociācijas pieteikto protesta akciju no šā gada 3. jūlija plkst. 12:00, Nacionālais veselības dienests (NVD) sniedz ieteikumus iedzīvotājiem situācijai, kad ģimenes ārsta praksē netiek nodrošinātas ārsta konsultācijas.

Lasīt vairāk

Daudzbērnu ģimenes varēs braukt reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, saņemot atlaidi 25% apmērā no biļetes cenas

29-06-2017

  No 2017. gada 1. jūlija daudzbērnu ģimenes varēs braukt reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, saņemot atlaidi 25% apmērā no biļetes cenas. Vakar, 27. jūnijā, valdība apstiprināja jaunus Ministru kabineta noteikumus Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi, iekļaujot daudzbērnu ģimenes locekļus kā jaunu braukšanas maksas atvieglojumu saņēmēju kategoriju. Atlaide tiks piešķirta daudzbērnu ģimenēm, kas ir valsts īstenotās atbalsta programmas Latvijas Goda ģimene dalībnieces...

Lasīt vairāk

Spāru svētki Ikšķiles vidusskolas piebūvei (video)

28-06-2017

 28.jūnijā Ikšķiles vidusskolas piebūvei svinēja Spāru svētkus, kuros piedalījās SIA “Latvijas Energoceltnieks" un novada pašvaldības pārstāvji. Latviešu tautas tradīcijās šie svētki simboliski iezīmē brīdi, kad apjomīgākie būvdarbi paveikti un būvniecība ieiet nākamajā fāzē.

Lasīt vairāk

Režisors Valdis Liepiņš: “Darbs pie “Tobāgo!” iestudējuma man sniedz patiesu gandarījumu!”

27-06-2017

Jau otro nedēļu režisors Valdis Liepiņš kopā ar aktieriem strādā pie Māras Zālītes un Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles “Tobāgo!” iestudējuma, kura pirmizrāde notiks 7.jūlijā Valmieras pilsētas estrādē. “Darbs man sagādā patiesu gandarījumu, jo mēģinājumos jau ir izveidojusies jauka, mīļa, ļoti radoša un saprotoša gaisotne,” atklāj režisors, kurš šo izrādi iestudēja arī pirms piecpadsmit gadiem Dailes teātrī. Valdis Liepiņš stāsta, ka...

Lasīt vairāk

Pavadi atvaļinājumu lietderīgi, apceļo Daugavas lejteci un laimē enerģētisko pirts rituālu!

27-06-2017

Vasara ir sākusies! Aicinām Jūs apceļot Daugavas lejteces reģionu un piedalīties apceļošanas akcijā, kuras noslēgumā ir iespēja laimēt pirts rituālu 4 personām! Līdz pat 2. oktobrim ikviens ir aicināts apmeklēt akcijas “Apceļo Daugavas lejteci!” objektus, iegūstot iespēju tikt pie vērtīgām balvām.Daugavas lejteces reģions aptver 6 novadu teritorijas: Salaspils, Ogres, Ikšķiles, Stopiņu, Baldones un Ķekavas novadu. Akcijas “Apceļo Daugavas lejteci!” ietvaros...

Lasīt vairāk

Koncertuzvedums “Īs(t)a pamācība mīlēšanā”

23-06-2017

22.jūnijā Ikšķiles estrādē izskanēja koncertuzvedums “Īs(t)a pamācība mīlēšanā” - režisora Intara Rešetina un dramaturga Egīla Šņores interpretācija par mīlestības tēmu Dailes teātra aktieru izpildījumā. Lomās iejutās: Āris Rozentāls, Mirdza Martinsone, Vita Vārpiņa, Ērika Eglija, Inita Sondore, Akvelīna Līvmane, Velta Straume, Marģers Eglinskis un citi. Par iestudējumu “Īs(t)a pamācība mīlēšanā” Rešetins teicis: “Latviešu tautai vajag vairāk mīlēt, mīlēties un mīļoties – ļauties tam...

Lasīt vairāk

Medicīniskās palīdzības saņemšana Līgo un Jāņu brīvdienās

22-06-2017

Pirms gaidāmajām Līgo un Jāņu brīvdienām, no 23. līdz 25. jūnijam, Nacionālais veselības dienests (NVD) vērš iedzīvotāju uzmanību uz medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētku laikā.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novada airētājiem panākumi Jaunzēlandē

22-06-2017

  No 24.–28. aprīlim Jaunzēlandē, Auklendā notika Pasaules Masters spēles 2017’ (2017 World Masters Games) 28 sporta veidos startēja apmēram 28 000 dalībnieki attiecīgās vecuma grupās.

Lasīt vairāk

LĢIA veiks apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā

22-06-2017

Laikā no š.g. 26.līdz 29. jūnijam Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras darbinieki veiks lauku apsekošanas darbus daļēji arī Ikšķiles novada pašvaldības teritorijā. Šie darbi notiek topogrāfiskās kartes M1:10 000 izgatavošanas ietvaros.

Lasīt vairāk

Pirmais jauniešu apmaiņas projekts Ikšķilē

22-06-2017

12. augusts ir starptautiskā Jaunatnes dienas. Pasaulē tā tiek atzīmēta ar mērķi izkopt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras sekmēšanai labvēlīgu vidi. Tīras vides nodrošināšana mūsdienās ir kļuvusi ļoti aktuāla un ieguvusi prioritāru nozīmi, tāpēc jauniešu mēneša ietvaros no 20.augusta līdz 27.augustam Ikšķile novadā tiks īstenots Erasmus+ mobilitātes projekts “Radošās durvis uz vides aizsardzību”.

Lasīt vairāk

Ikšķiles mākslinieki aicina baudīt vasaru mākslas noskaņās

22-06-2017

   Izcilais spāņu mākslinieks Pablo Ruiss Pikaso ir teicis: “Visi bērni ir mākslinieki. Problēma ir, kā palikt māksliniekam, kad jūs izaugat.”

Lasīt vairāk

Vilsona 1.posms ir noslēdzies

22-06-2017

  Pirmais posms ir veiksmīgi noslēdzies. Forši cilvēki un labs laiks rezumējās ar sīvām un interesantām pludmales volejbola cīņām!

Lasīt vairāk

Stadiona (Skolas ielā 2, Ikšķilē) darba laiks Līgo un Jāņu laikā

22-06-2017

Stadiona (Skolas ielā 2, Ikšķilē) darba laiks Līgo un Jāņu laikā:piektdien, 23.jūnijā, stadiona darba laiks tiek noteikts no plkst. 8:00 līdz 17:00;sestdien, 24.jūnijā, stadiona darba laiks tiek noteikts no plkst. 12:00 līdz 22:00.

Lasīt vairāk

Saulgriežu noskaņās svētki turpinās

22-06-2017

Līgo gaidīsim kopā ar Dailes teātra aktieriem un viņu draugiem  koncertuzvedumā “Īs(t)a pamācība mīlēšanā”- 22.jūnijā plkst. 19.00 Ikšķiles estrādē.   http://ikskile.lv/index.php/component/jevents/icalrepeat.detail/2017/06/22/2365/90/koncertuzvedums-is-t-a-pamaciba-milesana?Itemid=455      23.jūnijā  plkst 22.00 Ikšķiles pludmalē- Līgo balle kopā ar Tvīda orķestri un DJ Plastic

Lasīt vairāk

Aizvadītas latvisko Jāņu svinības Tīnūžos

22-06-2017

  21. jūnijā, kad gada visgarākajai  dienai sekoja  īsākā nakts, uz gleznainās Tīnūžu muižas saliņas, Mazās Juglas krastos, notika Jāņu svinības. Pasākumā Jāņa bērnus laipni uzņēma seno tautas tradīciju atdzīvinātāji Tīnūžos - kultūras mantojuma centra "Tīnūžu muiža" vadītājs Kaspars Špēlis un Tīnūžu tautas nama vadītāja Valda Kurša, kā arī etno kopa "Zeidi".Jāņu svinību ieskaņā tika rotāta galvenā svinību vieta, Ozolu pļavā...

Lasīt vairāk

Interešu klubs „GREEN HORSE” jaunieši pierāda, ka var!

21-06-2017

  Šā gada 17. jūnijā Iecavas novada „Drostalās” noritēja LR ieskaites posms Jātnieku sporta Iejādes disciplīnā „DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2017” 1. posms. Biedrības Interešu klubs "GREEN HORSE" jauniešu godu aizstāvēja un ar stabiliem rezultātiem uzstājās Anda Cukermane bērnu konkurence 2.vieta, Loreta Neško, amatieru konkurencē 3.vieta. Grūtākā un sarežģītākā shēmā II amatieros mūsu Laura Čaunāne izcīnīja 6.vietu. 

Lasīt vairāk

Ikšķiles novada svētki izskan ragu mūzikas pavadījumā

21-06-2017

   Ar Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu un pedagogu pasākumu "Māksla un mūzika" Tīnūžu muižiņas estrādē noslēgušies novada svētki, kas ilga trīs dienas. Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas mācību gada noslēgums šoreiz sasaucas ar novada svētkiem. Skolas audzēkņi un pedagogi savam novadam svētkos dāvināja koncertu un mākslas pedagogu – Lailas Balodes, Ritas Ļegčiļinas-Brokas, Aleksandra Zobena, Vara Lamstera - darbu izstādi, kas...

Lasīt vairāk

Veselības inspekcija: peldētāju nieze iespējama pēc peldes ūdenskrātuvē, kurā ūdens mikrobioloģiskā kvalitāte ir laba

20-06-2017

Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) informē, ka pēdējo peldsezonu laikā ir bijuši gadījumi, kad cilvēki, apmeklējot peldvietas, saskaras ar veselības problēmām – ādas alerģisku reakciju, kas rodas pēc peldes ūdenskrātuvēs, kurās ūdens mikrobioloģiskā kvalitāte ir laba un, vizuāli novērtējot, nav manāmas nekādas piesārņojuma pazīmes, t.sk. nav novērojamas arī zilaļģu savairošanās pazīmes. Arī šogad jau Inspekcijā ir saņemta informācija, ka iedzīvotājiem...

Lasīt vairāk

Ikšķiles retro auto komanda dodas uz Rugen salu Vācijā (video)

20-06-2017

Šorīt no Ikšķiles uz Rugen salu Vācijā devusies Ikšķiles retro auto komanda trīs dažāda vecuma automašīnu un piecu cilvēku sastāvā.

Lasīt vairāk

Jāņu skolas nodarbība kopā ar etno grupas "Zeidi" vadītāju Daci Circeni

19-06-2017

19.jūnijā pulksten 20 Tīnūžu tautas namā notiek Jāņu skolas nodarbības kopā ar etno grupas "Ziedi" vadītāju Daci Circeni.

Lasīt vairāk

Pirmssvētku dienā saīsināts darba laiks

19-06-2017

Ikšķiles novada pašvaldība pimssvētku dienā, 22.jūnijā, strādā līdz pulksten 16.00.

Lasīt vairāk

Zāļu vakars- veselai miesai un garam

16-06-2017

Vasaras saulgriežu noskaņās 16.jūnijā notika Zāļu vakars Zilajos kalnos, kurā apmeklētāji varēja uzzināt daudz jauna un interesanta par zāļu, puķu, krūmu, koku ārstnieciskajām īpašībām un to lietošanu, kā arī izdziedāt Jāņu dziesmas. Pasākumā piedalījās Solvita Kūna no SIA “Cade", kura no Latvijas dabas augiem un kokiem iegūst ēteriskās eļļas un gatavo kosmētiskos līdzekļus, Juris Bušs- pirmās Herbalistikas skolas Baltijā dibinātājs...

Lasīt vairāk

Ievēlēti Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieki un pastāvīgās komitejas

15-06-2017

15.jūnijā plkst.13.00 notika ārkārtas domes sēde, kurā tika ievēlēti domes priekšsēdētāja vietnieki un pastāvīgās komitejas. Sēdē deputāti atklātā balsošanā ievēlēja domes priekšsēdētāja vietnieku attīstības, tautsaimniecības un tūrisma jautājumos Juri Saratovu un domes priekšsēdētāja vietnieku sociālajos, izglītības, kultūras un sporta jautājumos Česlavu Batņu.   Šajā domes sēdē tika apstiprinātas šādas pastāvīgās komitejas: Finanšu komitejas sastāvs: Indulis Trapiņš Juris Saratovs Jānis Hartmanis Česlavs Batņa Juris Rudens Valentīns Špēlis Toms Āboltiņš Tautsaimniecības komitejas sastāvs: Juris Rudens Toms...

Lasīt vairāk