Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Bīstamības dēļ slēgs autoceļu Ogre-Tīnūži (video)

Veicot autoceļa Ogre-Tīnūži rekonstrukciju, darbu veicējs - AS "Ceļu pārvalde", uzdūries biezam kūdras slānim un izveidojies nobrukums, kas daļēji skāris arī ceļa brauktuvi.

Lai risinātu jautājumu par ceļa slēgšanu, vakar nobrukuma vietā tikās Ogres un Ikšķiles pašvaldību, un AS "Ceļu pārvalde" pārstāvji. "Ir jānovērš jebkāda iespēja, ka varētu notikt negadījums, tādēļ esam vienojušies par to, ka šis ceļa posms būs jāslēdz. Pirms tam jāinformē sabiedrība kādā veidā viņi varēs nokļūt kapos, lai pēdējā gaitā izvadītu vai apraudzītu tuviniekus. Ir jānorāda apbraucamie ceļi, jāpasūta un jāizvieto attiecīgas ceļazīmes, jāinformē sabiedrība," norāda Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis.

Ogres un Ikšķiles pašvaldības vienojušās, ka nepieciešamie sagatavošanās darbi ceļa slēgšanai tiks veikti tuvāko divu nedēļu laikā. Jau nākamnedēļ būs zināma apbraucamo ceļu shēma.

Pēc ceļa slēgšanas ar pilnu sparu atsāksies ceļa rekonstrukcijas darbi. Notiks kūdras slāņa izņemšana, to aizvietojot ar ceļubūves prasībām atbilstošu smilti, uzklājot šķembas un veicot citus darbus. "Strādāsim pagrināto darba dienu, lai pēc iespējas ātrāk varētu atvērt satiksmi," stāsta AS "Ceļu pārvalde" ražošanas direktors Jānis Zauers. Viņš atklāj, ka vietām kūdras slānis ir dažādos ceļa posmos ir pat 3 metrus biezs. Darbi varētu turpināties 2-2,5 mēnešus, norāda J.Zauers.

 
 
 

Vairāk rakstu (Jaunumi)

Aizvadīta meditācija “Sievietes iekšējais avots”

24-05-2017

24.maijā Sievišķības mēneša ietvaros notika trešā tikšanās- meditācija “Sievietes iekšējais avots”, kuru vadīja Reiki skolotāju un Gongu meistari Kristu Džuliju Kirkupu. Pirms meditācijas meistare atklāja, ka sievietei svarīgi attīstīt savu balsi, runu un māku klausīties ne tikai sevī un citos, bet arī klusumā. Trīs stundu garumā caur savas balss skaņu, ēterisko eļļu aromātiem un kalnu kristāliem, caur meditācijām sievietes mācījās sajust...

Lasīt vairāk

Jaunā bērnudārza pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm (video)

24-05-2017

24.maijā jaunās pirmsskolas izglītības iestādes “Čiekuriņš” pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Lasīt vairāk

Ikšķiles pagastā dzimušajiem 12 Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem atklās pieminekli

24-05-2017

Pirms gada Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija uzsāka mūsu karavīru, kuri apbalvoti pēc Atbrīvošanas cīņām ar Lāčplēša Kara ordeni, piemiņas iemūžināšanu.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novadā notiks Latvijas Ordeņu brālības 19.salidojums

24-05-2017

27.maijā Ikšķiles novada pašvaldība dienas garumā organizē Latvijas Ordeņu brālības 19.salidojumu 160 dalībniekiem no visas Latvijas.

Lasīt vairāk

Deputātu kandidātu saraksti Ikšķiles novada pašvaldības domes vēlēšanām

24-05-2017

Šī gada 3.jūnija Ikšķiles novada pašvaldības domes vēlēšanām novada vēlēšanu komisija ir reģistrējusi sešus deputātu kandidātu sarakstus. Kopā vēlēšanām pieteikti 95 deputātu kandidāti. Saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumu Ikšķiles novadā jāievēl 15 deputāti.

Lasīt vairāk

3.jūnijā – pašvaldību vēlēšanas!

24-05-2017

2017.gada 3.jūnijā, sestdienā, Latvijā notiks republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas. Arī Ikšķiles novada balsstiesīgie iedzīvotāji vēlēšanās izraudzīsies 15 deputātus, kuriem uzticēs pašvaldības vadību nākamos četrus gadus.

Lasīt vairāk

Iespējams ērti noskaidrot, kurās iestādēs izmanto E-veselības sistēmu

24-05-2017

Turpmāk iedzīvotāji ērtā un pārskatāmā veidā varēs noskaidrot, kuras ārstniecības iestādes un aptiekas  ir noslēgušas līgumu ar valsti par E-veselības sistēmas lietošanu. Šīs informācijas noskaidrošanai iedzīvotāji tiek aicināti izmantot interaktīvo karti, kas ir pieejama E-veselības portālā www.eveseliba.gov.lv.

Lasīt vairāk

“Cilvēka mūža ritums” muzejnaktī Ikšķiles vidusskolā

24-05-2017

  Cilvēka mūža ritējums Krišjāņa Barona sakārtotajās latvju dainās bija idejiskais pamats šī gada Ikšķiles vidusskolas muzejnakts tēmai, kas šogad ievijās visas Latvijas Laika ratā. Saules meitu dziedājuma iedvesmoti, muzejnakts apmeklētāji izmantoja laiku pēc savām vēlmēm un interesēm.

Lasīt vairāk

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas trešais izlaidums

24-05-2017

   19.maija siltajā un saulainajā pavasara vakarā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā viss smaržoja pēc ievām, gaisā virmoja svētku, pacilātības un prieka sajūta. Mēs piedzīvojām visskaistāko dienu katras skolas pastāvēšanas vēsturē – izlaidumu, kurš šogad bija veltīts vienai absolventei, Klavierspēles klases absolventei Alisei Bogdanovai.

Lasīt vairāk

Šonedēļ ar 12 bezmaksas koncertiem ceļā dosies Latvijas ekspresis simtgadei

24-05-2017

Šonedēļ, no 26. līdz 28. maijam, cauri Latvijas vēsturiskajiem novadiem ceļā dosies speciāls vilciena reiss „Latvijas ekspresis simtgadei” ar vairāk nekā 180 dziedātājiem un dejotājiem. Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei un XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, trijās dienās gaidāmi 12 unikāli bezmaksas koncerti. Īpašais vilciens piestās Latvijas vietās un dzelzceļa staciju laukumos, sniedzot koncertus kopā ar koriem BALSIS...

Lasīt vairāk

Gaiši un sirsnīgi izskanējis Mātes dienas koncerts “Kluss starojums no mātes” Ikšķilē

24-05-2017

  “Kluss starojums no mātes. Klusums tīrs. Te, neejiet, te- viņa ziedējusi” (Anna Rancāne) Kā kluss, bet sirsnīgs, mīļš, gaišs, ar kādu asaru uz māmiņas un vecmāmiņas vaiga izskanējis Mātes dienai veltīts koncerts Ikšķiles Ev.Luteriskajā baznīcā. Jau kā tradīcija izveidojusies, ka otro gadu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas audzēkņi dāvā visskaistāko dāvanu savām māmiņām – labu mūziku, ko spēj apgūt...

Lasīt vairāk

Iedzīvotājus aicina veikt bezmaksas profilaktiskās veselības pārbaudes

24-05-2017

Nacionālais veselības dienests atgādina, ka iedzīvotājiem no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas noteiktas profilaktiskās veselības pārbaudes un vakcinācija, kas sniedz iespēju uzraudzīt savu veselību, savlaicīgi pamanīt izmaiņas veselības stāvoklī un pasargāt sevi no saslimšanām.

Lasīt vairāk

Ikšķiles jauno mākslinieku panākumi starptautiskajā konkursā Čehijā

24-05-2017

  Jau ceturto gadu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie mākslinieki piedalījās 45.Starptautiskais bērnu mākslas konkursā Lidicē Čehijā. Šī gada konkursa tēma “Ceļojums”, bija veiksmīga bērnu fantāzijas lidojumam izsapņojot, izfantazējot visneticamākos un visneiespējamākos ceļojumus dažādos mākslas žanros un tehnikās.

Lasīt vairāk

Tikšanās ar dzejnieku Kārli Vērdiņu

24-05-2017

  15.maijā, Starptautiskajā ģimenes dienā, mūsu skolā viesojās dzejnieks Kārlis Vērdiņš. Kārlis Vērdiņš ir bijis Latvijas Literatūras gada balvas divkārtējs laureāts un pašlaik studē salīdzinošo literatūrzinātni doktorantūrā ASV, Sentluisā, Vašingtona universitātē. Pēdējā laikā izdotais dzejoļu krājums ar nosaukumu “Tētis” ir iedvesmojis mūsu skolas 8.b klasi un latviešu valodas un literatūras skolotāju Zani Bēķi iestudēt mazās formas uzvedumu „Es un tētis”. Šis...

Lasīt vairāk

Aicinām atsaukties BRĪVPRĀTĪGOS, kuri vēlētos līdzdarboties novadu svētku organizēšanā!

23-05-2017

No 9.līdz 10.jūnijam tiks svinēti ikgadējie Ikšķiles novada svētki “LABS paSĀKUMS!”. Kā ierasts, Ikšķiles novada svētkos būs iespēja redzēt krāšņus koncertuzvedumus, piedalīties sportiskajās aktivitātēs un lielās balvas atrakcijās Dubkalnu karjerā, doties svētku gājienā, sacensties neparasto peldlīdzekļu regatē.

Lasīt vairāk

27.un 28.maijā senlietu kolekcionāru un restauratoru diena

23-05-2017

27. un 28. maijā Ikšķilē notiks biedrības “Latvijas Antīko automobiļu klubs” organizētā Senlietu kolekcionāru un restauratoru diena.

Lasīt vairāk

PAZIŅOJUMS PAŠVALDĪBAS PII “URDAVIŅA” RINDĀ REĢISTRĒTO BĒRNU VECĀKIEM

23-05-2017

Sastādīts pirmskolas izglītības iestādē “Urdaviņa” uzņemamo bērnu saraksts.

Lasīt vairāk

Interešu klubs „GREEN HORSE” piedalījās izklaides – piedzīvojumu sacensībās jātniekiem „HORSE TRAIL 2017”

22-05-2017

  Interešu klubs „GREEN HORSE” piedalījās izklaides – piedzīvojumu sacensībās jātniekiem „HORSE TRAIL 2017”.

Lasīt vairāk

Projektu nakts 2017 ir klāt!

22-05-2017

Ar lepnumu varam teikt, nu jau aptuveni 200 jauniešu un jaunatnes darbinieku, izdzirdot vārdus „vasara” un „festivāls”, paralēli festivālam „Positivus” iedomājas arī par tematisku festivālu „Projektu nakts”. Hmm.. uzzini par to pirmo reizi? Kā būtu ar nelielu video no pagājušā gada Projektu nakts?

Lasīt vairāk

Ar panākumiem Ogres novada atklātajā čempionātā startē mazā ikšķiliete

22-05-2017

   2017.g.13.maijā Ogrē norisinājās Ogres novada atklātais čempionāts peldēšanā, kurā piedalījās bērni no visas Latvijas un no Kauņas Lietuvā.

Lasīt vairāk

Noslēgts sadarbības līgums ar Banku augstskolu

21-05-2017

  Ceturtdien Ikšķiles vidusskolā parakstīts sadarbības līgums ar Banku augstskolu. Aizsākot sadarbību, vidusskolā jau notikusi pirmā publiska lekcija par finanšu instrumentiem un ar tiem saistītiem riskiem.

Lasīt vairāk

Interešu kluba „GREEN HORSE” jaunieši uzsāk sezonu ar panākumiem „LJF rīkotās klasifikācijas sacensībās iejādē”

19-05-2017

  Biedrība Interešu klubs "GREEN HORSE" atrodas Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā.

Lasīt vairāk

2016.gada bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas noslēguma pasākums Tīnūžu bibliotēkā

19-05-2017

   Jau piecpadsmito gadu visās Latvijas bibliotēkās bērni, skolnieki, jaunieši un viņu vecāki lasa un vērtē speciālistu atlasītu grāmatu kolekciju “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”ietvaros.

Lasīt vairāk

Tīnūžu pamatskola - projekta "Ēdam atbildīgi!" dalībniece

19-05-2017

Vides izglītības fonds izsludina jaunos projekta “Ēdam atbildīgi!” dalībniekus, tostarp Ikšķiles novada Tīnūžu pamatskolu.

Lasīt vairāk

Bīstamības dēļ slēgs autoceļu Ogre-Tīnūži (video)

19-05-2017

Veicot autoceļa Ogre-Tīnūži rekonstrukciju, darbu veicējs - AS "Ceļu pārvalde", uzdūries biezam kūdras slānim un izveidojies nobrukums, kas daļēji skāris arī ceļa brauktuvi.

Lasīt vairāk

“Laiks ar Mary Kay”

17-05-2017

Jau trešo gadu maijs Ikšķiles Veselības veicināšanas centrā tiek pasludināts par Sievišķības mēnesi. 17.maijā notika otrā šī cikla tikšanās, kurā šoreiz sievietēm tika piedāvāta praktiska nodarbība "Laiks ar Mary Kay". Profesionālas konsultantes no kompānijas “Mary Kay” atklāja jaunākās modes tendences dekoratīvās kosmētikas un meikapa uzklāšanas tehnikā. Nodarbībā sievietes notestēja uz savas ādas “Mary Kay” produkciju un mācījās veidot vakara grimu.   ...

Lasīt vairāk

Augustā Ikšķiles estrādē leģendārā dziesmuspēlē “TOBAGO!”

17-05-2017

  26.augustā plkst. 20 Ikšķiles estrādē (brīvdabas izrāžu noslēgums) notiks Māras Zālītes un Ulda Marhileviča leģendārās dziesmuspēles „TOBĀGO!” vasaras izrāde.

Lasīt vairāk

Dabaszinību nedēļa sākumskolā

17-05-2017

  Pavasaris izskan putnu dziesmās, tikko izplaukušo lapu smaržā ,vēju šalkoņā, lietus čaboņā un mūsu pašu balsīs. Pavasaris skan pavisam īpaši! Tam ir dabas atmodas skaņas.

Lasīt vairāk

Rīgā notiks ikgadējās CSDD jauno velosipēdistu sacensības. Labākās komandas cīnīsies par vietu finālā

17-05-2017

Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā, jau 24. gadu pēc kārtas Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko konkursu jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem „Jauno satiksmes dalībnieku forums – 2017”. Labākie tiks uz Eiropas mēroga sacensībām, kur aizstāvēs pērn iegūto čempiona titulu. Rīgas, Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Ropažu, Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Baldones, Krimuldas, Stopiņu, Sējas...

Lasīt vairāk

Par autoceļu P5 posmā Tīnūži- Ogre

16-05-2017

16.maijā Ikšķiles novada pašvaldībā notika trīspusēja tikšanās, kurā piedalījās Ikšķiles un Ogres novadu, kā arī AS “Ceļu Pārvalde” pārstāvji, lai pārrunātu jautājumus saistībā ar valsts autoceļa P5 uzsāktajiem rekonstrukcijas darbiem. Tikšanās laikā Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš un Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis noklausījās AS “Ceļu Pārvalde” atbildīgā darbu vadītāja Jura Sestuļa sniegto informāciju par būvniecības darbu gaitu...

Lasīt vairāk

VPDK “Upe” svin piecu gadu jubileju

16-05-2017

  Ar sirsnīgu koncertu "Upes 5 līkloči" 13.maija vakarā Tīnūžu tautas namā 5 gadu jubileju svinēja vidējās paaudzes deju kolektīvs „Upe”.

Lasīt vairāk

Vēlēšanu iecirkņa maiņa – līdz 16.maijam!

16-05-2017

Vēl tikai līdz 16.maijam iedzīvotājiem ir iespēja mainīt sākotnēji piešķirto vēlēšanu iecirkni pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 2017.gada 3.jūnijā. Vēlēšanu iecirkni var mainīt:* uz jebkuru citu iecirkni savas pašvaldības robežās;* uz jebkuru citu iecirkni pašvaldībā, kur vēlētājam pieder likumā noteiktā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums. Iecirkņa maiņu iespējams veikt: * Elektroniski, izmantojot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes iecirkņa maiņas e-pakalpojumu www.pmlp.gov.lv * Klātienē, iesniedzot pieteikumu...

Lasīt vairāk

Audzēkņu uzņemšana jaunajam mācību gadam Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā

15-05-2017

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā norit jaunu audzēkņu pieteikšanās laiks uz profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmām 2017./2018.mācību gadam: • Skolā turpinās realizēt profesionālās ievirzes programmas: Vizuāli plastiskā māksla (divas programmas), Klavierspēle, Akordeona spēle, Vijoles spēle, Čella spēle, Vokālā mūzika, Flautas spēle, Saksofona spēle, Klarnetes spēle, Trompetes spēle.Pieteikšanās uz profesionālās ievirzes programmām līdz 31.maijam. Konsultācijas 2.,5.jūnijs, uzņemšanas eksāmens 7.jūnijs.• Pieteikšanās uz...

Lasīt vairāk

Rosīgais mācību gads angļu valodas jomā Ikšķiles vidusskolā

15-05-2017

  Ar staujiem soļiem tuvojās mācību gada nobeigums. Angļu valodas jomā tas noritējis ar vairākiem veiksmīgiem pasākumiem.

Lasīt vairāk

Sākas oficiālā peldsezona

15-05-2017

Lai gan ūdens temperatūra vēl ir zema un peldēšanai nav piemērota, oficiāli Latvijā peldsezona sākas jau pirmdien, 15. maijā. 

Lasīt vairāk

Rosīgais mācību gads angļu valodas jomā Ikšķiles vidusskolā

15-05-2017

Ar staujiem soļiem tuvojās mācību gada nobeigums. Angļu valodas jomā tas noritējis ar vairākiem veiksmīgiem pasākumiem.

Lasīt vairāk

Pasniegta Dzintara Soduma balva (tiešraides video)

13-05-2017

  13.maijā jau piekto reizi Ikšķiles novada pašvaldība pasniedza Dzintara Soduma balvu par novatorismu literatūrā. Lai atcerētos un godinātu nu jau mūžībā aizgājušo rakstnieku un tulkotāju Dzintaru Sodumu viņa 95.dzimšanas dienā, pirms balvas pasniegšanas Ikšķiles vecajos kapos notika piemiņas brīdis. Klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone un dzejnieks Eduards Aivars, bet Soduma dzeju lasīja literārā redaktore Gundega Blumberga. Pasākuma...

Lasīt vairāk

Kopā ar Sandi Ozoliņu Ikšķiles vidusskolā (video)

12-05-2017

Pirms Itālijas spēles Ikšķiles vidusskolā norisinājās Jura Štāla, HK Kurbads sporta skolas vadītāja, tikšanās ar līdzjutējiem kopā ar Latvijas hokeja leģendu Sandi Ozoliņu.

Lasīt vairāk

AICINĀM PIETEIKT UZŅĒMUMUS, KOLEKTĪVUS UN BIEDRĪBAS IKŠĶILES NOVADA SVĒTKU GĀJIENAM

12-05-2017

10.jūnijā Ikšķilē norisināsies jau tradicionālie pilsētas svētki un aicinām ikvienu novada uzņēmumu, kolektīvu vai biedrību piedalīties svētku gājienā.Gājiena mērķis ir veicināt lokālpatriotismu un atspoguļot daudzpusīgos un radošos Ikšķiles novada iedzīvotājos. Svētku gājienā aicinām piedalīties visus Ikšķiles novada amatiermākslas kolektīvus, iestāžu, uzņēmumu darbiniekus, iedzīvotāju grupas, biedrības un interesentus. Lai parāde izdotos krāšņa un pievērstu sabiedrības, un mediju uzmanību, parādes dalībnieki aicināti...

Lasīt vairāk

Ikšķiles jauno pūtēju panākumi III Ziemeļvidzemes pūšaminstrumentu konkursā

12-05-2017

   Aprīļa nogalē Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas saksofona spēles klases audzēkne Keita Elīza Paukšēna (pedagogs Emīls Avotiņš, koncertmeistare Ksenija Pospelova) pārstāvēja Ikšķiles novadu III Ziemeļvidzemes pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursā Salacgrīvā.

Lasīt vairāk

1.jūnijā Tīnūžu muižas saliņā BĒRNU SVĒTKI “Kopā būt”

12-05-2017

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, tās aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai. Pirmo reizi šī diena, īpašu svētku veidā veltīta speciāli bērniem, tika atzīmēta 1950. gadā. Kopš tā laika Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs un šajā dienā visā pasaulē notiek dažādi pasākumi, kas veltīti bērniem...

Lasīt vairāk

Veselības inspekcija aicina pievērst īpašu uzmanību grila aizdedzināšanas šķidrumu drošai lietošanai un izplatīšanai

12-05-2017

Pavasaris ir laiks, kad daudzi, siltā laika mudināti, atklāj grilēšanas sezonu, kā arī veic mājokļa pavasara tīrīšanu. Gan grilēšanā, gan tīrīšanas darbos tiek izmantoti ķīmiskie maisījumi - grila aizdedzināšanas šķidrumi vai sadzīves ķīmijas līdzekļi. Tādēļ Inspekcija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un pievērst uzmanību izmantoto ķīmisko maisījumu marķējumā norādītajai informācijai - ne tikai pareizai lietošanai un drošai uzglabāšanai, bet arī bīstamības...

Lasīt vairāk

Ikšķiles pianistu panākumi J. Graubiņa konkursā Līvānos

12-05-2017

    Aprīļa beigās, kamēr laikapstākļi rādīja savas prasmes visdažādāko dabas parādību demonstrēšanā, Ikšķiles jaunie pianisti savukārt rādīja savu varēšanu Līvānos – XI Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkursā. Ikšķiles Mūzikas un mākslas skola piedalās šajā jaukajā pasākumā jau otro reizi. Šoreiz savus spēkus pianistu sacensībā devās mērot 2. klavieru klases audzēkņi Roberts Festers (ped. Rimma Pudāne) un Malvīne Milliņa (ped. Maira Līduma)...

Lasīt vairāk

Maija beigās uzsāks Latvijas dabas vērtību apzināšanu

12-05-2017

   Lai gan Latvija tiek uzskatīta par vienu no zaļākajām valstīm pasaulē, arī mūsu valsts dabas bagātības ir ierobežotā daudzumā. Lai šos resursus efektīvi pārvaldītu kā arī, lai plānotu teritoriju saimniecisko darbību, maija beigās plānots uzsākt Latvijas dabas vērtību apzināšanas projektu. 

Lasīt vairāk

Ikšķile plūc laurus motokrosā

11-05-2017

  30.aprīlī Aizputē norisinājās Latvijas motokrosa čempionāta otrais posms solo klasēm un pirmais posms blakusvāģiem, kā arī kvadricikliem.

Lasīt vairāk

19.maijā izlaidums Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā

11-05-2017

Trešo pavasari Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas vēsturē mēs esam viena no skaistākajiem mirkļiem skolas pastāvēšanā – izlaidumu laika gaidās.

Lasīt vairāk

Ikšķiles Sv.Meinarda ev.lut. draudze aicina uz Baznīcu nakti – Atklāj baznīcu no jauna!

11-05-2017

Ikšķiles Sv.Meinarda ev.lut. draudze aicina uz Baznīcu nakti – Atklāj baznīcu no jauna! Jau trešo reizi baznīcu nakts norisināsies arī Ikšķiles baznīcā, tāpēc mīļi aicinām gan Ikšķilniekus, gan viesus apmeklēt šo pasākumu 2017.gada 2.jūnijā, sākums pulkst.18.00, Kalēju iela 1, Ikšķile. No 18.00 līdz pat 22.30 apmeklētājus priecēs dažādi koncerti baznīcā, no 18.30 būs iespēja dzirdēt Ikšķiles baznīcas vēsturi un uzkāpt...

Lasīt vairāk

Akvelīnas Līvmanes saruna par tēmu “Cilvēka ceļš pa dzīvi”

10-05-2017

Jau trešo gadu maijs Ikšķiles Veselības veicināšanas centrā tiek pasludināts par Sievišķības mēnesi, kad tiek organizētas dažādas lekcijas un praktiskās nodarbības sevis izzināšanai, izglītošanai un pilnveidošanai. 10.maijā notika pirmā šī cikla lekcija, kurā piedalījās aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane sarunā par tēmu “Cilvēka ceļš pa dzīvi”. Sarunas ievaddaļā Līvmanes kundze klātesošos iepazīstināja ar savu nesen iznākušo grāmatu “Atvērto siržu sarunas. Mīl-...

Lasīt vairāk