Vārda dienu svin: Agija, Aldonis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Vairāk rakstu (Jaunumi)

Veiks lauku apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā

29-03-2017

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Austrumu un Rietumu nodaļas darbinieki 2017.gadā veiks lauku apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā.

Lasīt vairāk

Veiks lauku apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā

29-03-2017

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Austrumu un Rietumu nodaļas darbinieki 2017. gadā veiks lauku apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā. Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra ir Aizsardzības ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likumu un Ministru kabineta 2013.gada 9.jūlija noteikumos Nr.384  „Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras nolikums” noteiktajām funkcijām un uzdevumiem iegūst, sagatavo un atjaunina ģeotelpiskās informācijas pamatdatus, tai skaitā...

Lasīt vairāk

Senioru lasītāju klubiņam pieci gadi

29-03-2017

Šogad martā Ikšķiles novada Centrālās bibliotēkas Senioru lasītāju klubiņam apritēja piecu gadu darbības laiks.

Lasīt vairāk

Ceļojums uz Āfriku

29-03-2017

16. martā “Pienenīšu” grupa no PII “Urdaviņa” devās uz Carnikavu. Pēc stjuartes uzaicinājuma sēdāmies lidmašīnā, lai sāktu savu ceļojumu kopā ar pazīstamo pasaku tēlu Ieviņu. Āfrikā ieradāmies mēs un ceļotāji no citām PII iestādēm.

Lasīt vairāk

Satiksmes ierobežojumi Strēlnieku ielas posmā

29-03-2017

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka sakarā ar Ikšķiles vidusskolas pārbūves darbiem no 22. marta līdz 30. jūnijam periodiski tiks slēgta satiksme Strēlnieku ielā.

Lasīt vairāk

Jaukas atmiņas un lielisks žūrijas vērtējums kameransambļu konkursā Nīcā

29-03-2017

  Tepat, mūsu Latvijas Kurzemes Nīcā, 23.martā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas kameransamblis, septiņu daiļo jauno mūziķu sastāvā- Amanda Patjano, Gabriella Konstantinova, Tīna Pauriņa, Alise Gita Bērziņa (vijole), Līva Elīza Andersone, Lauma Konceviča(čells), Una Grāvele (klavieres), pedagogu Anetes Krastiņas un Irēnas Šponbergas pavadībā, devās “iekarot” Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkursa virsotnes. Mūsu kameransamblim tika piešķirts...

Lasīt vairāk

Noslēdzies sporta projektu konkurss

29-03-2017

Pavisam konkursā tika iesniegti desmit projektu pieteikumi. Konkursa rezultātā finansiāli tiek atbalstīti četru projektu īstenošana, veicinot sportisko aktivitāšu un sacensību organizēšanu Ikšķiles novadā.

Lasīt vairāk

Skolas teātra vēsturei veltīta izstāde Ikšķiles skolas muzejā

28-03-2017

  27. martā svinam Starptautisko teātra dienu. Arī mūsu skolā šajā laikā parasti notiek teātra pasākumi. Tā pagājušajā nedēļā 23. martā skolā bija tradicionālais starpnovadu teātra sporta turnīrs, kurā piedalījās skolēnu komandas no Ogres, Lielvārdes, Salaspils un Ikšķiles.

Lasīt vairāk

Mūžībā devies skolotājs Gunārs Freidenfelds

27-03-2017

Mūsu kolēģis, skolotājs, padomdevējs, liels ragu mūzikas cienītājs, Gunārs Freidenfelds pašā dabas plaukuma gaidu laikā, ir aizgājis diriģēt debesu valstības eņģeļu orķestri.

Lasīt vairāk

Noslēdzies 2. posms “Ikšķiles novada TEMPO kausa izcīņa šāhā”

27-03-2017

  Šodien 26. martā Ikšķiles tautas namā notika “Ikšķiles novada TEMPO kausa izcīņa šahā” 2. posms, pulcējot 25 dalībniekus no dažādām Latvijas pilsētām (Rīga, Ogre, Salaspils, Ķegums, Ikšķile u.c.). 

Lasīt vairāk

Sākusies E- prasmju nedēļa

27-03-2017

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) no 27. marta līdz 2. aprīlim organizē Eiropas E-prasmju nedēļu Latvijā.2017. gada E-prasmju nedēļas galvenās tēmas:Kiberdrošība: kā droši izmantot internetu un digitālos rīkus, pasargāt savu digitālo identitāti un datus;E-Pakalpojumi: aicinām iepazīt un apgūt jaunākos e-pakalpojumus, tai skaitā mobilos risinājumus;E-prasmes nodarbinātībai un uzņēmējdarbībai. E-prasmju nedēļas ietvaros...

Lasīt vairāk

Tīnūžu skolai- 22 (video)

27-03-2017

27.martā Tīnūžu pamatskolas kolektīvs pulcējās uz svinīgo pasākumu par godu skolas 22 gadu jubilejai.

Lasīt vairāk

Informācija pašvaldību deputātu kandidātu sarakstu iesniedzējiem

27-03-2017

Gatavojoties š.g. 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību 30. martā plkst.14.00 organizē semināru par deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanu un iesniegšanu.

Lasīt vairāk

Ātrāk, ērtāk, izdevīgāk – Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Ikšķilē

27-03-2017

2017.gada 1.martā tika atklāts Ikšķiles novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC), kas atrodas Veselības un sociālo lietu pārvaldes telpās.Izveidotajā klientu apkalpošanas centrā jau ir iespēja deklarēt dzīvesvietu, reģistrēt bērnu rindā uz Ikšķiles novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm, iesniegt dokumentus dažādu atļauju saņemšanai (ielu tirdzniecības atļauja, koku ciršanas atļauja, atļauja publisko pasākumu organizēšanai), iesniegt jebkurus citus pašvaldībai adresētus...

Lasīt vairāk

Tīnūžos piemin 25.marta deportācijas (video)

25-03-2017

  25.martā notika pasākums, veltīts Komunistiskajai genocīda upuru piemiņas dienai. Jau tradicionāli šajā dienā kopā pulcējas Ikšķiles novadā dzīvojošās politiski represētās personas, kā arī viņu tuvinieki un pašvaldības pārstāvji.

Lasīt vairāk

Ticam un mīlam – 22. aprīlis - III Latvijas vokālo ansambļu festivāls

25-03-2017

Pienācis pavasaris, kad Ikšķiles Tautas nama jauktais vokālais ansamblis “Gaudium” nu jau tradicionāli rīko Latvijas vokālo ansambļu parādi. Šī gada festivāla moto ir: “Ticam un mīlam”.

Lasīt vairāk

Velosezonu atklāj ar Zilo kalnu velokrosu (video)

25-03-2017

Atklājot velosezonu Latvijā, šodien tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā "Zilie kalni" jau trešo gadu pēc kārtas noticis Zilo kalnu velokross.

Lasīt vairāk

Citāti no Arvīda Priednieka atmiņām "Bērnība aiz Urāliem"

24-03-2017

25.marts- Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Piedāvājam iepazīties ar citātiem no ikšķilieša Arvīda Priednieka atmiņām "Bērnība aiz Urāliem". "Šis ir viena cilvēkbērna stāsts par savas dzīves laikposmu no septiņiem līdz četrpadsmit gadiem, izklāstīts septiņdesmit trīs gadus veca vīra vārdiem. Šis ir stāsts par bērna redzēto un pārdzīvoto, pieaugušo sarunās noklausīto un iegaumēto vienā no liktenīgākajiem un drūmākajiem latviešu tautas vēstures posmiem...

Lasīt vairāk

Skeitparku drīkstēs sākt izmantot līdz ar siltā un sausā laika iestāšanos

24-03-2017

  Līdz ar pavasara iestāšanos un pirmajām siltajām dienām Ikšķiles skeitparkā pulcējas dažāda vecuma ekstrēmo sporta veidu cienītāji - skrituļslidotāji un skeitbordisti, kā arī skrejriteņu un velofrīstaila fani. Ikšķiles skeitparku Lupīnu ielas stadionā atklāja 2013. gada 30. jūnijā, kopš tā laika ir pagājuši jau gandrīz četri gadi. Kā jebkura āra būve, kas tiek pakļauta mainīgajiem laikapstākļiem un tiek intensīvi izmantota, tā...

Lasīt vairāk

Izsludināts projektu konkurss “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai 2017”

22-03-2017

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” izsludina projektu konkursu “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai”, kura ietvaros plānots piešķirt finansējumu biedrībām un nodibinājumiem. Konkursa mērķis ir veicināt Rīgas plānošanas reģionā starpkultūru dialogu un pilsoniskās sabiedrības attīstību, tai skaitā mazākumtautību NVO darbu un uzlabot romu integrāciju sabiedrībā.

Lasīt vairāk

AMATIERTEĀTRU SKATE 2017 IKŠĶILES NOVADĀ

22-03-2017

30.aprīlī Ikšķiles novadā norisināsies amatierteātru skate 2017.

Lasīt vairāk

Noslēdz līgumu par Ikšķiles jaunā bērnudārza būvniecību (video)

21-03-2017

  Iepirkumā panākot ievērojamu līdzekļu ietaupījumu, pirmdien Ikšķiles novada pašvaldībā noslēgts līgums ar SIA “Skonto Būve” par jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecību Ikšķilē.

Lasīt vairāk

Ikšķiles jauno stīdzinieku panākumi III mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā

21-03-2017

  Līdz ar pavasara putnu treļļiem, saulītes siltajiem stariem, sniegpulksteņu un krokusu ziedošajām mazajām galviņām piesaulītē, Latvijā arvien vairāk sarosās mūzikas skolas uz muzicēšanas svētkiem konkursos, festivālos, sadraudzības koncertos.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novadā sākušās Mākslas dienas

21-03-2017

  Iekrāsojot Ikšķiles novada Mākslas dienas "Citādi zaļais", Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas (IMMS) izstāžu zālē atklāta radošo darbu izstāde "Veltījums".

Lasīt vairāk

Latvija gatavojas E-prasmju nedēļai

20-03-2017

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un nacionālajiem partneriem 2017.gadā no 27. marta līdz 2.aprīlim rīko gadskārtējo E-prasmju nedēļu Latvijā. E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas European Get Online week 2017 ietvaros un notiek jau 8 reizi.2017. gada E-prasmju nedēļa paredz šādas galvenās tēmas:•    Kiberdrošība: kā droši izmantot internetu un...

Lasīt vairāk

Laimīgi bērni mācās labāk. Europe for Inclusion projekta vizīte

20-03-2017

Europe for Inclusion projekta vizīte. No 20. marta līdz 24. martam Ikšķiles Brīvajā skolā viesojas pedagogi no Portugāles, Itālijas, Francijas, Rumānijas, Turcijas, Polijas un Lietuvas, lai piedalītos Erasmus + programmas Eiropas Savienības līdzfinansēta projekta "Europe for Inclusion" mācību vizītē.  Projekta galvenais mērķis ir Eiropas valstu sadarbība, uzlabojot pieeju un metodoloģiju jauniešu ar uzvedības traucējumiem iekļaušanā izglītības iestādēs.  Mācību vizītes...

Lasīt vairāk

Aicina uz pulcēšanos tos, kuri cieš no sev tuva cilvēka atkarības

18-03-2017

Aicinām uz kopīgu pulcēšanos tos, kuri cieš no sev tuva cilvēka atkarības – alkoholisma, narkomānijas u.c.

Lasīt vairāk

Kāruma kauss u10 basketbolistēm, u10 un u11 basketbolistiem

18-03-2017

  Pirms pirmās "Kāruma kausa" spēles u10 meitenes bija ļoti satrauktas, bet pozitīvā ziņā, jo pēc ilgākas pauzes atkal bija jāpiedalās sacensībās, dažām pat šīs sacensības bija pirmās basketbolā. Pirmā spēlē iegūts zaudējums pret Siguldas basketbolistēm, bet galvu nenokāra un visas bija cīņasspara pilnas, lai uzvarētu otro spēli, ko arī izdarīja. Tika iegūta uzvara 39:18 pret Rēzeknes novada sporta skolas basketbolistēm. Otrās...

Lasīt vairāk

Ikšķiles mākslas un mūzikas skolas darbu izstāde Salaspils Botāniskajā dārzā “Kur tu teci?”

18-03-2017

  Vēl ir agrs. Pavisam agrs. Acis vēl aizvērtas, bet kaut kur apziņā jau sāk blāzmot rīts. Smaržo vecā koka ēka apkārt.

Lasīt vairāk

Informācija par putnu gripu

17-03-2017

Pārtikas un veterinārais dienests aicina mājputnu turētājus ievērot biodrošības pasākumus novietnēs.

Lasīt vairāk

Mazo dziedātāju konkurss "Cālis 2017"

17-03-2017

Ir nokusis sniegs un sāk čivināt putni, laiks arī mazajiem Cāļiem izdziedāt savas skaistākās dziesmas. Arī šogad Tīnūžu tautas nams aicina mazos dziedātājus un viņu visjaukākos pedagogus tikties skanīgajā Cāļu sadziedāšanā 15. aprīlī plkst 13.00. Šogad varētu būt vēl jaukāk kā iepriekš, jo esam ieguvuši skaistas izremontētas telpas un jaunu aparatūru. Savus skanīgakos Cāļus mums būs iespēja izvirzīt uz 2...

Lasīt vairāk

Aicina pieteikt vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus darbam Ikšķiles novada vēlēšanu iecirkņos

17-03-2017

Aicina pieteikt vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus darbam Ikšķiles novada vēlēšanu iecirkņosIkšķiles novada vēlēšanu komisija saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu aicina pieteikt vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātus darbam pašvaldību vēlēšanās 2017.gada 3.jūnijā. Ikšķiles novadā ir trīs vēlēšanu iecirkņi:Nr.687 – IKŠĶILES TAUTAS NAMS, Lībiešu iela 2, Ikšķile, Ikšķiles novads;Nr.688 – TĪNŪŽU TAUTAS NAMS, “Kraujas”, Tīnūži...

Lasīt vairāk

Ikšķilē viesojas Lauku atbalsta dienesta un Lietuvas maksājumu aģentūras pārstāvji (video)

17-03-2017

Ceturtdien Ikšķiles novada pašvaldībā viesojās Lauku atbalsta dienesta pārstāvji un viņu kolēģi no Lietuvas maksājumu aģentūras.

Lasīt vairāk

Informācija Tīnūžu pagasta pārvaldes apmeklētājiem

16-03-2017

Tīnūžu pagasta pārvalde pirmdien, 20.martā,otrdien, 21.martā, apmeklētājus nepieņems (pārcelšanās uz 1.stāvu).  Steidzamus darījumus var veikt Ikšķilē: pašvaldībā Peldu ielā 22, Ikšķiles māja Dainu ielā 1A, KAC Daugavas prosp. 34. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām!  Ar 22.martu laipni gaidīti ēkas atjaunotajā 1.stāvā!

Lasīt vairāk

Mūzikas nedēļa Ikšķiles vidusskolā sākumskolas posmā

16-03-2017

  Jau izsenis zināms, ka katrs bērns kopš dzimšanas ir muzikāls. Mūsu, pedagogu kā arī vecāku uzdevums, ir pareizi izmantot šo dabas talantu, nenobaidīt bērnu, bet tieši otrādi pacensties parādīt viņam cik pasakaina, krāsaina un emocionāla ir mūzikas pasaule. Arī psihologu un pedagogu pētījumi rāda, ka mūzikas nodarbības un stundas bērniem, jau no agra vecuma, ļoti efektīvi palīdz viņu kopējai attīstībai...

Lasīt vairāk

FK IKŠĶILE "iespridzina" Latvijā, kļūstot par LATVIJAS ČEMPIONIEM telpu futbolā jauniešiem!

16-03-2017

  Vai šiem puišiem – Ikšķiles jaunajiem futbolistiem un viņu superspējām apveltītiem treneriem Andrejam Prohorenkovam un Andrejam Rubinam ir vēl kas neiespējams? Viņi uz Maltu brauca piedalīties, iekrāt atkal cita līmeņa pieredzi, pamēroties spēkiem ar Latvijas reģionu čempioniem – FA Rēzekne, FK Auda, BJSS Gulbene, FK Supernova Rīga un FK Liepāja.

Lasīt vairāk

Ikšķilē viesosies skolu pārstāvji no septiņām Eiropas valstīm

16-03-2017

No 20.marta līdz 24.martam Ikšķiles Brīvajā skolā viesosies pedagogi no Portugāles, Itālijas, Francijas, Rumānijas, Turcijas, Polijas un Lietuvas, lai piedalītos Erasmus + programmas Eiropas Savienības līdzfinansēta projekta "Europe for Inclusion" mācību vizītē. Projekta galvenais mērķis ir Eiropas valstu sadarbība, uzlabojot pieeju un metodoloģiju jauniešu ar uzvedības traucējumiem iekļaušanā izglītības iestādēs.

Lasīt vairāk

Tīnūžos būvē Statoil degvielas uzpildes staciju

16-03-2017

Ikšķiles novadā Tīnūžos turpinās degvielas uzpildes stacijas būvniecība, kuras atvēršana plānota šī gada vasarā. Jauno Statoil degvielas uzpildes stacijas attīstības projektu realizē uzņēmums SIA "DUS P5", kurš darbojas uz franšīzes līguma pamata. Ieguvēji būs gan novada iedzīvotāji, gan garāmbraucēji. Degvielas uzpildes stacijā būs pieejami visi degvielas veidi, ieskaitot auto gāzi, Agro dīzeļdegvielu lauksaimniekiem un arī AdBlue šķidrumu. Veikalā būs ērta kafejnīcas...

Lasīt vairāk

Atjaunota Tīnūžu administratīvās ēkas zāle un vestibils

15-03-2017

Ikšķiles novada pašvaldības speciālisti trešdien, 15. martā, apmeklēja Tīnūžu administratīvo ēku ar mērķi pieņemt ekspluatācijā atjaunotās telpas. Jau ziņots, ka projekts “Administratīvās ēkas zāles un vestibila atjaunošana “Kraujas” Tīnūžos” tika realizēts divās kārtās. Pirmās kārtas ietvaros tika atjaunota Tīnūžu tautas nama zāle. Projekta īstenošanas rezultātā zālei rasts jauns vizuālais un tehniskais risinājums- darbu ietvaros veikta skatuves un skatītāju daļas sienu un...

Lasīt vairāk

Global Leadership Summit starptautiskā konference

15-03-2017

Global Leadership Summit ir starptautiska konference, kas piedāvā iespēju mācītiesno izcilākajiem vadītājiem pasaulē. Pirmo reizi mini GLS Ogrē Norises vieta: OGRES NOVADA KULTURAS CENTRSNorises diena: ceturtdiena, 2017. gada 6. aprīlī plkst. 13:00 - 17:00

Lasīt vairāk

Sociāli atbildīgi jaunieši – pārmaiņu rosinātāji cilvēkos un sabiedrībā

15-03-2017

Katru gadu jauniešu attīstības programma Go Beyond sniedz iespēju jauniešiem pilnveidot savas prasmes un zināšanas, risinot dažāda rakstura sociālās problēmas sabiedrībā. Piecu gadu laikā Go Beyond programmas jaunieši ir īstenojuši 20 sociālos projektus un veicinājuši dažādu Latvijas sabiedrības grupu labklājību, labsajūtu un integrāciju.  Arī šogad sadarbībā ar Olaines cietumu, Ikšķiles novada invalīdu biedrību, Patvēruma meklētāju centru “Mucenieki”, biedrību Patvērums "Drošā...

Lasīt vairāk

Igora Miglinieka sporta skolas basketbolistes noslēdz Eiropas līgas sezonu

15-03-2017

EYBL _ Eiropas jaunatnes basketbola līga ir lielākais jaunatnes sporta forums Eiropā, kas dibināts 1998.gadā un ar katru gadu pulcē arvien vairāk jaunas zēnu un meiteņu komandas, šobrīd, jau 286, no 29 valstīm, vecumā no 12-20 gadiem.Sezonas laikā, katru gadu no septembra līdz maijam tiek organizēti 94 turnīri, no kuriem vismaz 35 turnīri notiek Latvijā. 2011.gada 13.maijā FIBA EUROPA konferencē...

Lasīt vairāk

Ghetto Games brīvprātīgo akadēmija Ikšķilē

13-03-2017

 “Ghetto Games brīvprātīgo akadēmija reģionos” mērķis ir radīt laiku un vietu (prakses vietas), kur jauniem cilvēkiem paust sevi, attīstīt savu personību, kā arī iegūt profesionālas iemaņas un prasmes savas nākotnes veidošanā. Brīvprātīgo akadēmija notiks pēc principa - dalībnieku regulāras tikšanās un dažādas vieslekcijas par saistošām tēmām vismaz reizi mēnesi. GG akadēmijas ietvaros līdz 1.septembrim katram jaunietim būs jānoorganizē viens - savs projekts...

Lasīt vairāk

FK IKŠĶILE "spridzina" Vidzemē – arī 2006.gada komanda čempioni!

13-03-2017

  “Tāda BAIGI LABĀ sajūta…” tā pēc A fināla Aizkrauklē man uzrakstīja kāda mamma… Es zinu, kā tas ir – lepnums, prieks, laime, liela padarīta darba sajūta – novēlu TO sajūtu piedzīvot viesiem jauno futbolistu vecākiem…”

Lasīt vairāk

FK IKŠĶILE 2005.gada futbolisti – VIDZEMES ČEMPIONI arī telpu futbolā

13-03-2017

  Ja tā lieta padodas labi, tad rezultāts neizpaliek… tā par FK IKŠĶILE 2005.gada komandu gribas teikt pēc A fināla Valmierā, kurā mūsu puiši, izcīnot 4 uzvaras, bet pret Valmieras 1.komandu nospēlējot neizšķirti, kļuva par Vidzemes telpu futbola čempioniem. 

Lasīt vairāk

Ikšķiles novadā uzstādītas vairāk kā 40 jaunas videonovērošanas kameras (video)

13-03-2017

Pagājušajā gadā Ikšķiles novada pašvaldībā noslēgušies divi iedzīvotāju drošībai nozīmīgi iepirkumi - viens saistīts ar videonovērošanas sistēmu, otrs - ar ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu uzstādīšanu.

Lasīt vairāk

Bērnu vokālais ansamblis “Puķuzirnis” ieskandina konkursu “Nāc sadziedāt!”

13-03-2017

  4. un 5.martā Rīgas Stradiņa universitātes aulā norisinājās jauno izpildītāju konkurss “Nāc sadziedāt!”. Dalībnieki dažādās vecuma grupās bija sabraukuši teju no visas Latvijas, lai kopā radītu svētkus, kuros valda prieks, skanīgas dziesmas, mīlestība pret mūziku un veselīgs sacensības gars.

Lasīt vairāk

Noticis sarunu vakars “Manipulācija ar apziņu: Kā atpazīt un sevi aizsargāt?” (video)

12-03-2017

Sestdien Tīnūžos noticis sarunu vakars “Manipulācija ar apziņu: Kā atpazīt un sevi aizsargāt?”.

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas