Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

LIAA inkubatoru produktu katalogs - iepazīsti un atbalsti jaunos uzņēmējus!

Ir izveidots un publicēts 15 LIAA biznesa inkubatoros radīto produktu katalogs. Šeit atrodami visdažādākie produkti, ko ražo jaunie uzņēmēji.

Katalogs lejupielādējams un apskatāms šeit.

Katalogā apkopoti liela daļa no gada laikā attīstītajiem projektiem, kas aptver visdažādākās jomas – pārtikas, dzērienu, kosmētikas, apģērbu, dizaina priekšmetu, aksesuāru ražošana, dažādu pakalpojumu sniegšana u.c. Katalogā iekļauti arī trīs Ogres biznesa inkubatora uzņēmumu produkti –MaiMai – no dabīgiem un augstvērtīgiem materiāliem ražoti adījumi, Ette-Tette – bērnu mēbeles no koka un Ericraft – personalizēta apģērbu un dažādu priekšmetu apdruka.

LIAA biznesa inkubatoros aicināti pieteikties jaunie uzņēmēji, kuru uzņēmumi ir jaunāki par 3 gadiem, kā arī biznesa ideju autori, kuriem vēl nav sava uzņēmuma, bet ir vīzija par sava biznesa uzsākšanu. Biznesa inkubatori sniedz atbalstu fiziskām personām un komersantiem, nodrošinot uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijas, apmācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantus.

Ogres biznesa inkubators (OBI) pieņem pieteikumus no Ogres, Ikšķiles, Salaspils, Ropažu, Stopiņu, Lielvārdes un Ķeguma novada jaunajiem uzņēmējiem inkubācijas un pirmsinkubācijas atbalsta programmās. Šobrīd OBI abās atbalsta programmās darbojas ap 20 jaunajiem uzņēmējiem. Tuvākā uzņemšana inkubācijas atbalsta programmā jau februāra sākumā. Pieteikties konsultācijām vai uzņemšanai inkubatorā aicinām jebkurā laikā, sazinoties ar OBI darbiniekiem - zvanot vai rakstot uz e-pastu.

Jaunumiem LIAA Ogres biznesa inkubatorā seko Facebook.

Informāciju sagatavoja:

Laura Zariņa

LIAA Ogres biznesa inkubators

Projektu vadītāja

Tālr. 62400902

e-pasts: laura.zarina@liaa.gov.lv