Vārda dienu svin: Velta, Velda

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Uzņēmēji diskutē ar deputātu kandidātiem

  

25.maijā restorānā “Brandīns” notika pirmsvēlēšanu diskusija deputātu kandidātiem kopā ar uzņēmējiem, ko organizēja biedrība “Ikšķiles novada uzņēmēju biedrība” (INUB), aicinot kopā novada uzņēmējus un visu Ikšķiles novada partiju kandidātu pārstāvjus.

 

Diskusijā piedalījās Partijas “Vienotība”, Latvijas Reģionu Apvienības, “Latvijas Zemnieku savienības”, Apvienības iedzīvotāji un Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” pārstāvji. Tika risināti būtiskākie novada problēmjautājumi, uzklausot potenciālo deputātu redzējumu, tādējādi ļaujot uzņēmējiem analizēt un vērtēt sniegtās atbildes.

Priekšvēlēšanu diskusijas, kopā ar uzņēmējiem, mērķis - informēt uzņēmējus un iedzīvotājus par vietējo pašvaldību deputātu kandidātu iesniegtajiem sarakstiem, programmām un piedāvātajiem risinājumiem novada attīstībai.

Diskusijā klātesošos uzrunāja biedrības INUB valdes priekšsēdētājs Kaspars Bramanis un biedrības biedre Sanda Reikmane aicinot uzņēmējus aktīvi iesaistīties vietējās kopienas uzņēmējdarbības veicināšanā, kā arī piedalīties Pašvaldību vēlēšanās.

Biedrības “Ikšķiles novada uzņēmēju biedrība” darbības mērķis ir veicināt sociāli ekonomisko aktivitāti un uzņēmējdarbības vides attīstību Ikšķiles novadā un sekmēt Ikšķiles novada uzņēmēju interešu ievērošanu valsts un pašvaldību institūcijās.

Pasākumā piedalījās 25 uzņēmēji, piecu partiju pārstāvji. Tikšanos par vērtīgu atzina visas puses, tas nākotnē veicinās ciešāku INUB, uzņēmēju un Pašvaldības sadarbību.

Informāciju sagatavoja: Sanda Reikmane

 
 
 

Jaunākās foto galerijas