Vārda dienu svin: Tenis, Dravis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles novada pašvaldība aicina uzņēmējus uz tikšanos ar Ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu

Ikšķiles novada pašvaldība jūnijā uzsāks Ikšķiles novada attīstības programmas sagatavošanu turpmākajiem septiņiem gadiem.

Novada attīstībā liela nozīme ir veiksmīgai un perspektīvai uzņēmējdarbības vides attīstībai. Lai uzzinātu uzņēmēju viedokli, attīstības programmas sagatavošanas laikā tiks rīkotas vairākas tikšanās ar esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem. 

Plānojot novada attīstību, ir jāņem vērā arī valsts līmenī paredzētās uzņēmējdarbības vides attīstības tendences. Tādēļ Ikšķiles novada pašvaldība ir uzaicinājusi uz tikšanos Ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu, lai uzzinātu valdības plānus un nostāju uzņēmējdarbības jomā.

Tikšanās ar Ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu notiks 2017.gada 29.maijā plkst.18.00 Ikšķiles novada pašvaldībā, Peldu ielā 22.

Aicinām Jūs ierasties uz tikšanos un uzklausīt valdības pārstāvja viedokli par uzņēmējdarbības attīstības tendencēm un iespējām, lai veicinātu sava novada izaugsmi!

Lai sarunu veidotu konstruktīvu un saņemtu atbildes uz uzņēmējus interesējošiem jautājumiem, lūdzam savus jautājumus ministram iesūtīt līdz 29.maijam plkst.9.00 uz elektronisko pastu dina.varslavane@ikskile.lv.

Savu dalību pasākumā lūdzam apstiprināt līdz 2017.gada 29.maijam plkst.14.00 nosūtot elektronisko pastu uz adresi dina.varslavane@ikskile.lv.

Uz tikšanos!