Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles novada pašvaldība aicina pieteikties uzņēmējus izglītojamo nodarbināšanai vasarā

Ikšķiles novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus sadarboties skolēnu nodarbinātības  pasākumu organizēšanā 2017.gada vasaras mēnešos.

Katru gadu sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) tiek īstenots pasākums „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”. Šogad Ikšķiles novada pašvaldība ir apstiprinājusi kārtību, kas paredz iespēju atbalstīt skolēnu nodarbināšanu ne tikai pašvaldības iestādēs, bet arī privātajos uzņēmumos.

Uzņēmumam jābūt gatavam pieteikties NVA līdzfinansējumam skolēnu nodarbinātības pasākumu īstenošanai, savukārt papildus šim finansējumam pašvaldība segtu darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, kā arī sniegtu uzņēmējiem konsultatīvu atbalstu dokumentu noformēšanā. 2017.gadā pašvaldība šādi plāno atbalstīt līdz 15 skolēnu darba vietām.

Lai uzņēmums varētu pretendēt uz Pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanu:

- līdz 2017.gada 10.februārim jāiesniedz pašvaldībā aizpildīts pieteikums;

- pēc pieteikšanās izsludināšanas NVA finansējumam jāiesniedz pieteikums dalībai NVA pasākumā „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Papildus informācija par dalību pasākumā un pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanu, kā arī pieteikuma anketas pieejamas pašvaldības mājaslapā www.ikskile.lv , kā arī pie klientu apkalpošanas speciālistes pašvaldības telpās Peldu ielā 22, Ikšķilē, vai pa tālruni 26314619 (Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītāja Agnese Jaunkuna) vai 65020897 (personāla vadītāja Gija Saviča).

 
 
 

Jaunākās foto galerijas