Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Mazā biznesa diena – 19.novembrī!

Jau kopš 2012.gada iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu!” ietvaros tiek organizēta Mazā biznesa diena, kad īpaša uzmanība tiek pievērsta Latvijas mazajiem uzņēmumiem, atbalstot tos gan ar padomu un uzslavu, gan arī ar pirkumiem vai pasūtījumiem. Šogad Mazā biznesa diena tiks atzīmēta 19.novembrī, kad visā Latvijā norisināsies mazajam biznesam veltītie pasākumi, kuros var piedalīties ikviens interesents.


Šogad īpašs uzsvars ir mijiedarbība ar pašvaldībām. Pašvaldību iesaistīšanās iniciatīvā “Atbalsti mazo biznesu!” ir kļuvusi par tradīciju. Šogad pirmo reizi, sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, iniciatīvas organizētāji un atbalstītāji veido indeksu “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība”, kas balstīts uz pašvaldību pašnovērtējumu, aktivitāti uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūras veidošanā un pašvaldību teritorijā esošo uzņēmumu finanšu-ekonomiskajiem rādītājiem.

Ikšķiles novada pašvaldība aicina novada mazos uzņēmumus pievienoties Mazā biznesa dienai, izmantot piedāvātās atbalsta iespējas un piedalīties iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu!” organizatoru rīkotajos pasākumos.

Uzņēmēji var izmantot www.mazabiznesadiena.lv piedāvātos bezmaksas rīkus, piemēram, iespēju izmantot tiešsaistes risinājumu “Tavs mazā biznesa plakāts”, dažādus marketinga materiālus, atklāt savu uzņēmēja gēnu, kā arī izveidot savu Mazā biznesa dienas video un dalīties ar to.

Tāpat iniciatīvas ietvaros mazie uzņēmumi var izmantot piedāvātās sociālo mēdiju platformas - https://www.facebook.com/AtbalstiMazoBiznesu un https://twitter.com/AtbalstiMazo, kā arī gūt mediju un sabiedrības atbalstu, sazinoties ar organizatoriem un nosūtot pieredzes stāstus bizness@savieniba.lv.

Arī šogad iniciatīvai ir īpaša Mazā biznesa dienas uzlīme, kuru iespējams izmantot kā atpazīstamības zīmi mazajam biznesam tirdzniecības vai pakalpojumu sniegšanas vietā. Uzlīmi var saņemt Ikšķiles novada pašvaldībā, Peldu ielā 22, 1.stāvā pie klientu apkalpošanas speciālistes, Tūrisma informācijas centrā Birzes ielā 33 un Tīnūžu pagasta pārvaldē, “Kraujās”.

Aicinām atbalstīt mazo biznesu Ikšķiles novadā!

 
 
 

Jaunākās foto galerijas