Vārda dienu svin: Veldze, Lūcija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Piešķirtas Ikšķiles novada uzņēmēju gada balvas

8.februārī pašvaldībā notika Ikšķiles novada „2013.gada Uzņēmēju gada balvas” pasniegšanas ceremonija. Pašvaldība jau ceturto gadu pasniedza balvas, kā arī izteica atzinības uzņēmējiem pateicībā par pašaizliedzīgo darbu un uzņēmējdarbības vides veicināšanu novadā. Kā jau katru gadu, arī šogad viens galvenajiem vērtēšanas kritērijiem bija nosacījums, ka uzņēmums ir reģistrēts Ikšķiles novadā.

1apsveicam4

 

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš ir pārliecināts, ka novada attīstības priekšnosacījums ir veiksmīgi uzņēmēji un apmierināti darba ņēmēji. Strādāt un attīstīt uzņēmumu Latvijā nav vienkārši, tādēļ pašvaldība novērtē jebkura, liela vai maza, uzņēmumu iniciatīvu darboties un pierādīt sevi.

1apsveicam

Nozīmīgu ieguldījumu Ikšķiles un Latvijas ekonomikā sniedz ikviens uzņēmums, bet vēl jo lielāks gandarījums ir tad, ja mūsu pašu uzņēmumiem izdodas paplašināt savus darbības apvāršņus un gūt panākumus arī starptautiskā vidē. Pašvaldība ir lepna, ka mūsu novadā darbojas aktīvi un radoši uzņēmēji.

1apsveicam5

 

 

 

 

 

 

Uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, pašvaldība sumināja 8 nominācijās.

Nominācijā „Gada komersants” visvairāk balsu ieguva un kļuva par laureātu SIA „Fittero”. Šai nominācijai tika izvirzīti arī: SIA „Ikšķiles olis”, SIA „Eiva stils”, atpūtas komplekss Turbas un SIA „Akno”.

Nominācijas „Gada tirgotājs” laureāts- SIA „Pie pagraba”. Šai nominācijai tika izvirzīti arī SIA „Cleome”, SIA „Bērziņš un dēls”.

Nominācijas „Gada viesmīlīgākais uzņēmums” laureāts- „SPADROPS Viesnīca & ūdens atpūtas centrs”. Nominanti arī SIA „ANEK” (Rūberta konditoreja), Atpūtas komplekss „Turbas”.

Nominācijas „Gada pakalpojums” laureāts- SIA „D.Ģ. saloniņš”, vēl kā nominanti tika izvirzīti sporta komplekss „EEfitness”, SIA „X Tuksneši”.

Nominācijas „Gada ražotājs” laureāts- SIA „Eiva Stils”. Vēl šai nominācijai tika izvirzīti SIA Fittero, Z/s Facēlijas.

NominācijasIkšķiles novada tēla popularizētājs” laureāts- Igora Miglinieka sporta skola, vēl kā nominanti tika izvirzīti Ikšķiles Brīvā skola, Artūrs Polis.

Nominācijas „Gada amatnieks” laureāts- rotkalis Alberts Karlovs. Pārējie izvirzītie nominanti: SIA Kikusti Ikšķiles drēbnieki, „Saulgriežu” senioru rokdarbu klubiņš.

Pasākumā tika pasniegtas arī speciālbalvas: nominācijā „Gada inovatīvais produkts” – SIA HEMP ECO SYSTEM, bet nominācijā „Lielākais nodokļu maksātājs”- SIA MRK.

1apsveicam1

Savus favorītus sveica Ikšķiles jauniešu domes pārstāvji un ikšķiliete Lolita Aleksejenko- titulu „Latvijas Vecmāmiņa 2013”un „Grandma Universe 2014” īpašniece. Video sveicienu no Anglijas uzņēmējiem sūtīja arī Linards Liberts- konkursa „Uzņēmēju gada balva” veicināšanas komisijas priekšsēdētājs.

Svinīgo „2013.gada Uzņēmēju gada balvas” pasniegšanas ceremoniju vadīja Haralds Burkovskis, bet kā pasākuma „rozīnīte” izcēlās uzņēmumu video pieteikumi PII Urdaviņa audzēkņu izpildījumā. Par svētku noskaņu gādāja vokālās studijas "Svilpastes" dziedātājas, (Ilzes Miezeres vadībā) un kvintets "The Sparkling 5", savukārt pēc pasākuma oficiālās daļas deju ritmos aicināja Guntis Skrastiņš ar grupu.

1apsveicam6

Pašvaldība pateicas visiem uzņēmējiem par nozīmīgo ieguldījumu Ikšķiles novada attīstībā un vēl veiksmi turpmākajos darbos!

Arī Uzņēmējdarbības veicināšanas komisijas locekļi piedalījās izlozē, piedāvājot savu balvu:

Mārtiņš izlozē laimēja putojošā bērzu sulas vīnu no SIA „SULA” ,

Ilze izlozē laimēja metāla svečturi no SIA „Peslaks Metālapstrāde”,

Egils laimēja atpūtu  „SPADROPS Viesnīca & ūdens atpūtas centrā”,

Sandris laimēja grila starteri no SIA „Pie pagraba”,

llze laimēja romantisku vakaru viesnīcā "Četri vēji" ar augļiem un bērzu sulas vīnu.

1apsveicam7