Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

LIAA inkubatoru produktu katalogs - iepazīsti un atbalsti jaunos uzņēmējus!

Ir izveidots un publicēts 15 LIAA biznesa inkubatoros radīto produktu katalogs. Šeit atrodami visdažādākie produkti, ko ražo jaunie uzņēmēji.

Pasākumi LIAA Ogres biznesa inkubatorā janvārī

“Lūst vai plīst” – uzņēmējdarbības ne-veiksmes stāsti. Pieredzes stāsti par to, kā sākotnēji šķietami labas idejas un darbi pārvēršas neveiksmēs.

Ikšķiles uzņēmumam SIA “Snores” 1. vieta LIAA rīkotajā konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2017”

ette tete 800 533

07.12.2017. notika “Eksporta un inovācijas balva 2017” laureātu apbalvošanas ceremonija Rīgas pilī. Kategorijā “Rūpnieciskais dizains” pirmo vietu ieguva uzņēmums no Ikšķiles - SIA “Snores” ar produktu –  bērnu kāpslītis – galdiņš.

“Liels gods iegūt 1.vietu "Rūpnieciskā dizaina" kategorijā - augsts novērtējums mūsu kāpslītim-galdiņam "Step'n'Sit"! Latvijā ir tik daudz veiksmes stāstu par uzņēmumiem, kuri nes Latvijas valsts vārdu plašāk pasaulē, un ir pagodinājums būt starp tiem!

Lai katram bērnam ir sava ette!”, savā Facebook lapā par uzvaru priecājas SIA “Snores” dibinātāji Lindas Riekstiņas-Šnore un Krišjānis Šņore

Konkursu "Eksporta un inovācijas balva" Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīkoja jau trīspadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

SIA “Snores” kopš 2017. gada maija ir LIAA Ogres biznesa inkubatora programmā, kas atbalsta jaunos uzņēmējus gan ar līdzfinansējumu izaugsmei, gan izglītojot dažādās uzņēmējdarbībai svarīgās jomās, piesaistot augsta līmeņa speciālistus.

Ogres biznesa inkubators atbalsta esošos, jaunos un topošos uzņēmējus Lielvārdes, Ogres, Ķeguma, Ikšķiles, Stopiņu, Ropažu un Salaspils novadā. Biznesa inkubatorā aicināti iesaistīties visi radošie un varošie Ogres biznesa inkubatora teritorijas jaunie uzņēmēji, kas komercreģistrā reģistrēti ne vairāk kā 3 gadus. Savukārt, ja ir lieliska biznesa ideja, bet nav vēl sava uzņēmuma, tad idejas autors būs gaidīts Ogres biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas programmā, kur saņems atbalstu biznesa plāna izstrādei, uzņēmuma dibināšanai, darbības uzsākšanai.

LIAA Ogres biznesa inkubatora

Projektu vadītāja

Laura Zariņa

Facebook | Twitter

SEMINĀRS "GALVENĀS IZMAIŅAS NODOKĻU NORMATĪVOS NO 2018. GADA 1. JANVĀRA" OGRĒ

2017. gada 28. novembrī Ogres biznesa inkubatora telpās (Akmeņu ielā 47 (2.stāvā), Ogrē) notiks informatīvs seminārs uzņēmējiem par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros, kas būs spēkā jau ar 2018.gada 1.janvāri.

NVA darba devējiem piedāvā iespēju piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus

NVA darba devējiem piedāvā iespēju piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, izveidojot subsidētās darba vietas un nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus.

Vairāk rakstu...