Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

"Apceļo Daugavas lejteci" velo foto orientēšanās Ikšķiles posms jau 10.jūnijā

No šī gada maija līdz septembrim norisināsies septiņi velo-foto orientēšanas sacensību posmi septiņos novados – Ķekavā, Ikšķilē, Baldonē, Ogrē, Stopiņos, Salaspilī un Mārupē.

Kāpēc piedalīties?
Piedaloties sacensībās dalībniekam būs iespēja aktīvā un atraktīvā veidā iepazīt septiņu novadu tūrisma piedāvājumu. Lai piedalītos nav nepieciešama īpaša sagatavotība, jo dalību var pieteikt SPORTA vai IZKLAIDES grupās. Otrā grupā startē ģimenes ar bērniem un visi interesenti. Pieteikšanās Ikšķiles posmam beidzas 9.jūnijā plkst. 14:00. Pasākuma dienā pieteikties varēs maksimums 5 komandas.

Balvu fonds
Katrā posmā pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar novadu sarūpētajām balvām, bet veloseriāla noslēgumā kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji saņems veloseriāla sponsoru balvas – 1.vietas: Tehnoland dāvanu kartes 300 EUR vērtībā (katra); 2.vieta: Veloprofs dāvanu kartes 150 EUR vērtībā (katra); 3.vieta: MySports dāvanu kartes 50 EUR vērtībā (katra). Pasākumu atbalsta "Viesnīca un ūdens atpūtas centrs "SPADROPS", "Ikšķiles saldējums", "Labumu bode",  "Ezerkauliņi", "Bejas", "Madara", "Ķekavas avots", "Pellia a Gusto".

Piedalies!
Visa informācija par katra posma norisi būs publicēta mājaslapā www.daugava.travel un Facebook kontā fb.me/daugava.travel, kā arī novadu mājaslapās.

Iepazīsties ar VELOSERIĀLA NOLIKUMU
Veido komandu no 2 līdz 5 cilvēkiem, iesaisti arī bērnus un dodies ģimenes piedzīvojumā! Vecuma ierobežojums nepastāv!
Reģistrējies šeit: DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA
Piedalies visos posmos, vai tikai vienā vai dažos posmos.
Līdz startam sagatavo savu un bērnu velosipēdus darba kārtībā, notrauc putekļus no veloķiveres (drošība pirmajā vietā!), uzlādē fotoaparātu vai mobilo telefonu.
Piedalies un iepazīsti Daugavas lejteces+ novadu krāšņākos skatus, apmeklē aktīvās atpūtas vietas un kultūrvēsturiskos objektus, tomēr atceries, ka piedalies sacensībās un ir iespēja iegūt kādu no galvenajām balvām!

Seko informācijai:
http://daugava.travel/akcijas/

Daugava travel front page v.2

 
 
 

Tūrisma aktualitātes