Vārda dienu svin: Velta, Velda

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Zilo kalnu ceļa godi

Pēc saspringta darba cēliena, kas sākās 2015.gada nogalē noslēgumam tuvojas darbi, kas saistīti ar ceļa pārbūvi pie Dubkalnu ūdenskrātuves Zilajos kalnos.
2016.gada 28.oktobrī 11.00 pulcēsimies Zilajos kalnos pie Dubkalnu ūdenskrātuves un pārbūvētā ceļa posma, lai svinētu Ceļa godus un veiktu noslēdzošo dabu - kopīgi iestādītu priedes ceļa malas nogāzē, lai bagātinātu ainavu un veidotu noēnojuma joslu slēpošanas trasei!
Savu darbu visiem interesentiem, kā arī Ogres, Ikšķiles un Rīgas domes SIA “Rīgas meži” vadībai rādīs SIA “Valkas meliorācija” un projektētāji SIA “A Vide”.

Ceļa posma pārbūve ir II kārta tehniskajam projektam ”Ceļa posma pārbūve un aktīvās atpūtas laukuma sagatavošana “Dubkalna ezera meži” dabas parkā "Ogres Zilie kalni."
Aģentūra, sadarbojoties ar SIA “Ikšķiles māja” no 2015.decembrī līdz 2016.gada jūnijam veica I kārtas realizāciju, kas paredz tehniskām vajadzībām izveidotās mazās Dubkalnu ūdenskrātuves aizbēršanu un grants kaudzes novākšana, izveidojot vietu aktīvās atpūtas laukumam un radot iespēju ceļa trases iztaisnošanai.

II kārtā veikti ceļa uzlabojumus gar Dubkalnu ūdenskrātuvi 620metru garumā, nodrošinot:
•apmeklētāju un braucēju drošību (likvidējot ceļa malu izskalojumus, atvirzot ceļa trasi no ūdenskrātuves un to iztaisnojot);
•labāku satiksmes organizāciju (nodalot gājēju celiņu ar barjeru, paplašinot ceļa klātni un paredzot stāvvietas ceļa malā);
•vides aizsardzību (nepieļaujot lietus ūdens tiešu ietecēšanu ūdenskrātuvē no ceļa trases virsmas, mazinot augsnes erozijas iespējas nogāzēs).
II kārtas darbi veikti ciešā sadarbība ar SIA “Rīgas meži”, Aģentūra nodevusi izstrādāto būvprojektu SIA “Rīgas meži”, tālākai II kārtas darbu realizācijai, kas noslēgsies 2016.gada oktobrī.

Aģentūras direktore:
Kraukle 29455400
Ieva Kraukle

 
 
 

Tūrisma aktualitātes

Jaunākās foto galerijas