Vārda dienu svin: Varis, Eduards, Edvards

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

AICINĀM PIETEIKT UZŅĒMUMUS, KOLEKTĪVUS UN BIEDRĪBAS IKŠĶILES NOVADA SVĒTKU GĀJIENAM

10.jūnijā Ikšķilē norisināsies jau tradicionālie pilsētas svētki un aicinām ikvienu novada uzņēmumu, kolektīvu vai biedrību piedalīties svētku gājienā.
Gājiena mērķis ir veicināt lokālpatriotismu un atspoguļot daudzpusīgos un radošos Ikšķiles novada iedzīvotājos. Svētku gājienā aicinām piedalīties visus Ikšķiles novada amatiermākslas kolektīvus, iestāžu, uzņēmumu darbiniekus, iedzīvotāju grupas, biedrības un interesentus. Lai parāde izdotos krāšņa un pievērstu sabiedrības, un mediju uzmanību, parādes dalībnieki aicināti padomāt arī par vizuālo noformējumu
Pieteikumus gaidīsim līdz 2017.gada 3.jūnijam uz e-pastu – turisms@ikskile.lv, norādot uzņēmuma nosaukumu, iespējamo gājiena dalībnieku skaitu un tehnikas vienību skaitu, ja tādas plānotas.


Gājiens sāksies plkst. 14:00 no Ikšķiles luterāņu baznīcas, tālāk pa Daugavas prospektu, Pārbrauktuves, Skolas, Lībiešu un Peldu ielām, un noslēgsies estrādē.
Laikā no plkst. 13:30 līdz aptuveni 15:30 maršrutam pieguļošajās ielās tiks noteikti pārvietošanās un automašīnu novietošanas ierobežojumi.

Laura Šīrante
Ikšķiles novada tūrisma informācijas centra vadītāja

gājiena shēma 2017

Tūrisma informācijas centrā papildināts suvenīru klāsts

Ikšķiles novada tūrisma informācijas centrā papildināts suvenīru klāsts - magnēti, atslēgu piekariņi, glāžu paliktņi, pastkartes un uzlīmes. Cenas sākot no 0.36EUR līdz 2.66EUR.
TIC darba laiks - no otrdienas līdz piektdienai 08:30 - 18:00, sestdienā 10:00 - 14:00, svētdiena, pirmdiena - brīvdienas.
Adrese - Birzes iela 33a, Ikšķile
Uz tikšanos!

IMG 1512IMG 1412IMG 1413IMG 1415IMG 1416IMG 1417

Ar velo-orientēšanos Zilajos kalnos atklāj tūrisma sezonu

6,maijā tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā "Zilie kalni" norisinājās Ikšķiles novada tūrisma sezonas atklāšana - velo-orientēšanās, kurā piedalījās 18 atraktīvas komandas, kopā 58 dalībnieki vecumā no 10 mēnešiem līdz 56 gadiem.

Komandām aktīvi darbojoties, bija jāpilda dažādi organizatoru sagatavotie uzdevumi - kaprona teniss, modernais boulings, krustvārdu mīkla ar dažādiem jautājumiem par Zilajiem kalniem un Ikšķiles novadu, dažādu lietu atminēšana tikai taustot vai klausoties, skārdeņu pārnešana no vienas vietas uz otru, izmantojot spageti, un caura spaiņa piepildīšana ar ūdeni. 

Par veiksmīgāko šajā pasākuma tika atzīta komanda "Karte zobos", kas balvā saņēma velosipēdam piestiprināmus mobilo telefonu turētājus, otrā vietā - komanda "Letiņi", trešajā vietā - komanda "Boitmaņi". Otrās un trešās vietas ieguvēji saņēma piemiņas lietas no Ikšķiles novada pašvaldības.

Velo - orientēšanās organizatori saka lielu PALDIES Ikšķiles novada pašvaldībai, brīvprātīgajiem palīgiem, kas iesaistījās pasākuma norisē. Komandas, kas pasākuma dienā devās prom, nesagaidot apbalvošanu, gaidām Ikšķiles novada tūrisma informācijas centrā, Birzes ielā 33a, saņemt piemiņas diplomus par dalību!

Uz tikšanos citos pasākumos! 

Foto no pasākuma - https://failiem.lv/u/6j2gkjea

 

Rezultāti:

Komandas nosaukums Kopējais punktu skaits
Karte zobos 60
Letiņi 59
Boitmaņi 57
Ekozirnis 56
Laba daudz nevajag 56
Atpūtnieces 52
Kodes 51
2LM 50
Lielie - mazie vanagi 48
Piepes 47
Trīs čiekuri 47
Zvirbuļi 43
Kopā jautrāk 42
Jaunzemu ģimene 39
Radinieki 32
Skābēti gurķīši 30
11² 25
Sienāzis  18

6.maijā - tūrisma sezonas atklāšana ar velo-orientēšanos Zilajos kalnos

2017. gada 06. maijā plkst. 11:00 no Dubkalnu ūdenskrātuves tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā "Zilie kalni" tiks dots starts jaunajai tūrisma sezonai, kurai par godu norisināsies velo-orientēšanās Zilajos kalnos.

Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un popularizēt riteņbraukšanu kā vienu no aktīvās atpūtas veidiem Ikšķiles novadā, kā arī iepazīstināt dalībniekus ar tūristu piesaistes objektiem Zilo kalnu teritorijā. Dosimies izpētes braucienā un veiksim arī dažādus interesantus uzdevumus, lai jautri, interesanti un aktīvi pavadītu skaistu pavasara dienu. Noslēgumā pasākuma dalībniekiem būs iespēja baudīt gardu, uz ugunskura vārītu zupu.

Esi aktīvs un piesaki savu komandu jau šodien!

*Brauciena starts un finišs – pie Dubkalnu ūdenskrātuves

*Brauciens ietver braukšanu pa grants un meža ceļiem

*Bērniem līdz 14 gadiem dalība atļauta tikai vecāku/ aizbildņu pavadībā

*Komandu pieteikumus (2-5 cilvēki komandā) gaidīsim līdz 4. maija plkst. 10:30  uz e-pastu turisms@ikskile.lv, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus, telefona numuru, vecumu.

*Velobrauciena nolikums zemāk

*Dalība pasākumā ir bezmaksas

 

Pasākumu atbalsta: Ikšķiles pašvaldība

Kontaktinformācija: Laura Šīrante, tūrisma informācijas centra vadītāja, tālr.nr. 65027221, 29526209

plakāts sezonas atklāšana 2

Sākoties aktīvajai sezonai, mainās tūrisma informācijas centra darba laiks

Ar 1.maiju, aktīvajā tūrisma sezonā no maija līdz septemrbim, Ikšķiles TIC mainīts darba laiks. 
Darba laiks sekojošs:
Otrdiena - Piektdiena: no plkst. 08:30 līdz plkst. 18:00
Sestdiena: no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00
Svētdiena - Pirmdiena brīvdienas

TIC var iegādāties suvenīrus ar novada simboliku, iegūt novada un Latvijas pilsētu kartes un tūrisma informāciju, saņemt maksas kopēšanas, drukāšanas pakalpojumus.

Ikšķiles novada tūrisma informācijas centrs
Birzes ielā 33a, Ikšķile
Tel. 65027221 vai 26652148
www.ikskile.lv
www.facebook.com/visitikskile

Vairāk rakstu...

Tūrisma aktualitātes