Vārda dienu svin: Lida, Lidija

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Teātra sporta turnīrs Iecavas vidusskolā

 

Kā ik gadu, Adventa laikā Iecavas vidusskolā tiek organizēts sadraudzības turnīrs, kurā neiztrūkstošas ir Ikšķiles vidusskolas komandas. Šogad jāuzteic jaunā maiņa – 5.a klases komanda, kuras dalībnieces, vēl būdamas ceturtklasnieces, sāka izmēģināt darboties improvizācijā, turklāt rezultāts izrādījās veiksmīgs. Šobrīd meitenes ir gatavas piedalīties arī nopietnākos turnīros. 

Stabilu statusu joprojām ieņem mūsu laureātu komanda, kas nu jau devītklasnieki, savukārt vidusskolas komandu šoreiz pārstāvēja improvizatore, kas veiksmīgi iekļāvās jauniešu teātra studijas Rīdze komandā, jo, kā zināms, teātra sportā sacensības ir draudzīgas, improvizatori prot priecāties par otra sasniegumiem un labprāt gatavi izlīdzēt ar uzņemšanu savā vai veidot jauktu komandu.

Nākamais, 2018. gads, skolu teātru improvizatoriem ir īpaši nozīmīgs – priekšā skolu teātra sporta 20. jubilejas turnīrs, kas notiks aprīlī atkal Iecavas vidusskolā. Bet līdz tam jātiek, izturot atlasi savā reģionā. Daugavkrastu reģiona atlases turnīrs notiks 1. martā Ikšķiles vidusskolā.

Turam īkšķus par savējiem!

Teātra sporta trenere Ikšķiles vidusskolā Zane Bēķe

 

 

 

 
 
 

Tūrisma aktualitātes

Jaunākās foto galerijas