Vārda dienu svin: Alvīne

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

22. jūlijā Ikšķilē notiks līdz šīm vēl nebijis pasākums - X-CHILL!

Sestdien, 22. jūlijā, Ikšķiles skeitparkā (Lupīnu ielā) notiks sacensības ekstrēmajos sporta veidos (SKATEBOARD x INLINE x BMX FREESTYLE). Sākums pulksten 12.00, uz sportisko pasākumu laipni aicināti ne tikai dalībnieki, bet arī skatītāji un līdzjutēji!

 

Biedrība "Street Warriors" organizē sacensības X-CHILL, lai Ikšķiles novadā un tuvākajā apkārtnē sekmētu ekstrēmo sporta veidu atpazīstamību un attīstību, kā arī popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Sacensības notiks trijās disciplīnās labākie braucēji un skrituļotāji tiks noskaidroti BMX freestyle, skeitbordā un inline.

Sacensībās drīkst piedalīties ikviens, kurš vēlas un kuram ir atbilstošs inventārs un elementāras braukšanas prasmes. Sacensību dalībnieki startēs trijās vecuma grupās - U14, U18, 18+. Reģistrācija BMX freestyle sacensībām notiks no pulksten 10.30 līdz 12.00; inline - no pulksten 10.30 līdz 14.00, bet skeitbordā - no pulksten 10.40 līdz 16.00.

Sacensībās X-CHILL amatieri startēs kopā ar profesionāļiem. Katrā no trim disciplīnām tiks noteikti trīs meistarīgākie nominācijā "Labākais triks". Sacensību uzvarētājus noteiks organizatoru izvēlēti kompetenti tiesneši. Vecuma grupas 18+ katras disciplīnā uzvarētājs iegūs ekskluzīvu iespēju kopā ar "Street Warriors'' komandu doties uz Tallinu, lai piedalītos grandioza video filmēšanā. Savukārt 2. un 3. vietas ieguvēji vecuma grupā 18+, kā arī abu pārējo vecuma grupu pirmo triju vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar veicināšanas balvām.

Pasākuma organizatori iesaka sportistiem lietot visu iespējamo aizsarginventāru. Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, aizsargķivere būs jālieto obligāti. Ja radīsies aizdomas, ka sacensību dalībnieks atrodas apreibinošo vielu ietekmē, viņš nekavējoties tiks diskvalificēts.

Trakos braucējus un skatītājus priecēs  pašmāju repa mākslinieks - Edavārdi
Pasākumā netrūks rīkotāju sarūpētu pārsteigumu - ko darīt būs arī Tev, skatītāj!

Sacensību koordinators: Gatis Kondrāts (mob. tālr. 28286375, e-pasts: gatis3100@inbox.lv).

 
 
 

Tūrisma aktualitātes

Jaunākās foto galerijas