Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Ikšķiles amatierteātrim skatē pirmā pakāpe

diploms teātrim

Nav noslēpums, ka kultūras dzīvē 2018.gada lielākais notikums bija Dziesmu un deju svētki, pirms kuriem dziedātājiem un dejotājiem notika arī skates. Varētu šķist, ka visi amatiermākslas kolektīvi satraukumu izdzīvojuši un diplomus mājās atveduši, bet nē - 2018.gada 27.oktobrī Jumpravas kultūras namā notika Ogres apriņķa amatierteātru skate, kurā savu dalību ar Leldes Stumbres “Pāris nepāris” režisora Jāņa Kroņa vadītais Ikšķiles amatierteātris “Banda” ieguva augsto pirmo pakāpi.

Kopumā skatē piedalījās 7 amatierteātru kolektīvi, kurus vērtēja divi žūrijas pārstāvji – Edīte Neimane un Daina Kandēvica.

Izrāde “Pāris nepāris” savu pirmizrādi piedzīvoja 2018.gada 15. aprīlī Tīnūžu tautas namā, bet Ikšķiles tautas namā izrāde priecēja skatītājus nedēļu pirms skates - 21.oktobrī, un, iepspējams, tieši mājinieku ziedi un aplausi mudināja talantīgos aktierus sasparoties un iegūt augstus rezultātus. Ikšķiles amatierteātra dalībniece Evija Vizbule par tēlotu Katrīnas lomu ieguva žūrijas simpātijas un saņēma diplomu par izcilu tēlojumu.

Tiem, kas vēl nav paspējuši izrādi noskatīties, to varēs izdarīt 25.novembrī Lauberes kultūras namā.

Ikšķiles tautas nama kolektīvs saka lielu paldies režisoram Jānim Kronim un viņa komandai par ieguldīto darbu. Lai radošs un prieka pilns darba process! Veiksmi arī turpmāk!

kopbilde teātris

 

 
 
 

Tūrisma aktualitātes

Jaunākās foto galerijas