Vārda dienu svin: Alvīne

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Latvian Voices meistarklases

No 3.līdz 5. augustam Salaspils mākslas un mūzikas skolā noritēja vēl nebijis pasākums: vokālās grupas “LATVIAN VOICES” a capella dziedāšanas meistarklases. Dalībai meistarklasēs varēja pieteikties gan vokālie ansambļi pilnā sastāvā, gan individuālie dalībnieki – grupu vadītāji vai dziedātāji. Trīs dienas interesentiem bija iespēja klausīties LATVIAN VOICES dalībnieču vadītās lekcijas un piedalīties praktiskajās nodarbībās. Sevišķa uzmanība tika pievērsta improvizācijas  un dziedātāju savstarpējās mijiedarības treniņiem.

Otrajā dienā ar meistarklašu dalībniekiem strādāja un pieredzē dalījās bijušais grupas “COSMOS”, bet tagad zviedru “REAL GROUP” dalībnieks Jānis Strazdiņš. Visas trīs dienas noritēja draudzīgā un radošā savstarpējā ideju un pieredzes apmaiņas atmosfērā. Katram bija iespēja saņemt kolosālu pozitīvās pieredzes lādiņu.

Sestdienas vakarā meistarklases vainagoja a capella koncerts Salaspils Rīgavas mūzikas un mākslas vasaras dārzā. Koncertā piedalījās gan visi dalībnieku kolektīvi, gan organizatores - LATVIAN VOICES un,  protams, arī Jānis Strazdiņš. Koncerta izskaņā visi apvienojās kopīgā improvizācijā un kopdziesmā “Jo dziedāja, jo skanēja”, kas vienlaicīgi bija arī pirmatskaņojums.

 Fantastiskajā vokālajā gardēžu pasākumā piedalījās arī trīs Ikšķiles tautas nama jauktā vokālā ansambļa GAUDIUM dalībnieki.  ....  bet nākošajā dienā ..... sajūta tāda: kaut kā pietrūkst, gribas vēl!

Komponists Didzis Rijnieks

Gaudium

 
 
 

Tūrisma aktualitātes

Jaunākās foto galerijas