Vārda dienu svin: Antis, Antons

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pašvaldības delegācija viesojas Moldovā

No 2.oktobra līdz 7.oktobrim Moldovā viesojās Latvijas delegācija ar mērķi sekmēt starptautisko sadarbību uzņēmējdarbības jomā, kā arī paplašināt sadarbību starp pašvaldībām. Darba vizīti organizēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), tajā piedalījās uzņēmēju, kā arī  pašvaldību pārstāvji.  

 Vizītes ietvaros delegācija apmeklēja konferenci Moldova Business Week 2017 un semināru ar ārvalstu finanšu donoru un citu sadarbības partneru dalību, kā arī viesojās pie sadraudzības partneriem reģionos, lai turpinātu darbu pie sadarbības projektu izstrādes un rastu jaunas idejas. Ikšķiles novada pašvaldību pārstāvēja Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa, izpilddirektors Mariss Martinsons, Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone un sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Šulca.

Pašvaldības delegācija vizītes laikā tikās ar sadraudzības pilsētas Jaloveni rajona vadību, lai pārrunātu turpmākās sadarbības jautājumus, kā arī apmeklēja pirmsskolas  izglītības iestādi, liceju, iekļaujošās izglītības centru bērniem ar īpašām vajadzībām, pagaidu mītni bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm un pārtikas pārstrādes uzņēmumus. Savukārt  kopā ar Ropažu novada delegāciju pašvaldības pārstāvji iepazinās ar divu bērnudārzu, kultūras nama un pašvaldības darbu Sireti ciemā.

 Pārrunās par sadarbības iespējām nākotnē tika panākta vienošanās, ka Ikšķiles novada pašvaldība un Jalovenu rajona izpildkomiteja izskatīs iespēju piedalīties projektā “Creative Europe”, sadarbosies tūrisma un uzņēmējdarbības jomā.  Plānotas aktivitātes arī  kopā ar Ropažu novada pašvaldību un sadarbības partneriem Moldovā, piedaloties Eiropas Savienības projektā “Erasmus”.

Vizīte Moldovā 1 Vizīte Moldovā 2017

Vizīte Moldovā 23 Vizīte Moldovā 22

 Vizīte Moldovā Vizīte Moldovā 2 

Vizīte Moldovā 4 Vizīte Moldovā 5

Vizīte Moldovā 6  Vizīte Moldovā 3

Liceja 1 Liceja 2

Vizīte Moldovā 7 Vizīte Moldovā 8

Vizīte Moldovā 9 Vizīte Moldovā 10

Vizīte Moldovā 18 Vizīte Moldovā 16

Vizīte Moldovā 14 Vizīte Moldovā 15

 Vizīte Moldovā 13 Vizīte Moldovā 12

Vizīte Moldovā 19 Vizīte Moldovā 11

Vizīte Moldovā 21 Vizīte Moldovā 20

Vizīte Moldovā 25 Vizīte Moldovā 24

 

 
 
 

Tūrisma aktualitātes

Jaunākās foto galerijas